Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawa - Amsterdam
Autor Wiadomość

manchester1234 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Gru 2020

PostWysłany: 17-12-2020, 23:48   Warszawa - Amsterdam Odpowiedz z cytatem

Witam, planuje podróż Warszawa Amsterdam. Znalazłem połączenie na stronie Deutsche Bahn z tym że problem jest taki że w Berlinie mam 18min na przesiadkę. Z kolei następny pociąg do Brukseli z Berlina odjeżdża 2h później. Czy jest możliwość skonfigurowania podróży aby kupić bilet na połączenie Wwa - Ams w tej samej cenie (40€) z tym że z przesiadką do pociągu 2h później? Jeżeli bym oddzielnie rezerwował te bilety to wyniesie mnie to 68€ a chciałem jak najbardziej budżetową podróż. Nie sądzę żebym zdążył na przesiadkę. Jeśli się spóźnię to mam możliwości podjechania do Amsterdamu tym późniejszym?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2008

PostWysłany: 18-12-2020, 08:15    Odpowiedz z cytatem

Jakiz to pociag do Brukseli odjezdza z Berlina? Bilet kup na DB na trase Warszawa-Amsterdam. Jak nie zdazysz na przesiadke to przypisania do konkretnego pociagu przestaja obowiazywac, idziesz do centrum obslugi klienta daja ci pieczatke i mozesz jechac dalej dowolnym pociagiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

manchester1234 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Gru 2020

PostWysłany: 18-12-2020, 10:47    Odpowiedz z cytatem

Racja. Pomyliło mi się. Jeśli się spóźnię to oni mi tą pieczątkę przybija za darmo czy trzeba cos płacić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2008

PostWysłany: 18-12-2020, 11:11    Odpowiedz z cytatem

Nic nie trzeba placic i to potwierdzenie jest mile widziane ale niekoniecze (ja zawsze biore, w sumie chyba z przyzwyczajenia Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

manchester1234 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Gru 2020

PostWysłany: 18-12-2020, 15:32    Odpowiedz z cytatem

A czy jest opcja kupienia biletu ulgowego w drugiej klasie na DB? Jakoś nie rozumiem tych oznaczeń Bahncard. Mam 22 lata i jestem studentem.

Druga sprawa to czy biorąc opcje biletu specific-train travel napewno mogę dotrzeć innym do Amsterdamu w razie spóźnienia na przesiadkę? Bo jest tez opcja biletu dużo droższa unrestricted Choice of trains i nie wiem czym to się różni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl