Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Komunikacja zastępcza na Podkarpaciu
Autor Wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 27-08-2011, 10:50    Odpowiedz z cytatem

walther, Nikt niczym się nie tłumaczy jest stosowne ogłoszenie z korektą r.j. stosowną do KKA.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kuba Wie-Wiór Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2011
Skąd: Katowice Ligota

PostWysłany: 13-09-2011, 14:12    Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, moje wcześniejsze opinie w temacie były zbyt agresywne za co przepraszam. Ale wyobraźcie sobie sytuację z 20 sierpnia b.r., stacja Rzeszów:

Jechałem w Bieszczady tego dnia z zamiarem dojechania tam koleją. W Rzeszowie czekałem na R do Zagórza. Ja z plecakiem a obok mnie na peronie 20 rowerzystów obładowanych sakwami jadących na wakacje w Beskid Niski, Bieszczady. 5 min. do odjazdu a pociągu jak nie ma tak nie ma. Nagle biegnie zawiadowca stacji z lizakiem, że ten pociąg dziś nie pojedzie a w zamian autobus zastępczy. Miny rowerzystów - tragiczne. Moja też.
Oczywiście kierowca autobusu KKA nie zgodził się na zabranie rowerów, tak samo kierowniczka tego "składu" z PR. Awantura była taka, że spory tłum się zleciał. Ktoś przytomny zadzwonił na policję - wtedy obsługa zmiękła i pojechaliśmy...załadowani 20 rowerami Smile
Wszyscy jadący wiedzieli, że KKA na tym odcinku obowiązywała do 19 sierpnia (piątek) - dlatego wybrali to połączenie pewni tego, że pojadą pociągiem. A ogłoszenie, że kolejne KKA będzie od 20 sierpnia przyszło niedługo przed planowym odjazdem...
Ot i patologie podkarpackiej kolei...
Na szczęście do Łupkowa dojechałem już pociągiem, choć kierownik z uporem maniaka twierdził, że to nie jest pociąg tylko szynobus Śmiech

_________________
...w górach jest wszystko co kocham... - tylko pociągów coraz mniej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 20-09-2011, 12:32    Odpowiedz z cytatem

W terminie: 26.IX. - 1.X.2011r. na odcinku Lubaczów - Horyniec Zdrój z powodu robót torowych kursować będzie zastępcza komunikacja autobusowa.




źródło: Przewozy Regionalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl