Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 68, 69, 70  Następny
Wieści z WARS-u

Czy WARS należy zlikwidować (całkowite przejęcie przez PKP IC)?
TAK
66%
 66%  [ 194 ]
NIE
21%
 21%  [ 64 ]
Niech zostanie tak jak jest
5%
 5%  [ 17 ]
Nie mam zdania
6%
 6%  [ 18 ]
Głosowań: 293
Wszystkich głosów: 293

Autor Wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28-03-2007, 22:03    Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem, że panowie z krakowskiego Warsu zamiast zajmować się pracą to nieustannie monitorują Forum i próbują wybadać nasz serwer.

Tymczasem ja też trochę wybadałem.

Z ulicy Mogilskiej "obserwują" nas z dwóch komputerów, sesja zaczyna się już przed godz. 7 rano i trwa do fajrantu.
Panowie - macie jeszcze na komputerze starego Windowsa 2000, a wasz IE w przedpotopowej wersji jest dziurawy jak sito!
Drugi komputer ma nowsze oprogramowanie - pewnie to sprzęcik dyrektora. Wink

Na ulicy Składowej panowie chyba wogóle nie odchodzą od komputera, bo na Forum "urzędują" nawet późnym wieczorem.
Jeden z waszych komputerów pracuje jeszcze na archaicznym systemie Win98. Śmiech
Raj dla nastoletnich hakerów.

Piszę to profilaktycznie, na wypadek gdyby ktoś próbował coś kombinować. Nie radzę! Mam was na oku i obserwuję każdy ruch. Język

Jeden fałszywy ruch a w odwecie ujawnię kiedy na jednym z warsowskich komputerów (ul. Składowa) buszowano po stronach gejowskich i będzie komuś wstyd! Dowód już sobie zabezpieczyłem. Zg
Tak na wszelki wypadek.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 28-03-2007, 23:33    Odpowiedz z cytatem

WOW! Dobry jesteś Pirat! OK

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 29-03-2007, 00:13    Odpowiedz z cytatem

Zgadza się. Na Składwej jest win 98 nr CBFF7-J4HDK-VTJT7-7HRJG-TGGMG. To komputer dyspozytora. Stanowisko jest czynne całą dobę - jak nie śpią. Na Mogilskiej są dwa win 2000 i dwa win 2000 prof, dwa winxp home i sześć win 98. Numery ich też mam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29-03-2007, 00:56    Odpowiedz z cytatem

Damian napisał/a:
a czy jest szansa , aby zmienili przepisy i wolno było sprzedawac piwko wszystkim legalnym dostawcom usług gastronomicznym w pociagach???

Najpierw trzeba zmienić Ustawę z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 29-03-2007, 10:35    Odpowiedz z cytatem

No, no Krycha. Skąd te wiadomości? Kiedy rok temu w maju wystąpiłem z wnioskiem o zmniejszenie odpłatności za bary o 50%, to zarząd oskarżył mnie o działanie na szkodę spółki. Kazał zrobić analizę ekonomiczną, negocjować z franczyzobiorcami. Ewentualne straty pokryć innymi przychodami. A tu proszę, Jaje załatwił. Bo przecież sam nie może podpisać nowej umowy. Umowę podpisuje, jak wcześniej pisałem, dwóch członków zarządu, lub jeden członek i prokurent. Warto by było zajrzeć w te umowy. Powinny być u pani Haliny Leśniańskiej, której tu niejaka Renat Gawrońska - Kot pozazdrościła, że studiuje.

A studiuje i to z sukcesem. Same bardzo dobre oceny. Przynajmniej, gdy ja miałem z nią kontakt. Studiuje również Beata Sapek. Studiowała Agnieszka Blok na magisterskich po licencjacie. Studiowała Iwona Piwowarczyk. Studiowała Małgorzata Mróz. Niektóre musiałem namawiać, inne były w trakcie studiów, gdy przyszedłem. Podpisałem umowy na dofinasowanie. Jakoś nie mogłem namówić Pawła Rywackiego, a zna się na kolei jak mało kto.

Jak sami widzicie autorzy anonimów do mnie, do zarządu, rady nadzorczej i bóg wie gdzie jeszcze, Agnieszka Blok nie jest moją kochanką. W tym czasie, gdy miała ze mną sypiać, sypiała z kim innym. Jej mąż nazywa się Grzegorz Chećko, a teraz są rodzicami nowo narodzonego dziecka. Życzę im szczęścia, a Agnieszce szbkiego powrotu do Warsu. Miała dobry kontakt ze wszystkimi z wyjątkiem Artura Chmolowskiego.

A, skoro o nim mowa, to ta litera C. w relacji Krychy i kilku wcześniejszych, to zapewne on. O różne sprawy jest podejrzewany. Nie będę tego powtarzał, bo sam nie sprawdziłem. Jakoś mnie to nie interesowało, kto w tej firmie co ma na sumieniu, z kim sypia i z kim wódkę pije. Nie dostał wagonu na sezon 2004/2005 i wtedy zaczęły się anonimy na mój służbowy adres mailowy. Uświadomiłem mu, że wiem i odesłałem mu wszystkie na adres oficjalny i ten anonimowy. On poskarżył się radzie nadzorczej. W czerwcu 2005 roku zdarzyło się, że wracałem z Warszawy z Kogutem i Sikorą ( szef okręgowej małopolskiej Solidarności kolejowej i członek rady nadzorczej PKP SA w miejsce senatora). Wtedy Kogut zwrócił się do Sikory: masz tutaj dyrektora, to gadaj z nim. Sikora gadał - o Chmolowskim. Żeby dać mu trasę. Najpierw mówiłem nie, ale później odpuściłem. Zgodziłem się na rozmowę. Poprosiłem Sikorę, aby przekazał zaproszenie Chmolowskiemu na spotkanie. Jednocześnie pokazałem mu jeden z anonimów i założyłem się, że nie przyjdzie. Nie przyszedł. Wystartował dopierow konkursie ofert na sezon 2005/2006. Sikora był już członkiem rady nadzorczej PKP SA i naciskał Mamińskiego - członka rady nadzorczej Wars - i prezesa Zubrzyckiego, żeby mu dać trasę do Gdyni. Dostał, ale nie zupełnie to, co chciał.

Zubrzycki pod koniec swej kadencji wymiękł. Nie pomogły układy z Kogutem, sponsorowanie jego fundacji. Może też i dlatego, że syn Koguta dwa razy zwracał się do mnie o wsparcie i dwa razy został odprawiony z kwitkiem. Kogut osobiście zachęcał mnie i innych kolejowych dyrektorów do zawarcia umowy z nowym operatorem telefonicznym (chyba to był Tele2 - nie pamiętam) sponsorem fundacji. Nie zawarłem. Udział Polsatu w fundacji Koguta, to też zasługa Zubrzyckiego. On miał swoje znajomości!

Kiedyś, gdy byłem z Agnieszką Blok u prezesa ZU Południe - firmy sprzątającej wagony na całym rynku kolejowym w Krakowie - i negocjowaliśmy obniżenie stawek, ten żaliłi się nam, że nie może zbyt bardzo ich opuścić, bo sponsoruje fundację Koguta. No, bo tak ona działa. Umowę z ZU Południe zawarliśmy tylko dlatego. Rozwiązałem ją z końcem 2005 roku, bo sprzątanie we własnym zakresie było tańsze.

Układy, uklady, układziki... Ja tobie, a ty mnie. Nic się nie zmienia, choć partia pana Jaje powołała CBA. Parę tekstów tam wysłałem, do prasy też. Czytajcie stronę internetową gazeta.pl. Tam jest dział regionalny. Można znaleźć wiele ciekawostek z Krakowa. Z Zielonej Góry też. To w archiwum zielonogórskiej Gazety Wyborczej, znalazłem artykuły o działalności prezesa Terka w tamtejszej kasie chorych i o konkursie na dyrektora czegoś tam.

Zobaczcie, ile Wars zajmuje miejsca na tym portalu. 500 ludzi na krzyż w całej Polsce, ze 170 w krakowskim oddziale. Kierowałem róznymi firmami na kolei i poza nią. Różnych Antków Jaje widziałem. Różnie działali. Jedni darli mordę, drudzy knuli spiski, ale takiego bagna, jak w krakowskim oddziale Wars nie widziałem. Może dlatego, że to tak mały grajdołek, który łatwo można zaorać?

Życzę wszystkim pracownikom krakowskiego oddziału Wars spokojnych świąt Wielkiejnocy. Oby wam jaje nie zaszkodziło.

Romuald Marczak


[ Dodano: 29-03-2007, 13:05 ]
Na koniec mojej obecności tutaj załączam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. 16 marca miałem okazję złożyć w tej sprawie zeznania w Białym Domku.

prokuratura kraków.doc
Pobierz Plik ściągnięto 977 raz(y) 37.5 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Damian Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2006
Skąd: Łódź

PostWysłany: 29-03-2007, 19:28    Odpowiedz z cytatem

Ile WARS sobie krzyczy za kursy od swoich franchyzobiorców?

_________________
Uzdrowic PKP!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 29-03-2007, 20:03    Odpowiedz z cytatem

Panie Romualdzie, niezłą świnię Panu podłożyli z tym lewym programem. Słyszałam o tym już kilka tygodni temu i z moich informacji wynika, że wszystko było ukartowane, żeby się Pana pozbyć. Kto za tym stał - wiadomo.

fury napisał/a:
A, skoro o nim mowa, to ta litera C. w relacji Krychy i kilku wcześniejszych, to zapewne on.

Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam. Stosuję zasadę operowania wyłącznie inicjałami, z wyjątkiem osób publicznych, jakimi są członkowie zarządów oraz rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa. A i w tym przypadku nie zawsze, bo gdy chodzi o najwyższą władzę PKP lub parlamentarzystów to też wolę podawać tylko inicjały, ponieważ nie stać mnie na adwokatów. A proszę mi wierzyć, parę razy wygrażano mi się sądami, również w zaowalowany sposób na tym Forum.

Pozdrawiam!

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29-03-2007, 21:21    Odpowiedz z cytatem

Krycha napisał/a:
A proszę mi wierzyć, parę razy wygrażano mi się sądami, również w zaowalowany sposób na tym Forum.

Ciekawe kto pierwszy z betonu PKP nie wytrzyma czytania o własnych przekrętach i wystąpi do sądu przeciw KOLEJ INFO za "naruszenie" "dóbr" osobistych? Ostatnio ciąganie się elyt po sądach za byle pierdołę jest w modzie. Wink
Prawda w oczy kole. Szczególnie niewygodna prawda!

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 29-03-2007, 22:43    Odpowiedz z cytatem

Jacek Prześluga napisał/a:
A na boku - do kolegi pod symbolicznym nikiem Antybeton - inicjały JP nosi także Jerzy Polaczek, gdyby Pan nie wiedział. I paru innych też. W sprawie Włoszczowej zabierałem głos wielokrotnie. Czułbym się zaszczycony mogąc uczestniczyć w podziale łupów poliycznych związanych z tym słynnym peronem i generować jego powstanie wspólnie z panem Gosiewskim i Polaczkiem. Niestety, jakby to ująć, za cienki Bolek ze mnie był. Nie miałem stałych kontaktów z dyrektorem gabinetu politycznego ministra, nie biegałem na kawki i nie budowałem solidarnej kolei.

Przepraszam, że odbiegam od tematu, ale chcę się odnieść do zacytowanych słów.
Z całym szacunkiem Panie Prezesie, ale wczytując się w słowa Krychy z wątku Włoszczowa - fakty i mity

"Na długo przed wyborami parlamentarnymi panowie A.W., J.P., S.K., K.T., P.P. i paru innych "tuzów" polityczno-kolejowego biznesu, obstawiało się politycznie ze wszystkich stron. Zresztą jeden z w/w panów podczas jednego z oficjalnych spotkań powiedział, że właśnie trwają prace nad zapewnieniem sobie, tj. członkom w/w grupy (nazwiska wtedy nie padły) ciągłości sprawowania władzy na kolei. Ponadto osoba ta zaznaczyła, że wykorzystuje w tym celu wszystkie możliwe sobie sposoby i znajomości polityczne (w tym PO)."

jasno wynika, że chodzi o osoby, które były wtedy u władzy w PKP. Minister Polaczek więc odpada. Mam nadzieję, że Krycha się nie wścieknie, gdy spróbuję rozszyfrować te inicjały. Domyślam się więc, że

A.W. to A.Wach ?
J.P. to J.Prześluga ?
S.K. to S.Kogut ?
K.T. to K.Tchórzewski ?
P.P. - nikt mi nie przychodzi do głowy.

Po wyborach, panów Wacha i Prześlugę ominęły roszady na stołkach PKP i chyba jako jedyni prezesi najważniejszych spółek PKP zachowali swoje stołki. Pan Kogut został senatorem, a pan Tchórzewski posłem - obaj z PiS. Pan Wach rządzi w PKP do dziś, a pan Prześluga z niejasnych powodów, które Krycha być może zna, podał się później do dymisji.

I kolejny cytat:

"Czy zatem nie było tak, że kierownictwo PKP, które aby się podlizać nowej, niespodziewanej władzy z PiS (kierownictwo PKP stawiało na PO), wykorzystało przedwyborcze obietnice Gosiewskiego, aby nie stracić swoich stołków? Czy właśnie dlatego władza PKP ustami rzecznika tak bardzo broni zasadności inwestycji we Włoszczowie? Czy była to swego rodzaju transakcja wymienna - zachowanie stanowisk w PKP w zamian za peron we Włoszczowie i odpowiednie poprawki w rozkładzie jazdy?

Na te pytania możecie odpowiedzieć sobie sami, analizując np. powyborcze roszady w spółkach PKP..."


I właśnie próbuję sam sobie odpowiedzieć.

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Jacek Prześluga Płeć:Mężczyzna
VIP


Dołączył: 26 Gru 2005

PostWysłany: 30-03-2007, 00:43    Odpowiedz z cytatem

Antybeton napisał/a:
. Domyślam się więc, że

A.W. to A.Wach ?
J.P. to J.Prześluga ?
S.K. to S.Kogut ?
K.T. to K.Tchórzewski ?
P.P. - nikt mi nie przychodzi do głowy.

Po wyborach, panów Wacha i Prześlugę ominęły roszady na stołkach PKP i chyba jako jedyni prezesi najważniejszych spółek PKP zachowali swoje stołki. Pan Kogut został senatorem, a pan Tchórzewski posłem - obaj z PiS. Pan Wach rządzi w PKP do dziś, a pan Prześluga z niejasnych powodów, które Krycha być może zna, podał się później do dymisji.

No i masz teraz, Człowieku, problem: kto to jest PP? Bo cała reszta szajki została sprawnie i szybko zdemaskowana. To my! Ja z Kogutem, Wachem i Tchórzewskim! Gruppenfuhrer WOLF! Jakaż przenikliwość, Hans!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 30-03-2007, 00:49    Odpowiedz z cytatem

Antybeton, Wars to nie Włoszczowa! Proszę trzymać się tematu!

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 30-03-2007, 09:30    Odpowiedz z cytatem

Jak widzisz Krycha, ja nie mam podobnych wątpliwości prawnych. W pierwszym swoim poscie z 27.03.2007 podałem wszystkie swoje namiary: adres, telefon, adres mailowy. Podpisuję się imieniem i nazwiskiem. Wczoraj dołączyłem zawiadomienie, w którym te namiary również się znalazły. Biorę całkowitą odpowiedzialność za napisane tu oskarżenia. Żałuję, że treść załączonego pliku rozczarowała niektórych. Mogli się spodziewać, że odniosłem się w nim do opisanych w poscie powyżej faktów. Bo, to są fakty.

Żeby było wszystko jasne. Nie traktuję tego forum jak chusteczki na moje łzy. Nie rozczulam się nad sobą. Spodziewałem się, że będę odwołany. Ostrzegano mnie, abym nie jechał do Warszawy 31 lipca. Nie musiałem. Miałem zwolnienie lekarskie. Nie musiałem też następnego dnia przychodzić do pracy. Nie musiałem tam się pokazywać aż do 25 stycznia. Na zwolnieniu lekarskim i w okresie ochrony emerytalnej mogli mnie zwolnić jedynie za porozumieniem stron lub za ciężkie naruszenie obowiązków pracownika. A wysłanego do domu rozwiązania umowy o pracę mógłbym nie odebrać.

Atmosfera w ostatnich dniach była napięta. Antek Jaje prowokował konflikt. Jako wiceszef związku słał mi pisma z kategorycznymi żądaniami - w odpiisie do Terka. Nie miał tylko odwagi przyjść do mnie i spojrzeć mi w oczy, choć przynosił swoje polecenia za ścianę, do sekretariatu. Na końcu obwieścił całemu światu, że Solidarność ( on - Solidarność ) odmawia współpracy ze mną.

Wiadomo było, że dopóki ja będę w Warsie, nie dopuszczę do umorzenia śledztwa przeciwko A. Jaje o przekręty finansowe i do jego powrot do pracy. To śledztwo próbowano już wcześniej umarzać. Zresztą, nie było to jedyne śledztwo dotyczące jego kliki.

Z napisaniem tego zawiadomienia czekałem pół roku. Czekałem, czy Terek zechce uwiarygodnić swoje s....wysyństwo. Bo, przecież zwolnił mnie za przestępstwo. Nie doczekałem się, więc sam zawiadomiłem.

Mam dokument z pierwszych dni mojego urzędowania, gdzie mój informatyk przedstawia mi wykaz zakupionego przez Wars oprogramowania. Jest tam też program, który Terek przy pomocy tego samego informatyka uznał za nielegalny. Nie wspomniałem o nim w zawidomoieniu. Poczekam, co Jaje zrobi w tej sprawie, aby łeb jej ukręcić.

Włączyłem się do waszej dyskusji, bo wkurzył mnie pan Jacek Prześluga, moralizując o odpowiedzialności karnej za przedstawiane tu oskarżenia i podawane nazwiska. Teraz znikam - odezwę się, gdy ktoś zechce wam usta zamknąć.
Romuald Marczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Jacek Prześluga Płeć:Mężczyzna
VIP


Dołączył: 26 Gru 2005

PostWysłany: 30-03-2007, 10:02    Odpowiedz z cytatem

Drogi Panie Romualdzie,
wkurzając Pana swoim moralizowaniem prosiłem jedynie o wycofanie z postów obraźliwych określeń, typu debil czy kanalia. Dałem ich długą listę, administratorzy zareagowali - znaczy: jakąś rację miałem. Można pisać akty oskarżenia nawet najbardziej strzeliste, ale bez naruszających cudze dobra osobiste epitetów. Pan to jak widać potrafi i robi pod własnym nazwiskiem - inni nie.

Paradoksalnie: wypadam na obrońcę pana Jaje, a jako żywo daleki jestem od tego i daleki byłem. Proszę rozumieć moje moralizowanie jako ochronę samego forum przed atakami z zewnątrz - właśnie przez wynajętych prawników, właśnie przez samych poszkodowanych. O to apeluję i apelowałem: piszmy o faktach, epitety i wulgaryzmy zostawiając na boku, bo byle adwokat może je obrócić przeciwko właścicielowi portalu. Czy to takie trudne - nie pisać żółcią? Oskarżenia, nazwiska, fakty, argumenty - tak. Pomyje i pospolite chamstwo - nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 30-03-2007, 11:11    Odpowiedz z cytatem

Człowieku, nie moralizuj. Daj tym ludziom swobodnie podyskutować. Przymiotniki mają tylko znaczenie emocjonalne. Istota tkwi w rzeczownikach i czasownikach. To, że mają rację starałem się udowodnić. Szlag ich trafia, bo są bezsilni wobec mafijnych układów.
A, teraz naprawdę żegnam. Śpieszę się na pociąg do Poznania. Życzę wesołych świąt i błogiego nastroju.
Romuald Marczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 30-03-2007, 12:46    Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać rację Panu Jackowi. Trzeba zważać na słowa. Niestety emocje często biorą górę, bo "Szlag ich trafia, bo są bezsilni wobec mafijnych układów."

Wiele mogłabym napisać o tzw. mafijnych układach w PKP. To co dzieje się w WARS-ie to zaledwie mały fragment całej układanki. Proszę mi wierzyć, że na kolei są o wiele większe przekręty robione przez panów w białych kołnierzykach.

Popatrzmy na PKP IC. Łapówkarstwo na potęgę, którego nikt nie chce lub nie potrafi ukrócić, że aż media o tym mówią! I nie chodzi mi tylko o konduktorów, ale o ludzi zajmujących stanowiska dyrektorskie w Centrali.
Ponadto ujawniliśmy prawdziwe kulisy konkursu na prezesa spółki, który był wybitnie ustawiony oraz kumoterstwo prezesa Warsewicza (szwagier, żona)!
I oni chcą na giełdę? Z kim?! Śmiech

PKP PR - największe szambo w PKP. Na Forum ujawniłam wiele przekrętów, ostatnio zfinalizowałam sprawę firmy WORK i ustawianych przetargów na druk SRJP - szczegóły tej afery na razie zachowam dla siebie, bo tak tym betonom obiecałam jeśli zrobią pociąg z Krakowa do Zgorzelca. A ja zawsze dotrzymuję słowa, danego nawet takim skurw....

PKP LHS. I znów afera korupcyjna opisana na naszym Forum. Po dupie dostali najmniej winni, a dyrektorka ds. finansowych miękko wylądowała w innej spółce PKP i teraz odpowiada za finanse w PKP Energetyce.

PKP Energetyka. Spółka dochodowa, więc beton ma pole do popisu do nadużyć i przekrętów. Ujawniliśmy aferę z przymusowym dodatkowym ubezpieczeniem 8-tysięcznej załogi w NORDEA. Do podziału jest wysoka prowizja - kilka osób się wyżywi! Niebawem będzie ciąg dalszy - pracuję nad tym...

PKP Cargo - największa dojna krowa w PKP, na której żeruje niezliczona ilość prywatnych spółeczek. Mieliśmy tzw. aferę szynową. Głowy w zarządzie spółki poleciały dopiero po publikacji w "NIE" i na naszym Forum.

PKP S.A. to dopiero gniazdo żmij! Na czerwiec (Tydzień Walki z Betonem PKP) przygotuję specjalny raport. Ujawnię personalne powiązania, przekręty, świństwa (także w zarządzie) itd. A wiem dużo, również o politykach.

Stanisław K. - temat rzeka (Amazonka). Wiem sporo o jego przekrętach i świństwach z jego fundacją w tle.

"Kurier PKP". To co się działo w redakcji to jakaś paranoja. Wiem dużo o przekrętach, świństwach i roszadach personalnych. Może kiedyś znajdę czas, żeby to opisać.

Jest jeszcze wiele innych spraw, które znam, ale z braku czasu (praca, rodzina, dom itd.) nie mogę poruszyć na Forum. Może kiedyś...

Miłego dnia!

PS. Na koniec odnośnie WARS-u jeszcze fragment z mojej prywatnej korespondencji:

Z doświadczenia wiem, że wszelkie kłopoty dla obecnych zarządów mogą się dopiero pojawić po okresie kadencji... niestety, wszystko tak długo trwa i zanim aparat prokuratorski się ruszy, to miną lata. Zresztą schemat zawsze ten sam - nowy prezes składa "zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa" przez poprzednika. Tradycja. Jak przyszedł Terek, to poszło pismo na Zubrzyckiego..... Na niego też pójdzie. Gdyby był namacalny dowód, że Terek czyta to forum, lub gdyby ktoś oficjalnym pismem powiadomił go, co dzieje się w Krakowie (na tyle oficjalnym, żeby pismo zastało zarejestrowane w książce korespondencji) to po latach nie mógłby się wypierać, że sprawy nie znał, nie słyszał (bo jakby słyszał, to by od razu zareagował). Strona internetowa jest dobra do plotek, ale zawsze pozostanie nieformalnym forum anonimowych ludzi. Jestem za oficjalnym informowaniem za pokwitowaniem, żeby potem móc dokumentować niegospodarność, niekompetencje, głupotę, lub złodziejstwo. I myślę, że w tym kierunku powinny sie skupić działania tego forum, jako niezależnego nadzoru nad formami administracji w spółkach PKP.

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 70 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 68, 69, 70  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl