Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Metro w innych miastach Polski
Autor Wiadomość

Ryk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2021

PostWysłany: 24-01-2023, 23:38   Metro w innych miastach Polski Odpowiedz z cytatem

Założyłem ten wątek aby omówić temat potencjalnej budowy metra podziemnego w innych miastach Polski. W tym celu stworzyłem do wątku ankietę aby zobaczyć, czy metro jest w innych miastach faktycznie potrzebne, czy też nie. Najważniejsze pytanie ode mnie, które z miast Polski poza Warszawą należałoby zbudować metro podziemne jeżeli chodzi o zapotrzebowanie:

a) Wrocław

b) Poznań

c) Kraków

d) Łódź (bez tunelu średnicowego)

e) Szczecin

f) Żadne z powyższych

Pamiętajmy, że termin metro niekiedy jest stosowany również do kolei lekkiej naziemnej, która nie musi być cała pod ziemią, dlatego w ankiecie nie ma Konurbacji Górnośląskiej, czy Trójmiasta, dlatego, że w mojej opinii może nigdy nie być z jednej ważnej przyczyny jaką jest rozwój kolei aglomeracyjnej na Śląsku, czy Trójmieście, która jest już rozbudowywana na tyle, że zaprzepaszcza marzenia o metrze podziemnym. Oczywiście to nie zaprzepaszcza tego, że w przyszłości pojawią się podobne koncepcje metra, ale naziemnego.

Jakie macie w tym zdanie i napiszcie, gdzie system podziemny metra mógłby w Polsce zostać zbudowany?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl