Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Napięta sytuacja w PR Katowice
Autor Wiadomość

Observator Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Sie 2011

PostWysłany: 17-09-2011, 13:54    Odpowiedz z cytatem

Krakowski oddział już czeka
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Merlin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2011

PostWysłany: 17-09-2011, 14:51    Odpowiedz z cytatem

Chwały nawracać chyba nie trzeba, on jest podobno wybitny "moherowy beret" czyli pisior, może to tylko plotki, bo byłby to ewenement ,w końcu PRy to bastion PO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

egon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2008

PostWysłany: 17-09-2011, 20:25    Odpowiedz z cytatem

G....no wiesz o PR-ach.Pewnie jesteś poplecznikiem jakiegoś związku i srasz w swoje gniazdo,bo "twoi" nie są przy władzy.Przekonania religijne mają się nijak do wykonywania swojej pracy!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Merlin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2011

PostWysłany: 17-09-2011, 21:03    Odpowiedz z cytatem

Jasne, że nie mają, jeżeli ktoś nie posiada kompetencji, z pewnością nie jest w stanie ich wymodlićSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

regioEXPRESS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lut 2011

PostWysłany: 22-09-2011, 13:50    Odpowiedz z cytatem

A to ciekawe, że na stanowisko informatyka nie wszedł dobry znajomy dyerktora. Widać Pani Prezes umie zamącić i dać tam osobę swojego znajomego. Nie mniej jednak może przyda się tam teolog, bo biurawie PR Katowice zostało tylko się modlić.
PS ciekawe czy Rogowska wystartuje w konkursie na dyrektora finansowego PR , bo chyba studia by ją puściły, a i ładnie szeptala na uszko Pani prezes kiedy ta była w maju na Śląsku odwoływać pociągi.

No i nie zapominajmy, że coś tej kobiecie się należy za prawie dwumiesięczne węszenie w Kolejach Śląskich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Merlin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2011

PostWysłany: 27-09-2011, 10:56    Odpowiedz z cytatem

Owszem pozostało się nam jedynie modlić. Ponad pół setki ludzi od 1X idzie na nieświadczenie pracy do końca roku a 1.I.2012 będą pewnie zwolnione. Sekcję Utrzymania w Częstochowie Pan Dyrektor chce zlikwidować tak jak i Sekcję Pasażerską. To już podcinanie gałęzi, na której się siedzi ale może właśnie o to chodzi... Wreszcie mamy dyrektora, który nie ma oporów być likwidatorem. Komu się wysługuje? Kolejom Ślaskim czy Zarządowi PR? A może obu tym podmiotom? Jaki interes ma w tym S, która posadziła go na tym stolcu?Czas pokaże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Exsimus Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2009
Skąd: Silesia

PostWysłany: 06-10-2011, 12:48    Odpowiedz z cytatem

A jak sprawuje się nowa p.o byłego dyrektora?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Merlin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2011

PostWysłany: 06-10-2011, 14:19    Odpowiedz z cytatem

To zbyt krótki czas by kogokolwiek oceniać. Nie zdążyła jeszcze nic zrobić ani dobrego ani złego. Zobaczymy za kilka tygodni, o ile wcześniej nie zostanie nominowany ktoś inny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

regioEXPRESS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lut 2011

PostWysłany: 10-10-2011, 14:20    Odpowiedz z cytatem

No cóż Rogowska może być dobrym dyrektorem, ale chyba nie musi. Przecież ta kobieta zawsze twierdziła, biegając po zakładzie, że jej stołek dyrektora do sterowania ludźmi nie jest potrzebny, bo ona i tak to robi bardzo dobrze.

To osoba, ktora zawsze ustawia się do aktualnie wiejącego wiatru dzieki czemu moż daleko zajść, choć znajomości w Warszawie, wspólne wczasy też swoje robią... Happy Merlin ma rację po paru dniach w zakładzie trudno ją jeszcze oceniać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

montana Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sie 2010

PostWysłany: 10-10-2011, 14:35    Odpowiedz z cytatem

Jakoś z Chwałą się nie ustawiła, ba! nawet nie miała takiego zamiaru.Da sobie doskonale radę, jeżeli będzie kierowała się własnym rozumem a nie przynależnością związkową. a wszystko na to wskazuje. zatem powodzenia i trzymamy kciuki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

woland Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2008

PostWysłany: 10-10-2011, 23:51    Odpowiedz z cytatem

Dobrze chociaż że wygrało PO w wyborach bo p.Pierzch... będzie dalej posłanką. Inaczej mogłaby wrócić do Katowic Confused

_________________
SZTUKATERIA ELEWACYJNA- www.wmb.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

regioEXPRESS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lut 2011

PostWysłany: 12-10-2011, 13:01    Odpowiedz z cytatem

Tak i pani Pierzchała nadal będzie pomagać znajomym. Tak jak pomogła byłej dyrektor ds handlowych pani Basi dzięki której ta dostała urlop bezpłatny w PR-ach, a poszła pracować do KŚ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15-10-2011, 08:18    Odpowiedz z cytatem

Ziaja: A jednak mnie słyszano

Zapewne wszyscy wiedzą, że Pan Roman Chwała nie jest już dyrektorem PR Katowice. Dla członków Związku Zawodowego Kolejarzy Śląskich PR Katowice i śmiem twierdzić, wszystkich pracowników, to bardzo dobra wiadomość - pisze Lidia Ziaja ze ZZKŚ.
Fot. Rynek Kolejowy Fot. Rynek Kolejowy

Okazało się, że Zarząd Spółki i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego nie pozostali głusi na moje wołanie o pomoc. Dzisiaj wiem, że to, co dla mnie trwało wieczność, dla innych trwało jedynie pięć miesięcy. Miałam wrażenie, że nikt nie chce mnie słuchać. Było inaczej - nikt nie lekceważył moich apeli. Dzisiaj rozumiem, że opinia Zarządu Spółki o pracy byłego dyrektora, musiała być ukształtowana na podstawie obiektywnych argumentów, dokładnej analizy jego dokonań oraz weryfikacji przekazywanych przeze mnie informacji.

W związku z moimi wielokrotnymi skargami kierowanymi do Zarządu Spółki, w PR Katowice od dwóch tygodni trwa wewnętrzna kontrola. Ze spokojem oczekuję na jej wyniki. Zarząd musiał sprawdzić wiarogodność moich zarzutów oraz zasięgnąć informacji z innych źródeł. Nie miałam możliwości podziękować osobiście członkom Zarządu Spółki za ruch, który przywrócił normalność w naszym zakładzie. Zrobię to, w imieniu swoim i wszystkich członków ZZK Śląskich PR Katowice, przy najbliższej okazji.

Dziękuję również wszystkim tym, którzy w trudnym okresie podtrzymywali mnie na duchu i dodawali otuchy. Życzę powodzenia obecnym dyrektorom PR Katowice, ponieważ czeka ich ciężka praca oraz Zarządowi Spółki, przed którym stoją trudne zadania. Przekonałam się, że warto walczyć o słuszną sprawę, nawet wtedy, gdy się wydaje, że nikt nas nie słyszy.

Lidia Ziaja

źródło: Rynek Kolejowy

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

regioEXPRESS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lut 2011

PostWysłany: 31-10-2011, 18:22    Odpowiedz z cytatem

Czy wiem ktoś czym nowa p.o dyrektora zasłużyła sobie wśród drużyn konduktorskich na pewne brzydkie określenie, bo mówi się, że trzeba jej dać miotłę, aby wyleciała ze Śląskiego Zakładu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Merlin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2011

PostWysłany: 04-11-2011, 20:16    Odpowiedz z cytatem

Sytuacja w PR Katowice nie jest już napięta ale i tak to co tutaj się dzieje jest niepowtarzalne. Pan Dyrektor Chwała poszedł do Sadu Pracy sądzić się ze spółką o zwolnienie go z obowiązków. Okazało się, że był szczególnie chronionym członkiem Solidarności. Nie wiedziałem, że związki mogą w taki sposób chronić dyrektorów. Gość wdrożył zwolnienia grupowe a Solidarność złamała dla niego swój statut. Niezły numer. Ciekawe co będzie dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl