Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Zakup biletu w kasie biletowej
Autor Wiadomość

tomcio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Sie 2010
Skąd: tomcio

PostWysłany: 27-07-2022, 21:24   Zakup biletu w kasie biletowej Odpowiedz z cytatem

Witam.Od 01.08.2022 wchodzi nowy cennik Regio Karnetu, więc postanowiłem 27.07.2022 kupić w kasie biletowej w Lublińcu bilet Regio Karnet, który chciałem wykorzystać dopiero w sierpniu i na początku września.Jednak co się okazało, że tamtejsza kasa biletowa jest pod szyldem Kolei Śląskich i takich biletów nie sprzedaje. Zostałem skierowany do kierownika pociągu POLREGIO relacji Lubliniec-Wrocław Główny i tam owszem była możliwość zakupu Regio Karnetu, tylko że z datą wystawienia, tj 27.07. -czyli ten dzień już by się liczył jako jeden z trzech dowolnie wybranych dni. Nie kupiłem gdyż chciałem te trzy dni wykorzystać dopiero od sierpnia. Bardzo uprzejmy kierownik pociągu poinformował mnie że taki bilet mogę zakupić albo w Kluczborku, albo w Częstochowie, ewentualnie w Opolu .Miałem najbliżej do Częstochowy. Zadzwoniłem na płatną infolinię Polregio. gdzie stwierdzili że nie mają swojej kasy biletowej w Częstochowie, i że mam spróbować dokonać zakupu tego biletu w kasach spółki Intercity. Żeby nie nadaremno jechać do Częstochowy, zadzwoniłem na kolejną płatną infolinię Intercity, gdzie usłyszałem że to nie ich działka, tylko Polregio. Po krótkiej wymianie zdań i wytłumaczeniu o co chodzi, Pan z infolinii stwierdził jednak że można zakupić taki bilet w Częstochowie.Więc pojechałem. W kasie biletowej Intercity,bo tylko taka jest w Częstochowie Stradom, miły Pan stwierdził że takiego biletu nie może sprzedać. Myślałem że oszaleję.Poprosiłem żeby ów Pan był uprzejmy zadzwonić na infolinię Intercity i się zorientować, o co tak naprawdę chodzi. Niestety takiego telefonu nie wykonał, więc ja taki telefon wykonałem i jeszcze raz usłyszałem że taki bilet można kupić w kasie spółki Intercity. Przekazałem tę informację owemu Panu, który stwierdził że nadal się nie da.
Wniosek taki, że rezygnuję z usług kolei, gdyż to jest nie do przyjęcia, żeby w kasie w Lublińcu i Częstochowie Stradom,( bo na pewno i w Częstochowie też tak by było), żeby nie móc kupić biletu dość popularnego wśród Podróżnych. Do tego straciłem na połączenia z infolinią, gdzie osoby po drugiej stronie słuchawki nie mają pojęcia o co się pytam.Ciągle gdzieś z kimś łączą, a kasa leci. 1.29zł. za min. CHORE I NIENORMALNE. Evil or Very Mad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl