Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Moje podróże małe i duże
Autor Wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 15-12-2012, 22:08   Moje podróże małe i duże Odpowiedz z cytatem

Wizyta w Kłobucku, czyli węglówkowe klimaty 2.
9 Grudnia 2012 wszedł w życie nowy rozkład jazdy pociągów. Jak to bywa po każdej zmianie rozkładu , na pewne linie powrócił ruch pasażerski, natomiast na części ruch ten został zawieszony. Spośród reaktywowanych odcinków, na "pierwszy ogień" poszła trasa Herby Nowe-Kłobuck, gdzie KŚ uruchomiły 3 pary połączeń. Niestety, żeby na "Węglówce" nie było zbyt dużo pasażerów, to zawieszono ruch na trasie (Częstochowa)-Chorzew Siemkowice-Zduńska Wola. Na szczęście ten odcinek zdążyłem zaliczyć.

Jesienią, gdy dzień jest coraz krótszy jedynym sensownym połączeniem był pociąg wyjeżdżający o 8:40 z Katowic, ponieważ pozostałe 2 pary docierają do celu swojej podróży po zmroku. Pierwotnie planowałem wybrać się na zaliczenie Kłobucka w pierwszy dzień nowego rozkładu, jednakże pierwsza para kursuje w (E). Tak więc musiałem się wstrzymać do dzisiaj, tj, 15 Grudnia.

Całość, wraz z fotami na moim blogu

[ Dodano: 26-02-2013, 19:12 ]
Kółeczko na ZVON-ie.

Z "Lubuskiego Wypadu" został mi do wykorzystania drug dzień Turystyka. Nie miałem z nim co zrobić, więc postanowiłem go wykorzystać i odwiedzić naszych zachodnich sąsiadów. Co prawda Turystyka w tym dniu wykorzystałem tylko na odcinku Zielona Góra-Węgliniec i Zgorzelec Miasto-Zielona Góra, ale lepsze to niż nic.
W Niedzielę 17 Lutego wyruszyłem z Zielonej Góry weekendowym REGIO do Jeleniej Góry. Trafił się SA133. Trasę znam z zeszłorocznych kółeczek, więc nie ma co się rozpisywać. Podczas kontroli biletów zapytałem panią kierownik o moją 4-minutową przesiadkę w Węglińcu, stwierdziła, że nie będzie problemów....

Całość na moim blogu

Zapraszam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl