Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Dymisje za "Koleje Śląskie"
Autor Wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14-12-2012, 03:02   Dymisje za "Koleje Śląskie" Odpowiedz z cytatem

Konferencja prasowa Marszałka Województwa Śląskiego Adama Matusiewicza w sprawie Kolei Śląskich.


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

betti Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 01 Mar 2010

PostWysłany: 14-12-2012, 12:20    Odpowiedz z cytatem

Wiem, że zostanę zaszczekana po tym poście,ale muszę napisać, że żal mi się zrobiło tego Nastały. Nie znam człowieka i nie wiem dokładnie co zrobił,ale przypomina mi się starsza osoba z mojego otoczenia, która też miała wyrok, który odsiedziała.Za malwersację. Kiedy to się stało osoba ta miała 26 lat. Prawdą było, że dała się wmanewrować w to wszystko przez starszego i bardziej doświadczonego pracownika. Po powrocie z zakładu karnego ktoś dał człowiekowi szansę pracy na tym samym stanowisku. Przez kolejne 40 lat nie było mowy o jakichś problemach z prawem. Do dziś ta osoba jest szanowana w swoim środowisku i nadal proszona o pomoc. Wyrok się zatarł i nikt później nie wiedział, że osoba ta miała takie problemy. Nikt nie będzie się przecież chwalił swoimi błędami,skoro nawet w świetle prawa wyroku po iluś latach "nie ma". Sądzę, że czasem można bardzo człowieka skrzywdzić jeśli nie da mu się drugiej szansy.To tyle,nie bijcie za mocno Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

andrej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009

PostWysłany: 14-12-2012, 15:39    Odpowiedz z cytatem

Mi nie jest go żal , wyrok mu się wymazał , ale brał udział w tym bajzlu i jest tak samo umoczony , żal mi jest te 1800 ludzi co stracili przez nich pracę i ich rodzin. A ten człowiek dostanie pracę w jakimś urzędzie i spokojnie dopracuje do emerytury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14-12-2012, 15:45    Odpowiedz z cytatem

betti napisał/a:
...że żal mi się zrobiło tego Nastały. Nie znam człowieka i nie wiem dokładnie co zrobił...

Ja też go nie znam, ale wiem co zrobił. Popełnił przestępstwo umyślne przeciwko dokumentom (podrabiał okresowe badania lekarskie) i dobrowolnie poddał się karze sądowej. W nagrodę za ten czyn awansował z szefa związku zawodowego na naczelnika sekcji w PR Katowice. Następnie dzięki POlityczym koneksjom (Nastała jest wiceprzewodniczącym katowickiej PO) został członkiem zarządu Kolei Śląskich - spółki stricte POlitycznej. Mnie nie jest go żal, bo nie znoszę takich cwaniaków!

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 14-12-2012, 16:00    Odpowiedz z cytatem

Ale przytkało go pięknie. Brawa dla dziennikarza przygotowanego do swojej pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 14-12-2012, 18:22    Odpowiedz z cytatem

Nie spodziewałem się, że to wszystko przybierze taki obrót. Samego chaosu trochę się nawet spodziewałem, ale dymisje, skala dezorganizacji i powrót PR, to jest coś nieprawdopodobnego dla mnie. Teraz już nie wiem, co będzie dalej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl