Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[rel] Turkolem na trasie Szczecin-Police-Trzebież Szczecińsk
Autor Wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 05-06-2024, 12:29   [rel] Turkolem na trasie Szczecin-Police-Trzebież Szczecińsk Odpowiedz z cytatem

W ramach oferty "Pomorze 2024" Instytut Promocji i Rozwoju Kolei TURKOL uruchomił szereg pociągów specjalnych. Najbardziej zainteresował mnie czwartek, 30 maja i pociąg MAJTEK, pokonujący trasę Police-Trzebież Szczeciński-Police. Przy okazji dobrałem KAPITANa Szczecin-Police-Szczecin bo inaczej ciężko by było się wyrobić Very Happy W sumie tematu nie drążę, jak będziemy w odpowiednim miejscu to się dowiecie o co chodzi Very Happy

Wyjazd rozpoczynam dzień wcześniej, w środę 29 maja. Na dworcu w Chorzowie Batorym zjawiam się około 14:50. Kilka minut i zjawia się osobowy Dąbrowa Górnicza Ząbkowice-Gliwice, którym się zabieram. Jazda po znanej trasie, podróż bez przygód. Mój kolejny pociąg to REGIO do Opola (15:46). Mija jednak 15:40, a pociągu ani widu, ani słychu. Obstawiam, że przez braki taborowe w PR Opole przejdzie z REGIO Opole-Gliwice (15:44). Tak też się dzieje, 2 minutki po planie zjawia się SPOT z Opola, który po zmianie kierunku tam będzie wracać. Ruszamy 8 po planie, frekwencja przyzwoita. Z każdą stacyjką pociąg powoli się wyludnia, najwięcej dosiadających oczywiście w Strzelcach Opolskich. W Opolu kolejna przesiadka, na R Opole-Wrocław. Skład to dwa "Tygrysy"....

Cała relacja i zdjęcia na moim blogu https://kolejapopolsce.blogspot.com/2024/06/turkolem-na-trasie-szczecin-police.html
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

wafel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lut 2009
Skąd: NRDFN

PostWysłany: 05-06-2024, 18:35    Odpowiedz z cytatem

Panie Tomku

Zareklamowałem Twoją relację z przejazdu linią 406 na tej stronie.
https://www.skyscrapercity.com/threads/szczecin-aglomeracja-szczeci%C5%84ska-kolej-metropolitalna.1007589/page-253

Piszę te słowa będąc 2400 km poza Policami.
Dziękuję

_________________
Stoi na stacji lokomotywa, pełna miedzi i stali...I przyszli żule i ją zaje.ali!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl