Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Przetarg na obsługę techniczną szynobusów
Autor Wiadomość

mati Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Maj 2011

PostWysłany: 11-07-2011, 18:13   Przetarg na obsługę techniczną szynobusów Odpowiedz z cytatem

Firma Seluch zadba o tabor PR w Lubuskiem

Firma "Seluch" Selka Dariusz wygrała przetarg na obsługę techniczną autobusów szynowych Lubuskiego Zakładu Przewozów Regionalnych w Zielonej Górze.

Oferta uzyskała 100 pkt. Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, a jego oferta nie podlega odrzuceniu. Zamawiający zaakceptował ofertę na podstawie kryterium oceny ofert, którym była cena, określonego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

http://www.rynek-kolejowy.pl/25514/Firma_Seluch_zadba_o_tabor_PR_w_Lubuskiem.htm

W końcu firma z zewnątrz utrzyma autobusy szynowe, PR widac sobie nie radzi. Zbyt dużo awarii, strajki to przytłoczył ich natłok pracy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marduq Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2009
Skąd: Gorzów Wlkp.

PostWysłany: 14-07-2011, 12:04    Odpowiedz z cytatem

Jak to jakaś firma 'krzak' taka jak krzyska KARPA to wcale tak pięknie nie będzie, bo jestem ciekaw czy producent pojazdu udostępni dokumentacje techniczną, a przetarg, którym jedynym kryterium oceny jest cena, a nie jakość wykonania usługi można sobie wsadzić tam gdzie światło nie dociera.

Ostatnio miałem okazje podróżować Mińskiem i moje odczucia są negatywne w stosunku do starszych SA133. Gorsze wytłumienie, słaba klima, smród rozgrzanych wkładek hamulcowych i wyziew z kibla. Przy okazji zasięgnąłem języka u maszynisty, który prowadził ten pojazd i usłyszałem ,ze są problemy z chłodzeniem silników spalinowych. Takie moje wynurzenie na temat najnowszych lubuskich nabytków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 21-06-2012, 12:48    Odpowiedz z cytatem

Lubuskie szynobusy SA105 przejdą naprawy

Lubuski Zakład Przewozów Regionalnych ogłosił przetarg na naprawę rewizyjną dwóch autobusów szynowych serii SA105 o numerach 101 i 102 – bez wymiany kół monoblokowych.

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie:

wymiany wszystkich lamp oświetleniowych wewnątrz na lampy zamknięte hermetycznie,
naprawy monitoringu,
wymiany wszystkich amortyzatorów pionowych i poziomych,
wymiany wszystkich wibroizolatorów tzn. (megi).

Naprawa rewizyjna autobusu szynowego SA105-102 powinna rozpocząć się na początku sierpnia 2012 r., natomiast szynobusu SA105-101 od 15 września 2012 r

Szacunkowa wartość przeprowadzonych naprawo to około 1 mln bez VAT

Firmy biorące udział w postępowaniu zobowiązane są do wniesienia wadium w wysokości 19,2 tys. zł. Jedynym kryterium przetargu jest cena. Lubuski Zakład Przewozów Regionalnych czeka na oferty do 26 lipca 2012 r.

Naprawy powinny zakończyć się do 31 października 2012 r.


źródło:Kurier Kolejowy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl