Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Pulpit stacji Wrocław Sołtysowice
Autor Wiadomość

wojtasss298 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2020

PostWysłany: 20-01-2021, 14:18   Pulpit stacji Wrocław Sołtysowice Odpowiedz z cytatem

Witam,
Zajmuje się tworzeniem pulpitów kostkowych i planów stacyjnych do symulatorów i gier kolejowych, Aktualnie tworze stację Wrocław Sołtysowice, do takich zajęć potrzebuje dość szczegółowej dokumentacji. Plan stacyjny udało się znaleźć, tak jak całą masę fotografii (nawet tych mojego autorstwa), ale niestety nie udało mi się zdobyć zdjęć pulpitu, stąd moje pytanie. Czy dysponuje ktoś może jakimikolwiek zdjęciami z nastawni WSl? Chodzi mi głównie o zdjęcia pulpitów, urządzeń sterujących. Albo może ktoś tam kiedyś był i wie mniej więcej jak to wygląda? W załączniku przesyłam pulpit kostkowy w wersji "BETA" (dlatego tak dużo miejsca na górze), na razie z samym układem torowym. Jak ktoś coś wie to może powiedzieć. Wszelkie opinie mile widziane.
Pozdrawiam Wojciech.
wojtasss298@gmail.com

[ Dodano: 22-01-2021, 10:10 ]
Prace idą bardzo szybko, od tego czasu napisałem do wielu osób, jednak żadna z nich nie miała zdjęć pulpitu. Wiele błędów zostało poprawionych. Chodzi mi tutaj o niepoprawne opisy, błędy w blokadach, źle ustawione guziki (dwa w jednej kostce). Niepotrzebne sterowanie rozjazdami, niepotrzebne kawałki izolacji.
Poszukiwania pulpitu dalej aktualne!
Pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl