Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 267, 268, 269  Następny
Pociągi REGIO i interREGIO
Autor Wiadomość

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 12-12-2011, 06:39    Odpowiedz z cytatem

QbaOSW, Ten film z Prosną powinien być z dedykacją dla Tomasza K. który kazał mi się puknąć w łeb i jeździł po mnie, że full-plastik będzie na Prośnie Happy a jednak Tomaszu K. zaskoczony jesteś?! Hahaha... wszystko staje się możliwe! Śmiech aż serce ściska, ponad 500 km na plastiku... To już PIC zaprezentował się naprawdę lepiej niż PR-y

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 12-12-2011, 10:21    Odpowiedz z cytatem

mkfilmykolejowe, Powiem tak, każdemu może się zdarzyć, nowy rozkład, nowe obiegi, mogę tylko mieć nadzieję, że to się więcej nie powtórzy. Plastik jest tylko w służbówkach..., więc nie wiem o co Ci chodzi


Ostatnio zmieniony przez Tomasz K. dnia 12-12-2011, 10:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12-12-2011, 10:36    Odpowiedz z cytatem

Jeżeli IR "Prosna" będzie jeździć na EN57, to nie chcę być złym prorokiem ale obawiam się, że to się może powtórzyć. A swoją drogą, ponad 600 km z Wrocławia do Chełma, a takich podróżnych na pewno było wielu, to tylko współczuć. Swoją drogą, czy ktoś się orientuje czy ta sama jednostka dzisiaj wracała jako IR "Cisy" z Chełma. Pomijam sprawę że to plastik, ale jedna jednostka w poniedziałek rano z Chełma to zdecydowanie za mało. Już wczoraj koło południa widziałem jak na dworcu głównym w Chełmie ludzie kupowali bilet na ten pociąg.

Smiało też mogę ogłosić sukces IR wyjeżdżających wczoraj po raz pierwszy z Chełma. IR "Bolko" i "Bystrzyca" z bardzo ładna frekwencją. "Bolko" już na starcie frekwencja około 50%, dwie jednostki, na szczęście miękkie siedzenia. Na Chełm Miasto oczekiwał pełny peron ludzi. Do "Bystrzycy" wsiadałem w Dęblinie, dwie jednostki, frekwencja prawie 100%, gnieniegdzie pojedyncze wolne miejsca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 12-12-2011, 10:41    Odpowiedz z cytatem

pawelu, mkfilmykolejowe, Macie pecha plastik był tylko w tylnej służbówce, siedzenia były obite takim beżowym obiciem, info sprawdzone.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Patryk180 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Gru 2009
Skąd: Katowice

PostWysłany: 12-12-2011, 11:03    Odpowiedz z cytatem

Tomasz K., Ale Tu nie trzeba nic sprawdzać doskonale widac na filmie że plastik był tylko w tylnej służbówce. mkfilmykolejowe, wiesz co żal mi Ciebie oglądałeś ten film czy tak piszesz bzdury tylko żeby atakować innych użytkowników? Bo jak oglądałeś i widzisz tam wszędzie plastik to radzę Ci idź natychmiast do okulisty bo chyba masz problem z oczami. Najważniejsze jest to że IR są dalej popularne i tanie co widać po pierwszym dniu kursowania np. InterRegio Piast.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Romanek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2010
Skąd: Piła

PostWysłany: 12-12-2011, 11:58    Odpowiedz z cytatem

pospieszny napisał/a:
W drugim przypadku widziałeś podsył kibelków które należą do UM Smile
W pierwszym przypadku natomiast lubisz pościemniać Rolling Eyes

No więc w drugim przypadku, może to był i podsył, nie zmienia to jednak faktu że poc.6020 przyjechał w takim zestawieniu i wszystkie trzy jednostki były czynne, z pasażerami.
W pierwszym natomiast, nie widzę powodu abym miał tu ściemniac, ale... Ty nie musisz w to wierzyc. Widziałem co widziałem i koniec.

_________________
2011r. 27317km
2012 r.36989km
2013r. 47920km
2014r. 49777km
2015r. 48619km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 12-12-2011, 12:25    Odpowiedz z cytatem

Tak, tak w sobotę 3 grudnia widziałeś pociąg który kursował tylko od wtorku do piątku Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 12-12-2011, 13:53    Odpowiedz z cytatem

Panowie, dopiero drugi dzień nowego rozkładu, nie ma co przesadnie ulegać histerii. Składy IR mogą w pierwszych dniach nowego rozkładu zmieniać często, zanim to wszystko poprzechodzi z różnych obiegów.
Kilka składów IR zlikwidowali, wagony są przerzucane do innych miast, potrzeba paru dni na jakiś porządek w tym wszystkim. Napewno skład Prosny to porażka, czy zaledwie 3 wagonowy Piast, ale może okazać za kilka dni, że składy zmienią, zamiast kibli pojedzie coś lepszego.

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 12-12-2011, 15:17    Odpowiedz z cytatem

Patryk180, Po pierwsze koleś to nie ja pierwszy atakowałem, więc nie zwalaj winy na mnie, bo to pan Tomasz K. zaczął mnie pierw atakować. Mam problem z oczami i co? Zdziwiło Cię? ... To dodam naucz się czytać ze zrozumieniem, pozdro!!!

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 12-12-2011, 16:33    Odpowiedz z cytatem

mkfilmykolejowe, Nie mów mi na pan, bo to Ty jesteś starszy to tak na początek Wink Po drugie ja Cię nie atakowałem tylko sprostowywałem Twoje wypowiedzi, a jeśli odebrałeś to jako atak na Twoja osobę to przepraszam.
interREGIO "Piast" Wrocław-Warszawa ET22-1101+2ir+2 (malowanie RE)+Bonanza z War.-Maz., późniony 10 minut, widziany w Chorzowie Batorym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

bart Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Paź 2009

PostWysłany: 12-12-2011, 19:09    Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy regio GLACENSIS Wrocław Główny - Pardubice Hl.n :Perszing+ 2kl(CD)+ bagżowy (CD)+2 zdeklasowane 1KL(prów) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 13-12-2011, 22:10    Odpowiedz z cytatem

W jakim zestwieniu jeździ IR Gubałówka do Zakopca a w jakim w relacji do Płaszowa. Jak będzie zestawiona w niedzielę w relacji do stolicy? Ma może ktoś info jakie zestawienie ma mieć piątkowy IR Matejko z Warszawy do Krakowa?

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13-12-2011, 22:18    Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na centralnym zaobserwowane:
1. IR "Piast" z Wrocławia: bonanza+ B + B + Az.
2. RE "Warta" do Poznania w jakimś dziwnym zestawieniu, bo na początku Bohun + Az + 163A (malboras 1/2). Frekwencja zaskakująco niska, ale może dlatego że to początek kursowania, i ludzie się jeszcze nie przyzwyczaili i nie zaznajomili z tym pociągiem. Ciekawe gdzie malborasy się podziały na samym początku kursowania tego pociągu.
3. IR "Skrzyczne" do Bielska Białej: bonanza + Az +Az (malowanie Regio Ekspress) + bonanza. Frekwencja też nie za wysoka, ale zapewne przyczyna może byc tak powyżej. Z Warszawy odjechał niestety z 90 minutowym opóźnieniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 13-12-2011, 22:26   

sheva17 napisał/a:
W jakim zestwieniu jeździ IR Gubałówka do Zakopca a w jakim w relacji do Płaszowa. Jak będzie zestawiona w niedzielę w relacji do stolicy?


W relacji do Płaszowa 1 x ED72.
Powrót do góry

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 14-12-2011, 20:24    Odpowiedz z cytatem

Dzięki @Pułtuś. To w niedzielę w relacji do stolicy trzeba wsiadać na Płaszowie.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 164 z 269 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 267, 268, 269  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl