Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Krucjata Miłości w poznańskich tramwajach
Autor Wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 25-01-2019, 12:33   Krucjata Miłości w poznańskich tramwajach Odpowiedz z cytatem

W poznańskich tramwajach pojawiły się plakaty „ABC Społecznej Krucjaty Miłości”. Na czasie w dniach walki z „mową nienawiści”, prawda? Ale nie dla debilo-feministek! W końcu pojawia się tam Chrystus. Gdyby umiały ze zrozumieniem przeczytać i zrozumieć inne fragmenty tekstu może by nie robiły z siebie idiotek. A nie sorry, nie robią. Zwyczajnie są.

„Wsiadłam do tramwaju i przeżyłam szok. Dla mnie to jest czysta przemoc religijna to co się dzieje.” – grzmi towarzyszka feministka Kondratowicz ze Strajku Kobiet.

https://wtk.pl/news/43773-towarzystwo-chrystusowe-wykupilo-w-poznanskich-tramwajach-banery-nawolujace-do-milosci-blizniego

Feminazistki by napisały to tak:
1. Szanuj każdego człowieka. Chyba, że jest samcem, to nie jest człowiekiem, więc go nie szanuj. Bądź wrażliwa na swoje siostry.
2. Myśl dobrze o wszystkich – chyba, że jest z PiS. Staraj się nawet w najgorszym znaleźć coś dobrego – na przykład portfel.
3. Nie czyń rozdźwięku między ludźmi. Ale pamiętaj, że ludźmi są tylko ci, którzy myślą jak ty.
4. Języka miłości ucz się od fachowców z Gazety Wyborczej, TVN i wielkich myślicieli III RP.
5. I miej siłę nie przebaczać swoim winowajcom. Rzeczywistym, a tym bardziej urojonym.
6. Działaj zawsze na korzyść własną. Za wszelką cenę.
7. Bądź przyczyną cierpienia.
8. Nie pracuj! Są granty i zasiłki! Praca jest dla kapitalistycznych świń.
9. Walcz o eutanazję dla chorych. Walcz o dobro dla siebie.
10. Zabijaj wszystkich. Nawet przyjaciół.

To tak mniej więcej powinno wyglądać według feminazistek.

PS
Ministrze Brudziński, jak twoje brygady wpadną do Zgorzelca o 6:00 walczyć z mową nienawiści to nie demoluj mi drzwi. Zadzwoń – otworzę.

krucjata_miłości.jpg
Plik ściągnięto 25 raz(y) 74.62 KB


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

MoniKa Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 17 Kwi 2019
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17-04-2019, 14:12    Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście napisane jak dla ludzi którzy rozumu nie mają. Jakich czasów przyszło mi dożyć, by w tramwaju musiało być napisane, że mamy być mili i uprzejmi dla siebie. Super, bo inaczej bym zapomniała. Byłam w Poznaniu jakiś czas temu i jakoś przeoczyć musiałam tę akcję.

_________________
odszkodowanie za lot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl