Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Komunikacja zastępcza na linii Goleniów - Mosty
Autor Wiadomość

soltys76 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Maj 2010

PostWysłany: 24-05-2010, 19:22   Komunikacja zastępcza na linii Goleniów - Mosty Odpowiedz z cytatem

Skorzystałem dzisiaj (24.05.2010r) z pociągu (relacji jak w tytule) o godzinie 04.48 z dworca Nowogard do stacji Szczecin Główny w celu załatwienia spraw służbowych. Jakoś to sprawnie przebiegło nawet przesiadka w Mostach się udała i planowo prawie pociąg ruszył z Goleniowa. Nie popisała się tylko drużyna konduktorska, która nie wiadomo po co jeździ i komu jest potrzebna? O co chodzi ? Ani razu na linii nie usłyszałem informacji, że w Mostach przesiadamy się do komunikacji zastępczej przez co powstał totalny bałagan.
W powrotną drogę początek nie zapowiadał tego co nas czekało w Goleniowie gdzie trzeba było skorzystać z komunikacji zastępczej na linii Goleniów – Mosty. Nie dość, że ja z walizkami musiałem przejść z 2 peronu przed budynek dworca ( pochwalić pomysłowość PKP jakby nie można było wjechać na peron 1) inni pasażerowie nie lepiej wyglądali nie mówiąc o matkach z dziećmi to podstawiono jeden autobus i kazano nam się upychać choć już miejsca nie było. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało w piątek gdzie młodzież wraca z internatów do domu .
Jednocześnie trzeba by powiadomić ITD o sprawdzeniu czy nie są przekroczone normy w ilości pasażerów.
Ciekawe co inni mają w tym temacie?
Pozdrawiam Twisted Evil
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

PiterTarnów Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Kwi 2009

PostWysłany: 24-05-2010, 22:35    Odpowiedz z cytatem

czym spowodowana jest KZ na linii Goleniów-Kołobrzeg??

_________________
2000-2010. Dziesięć lat upadku i niszczenia polskiej kolei,którego apogeum nastąpiło 1 grudnia 2008 - w dniu przejęcia pospiesznych przez PKP IC !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

soltys76 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Maj 2010

PostWysłany: 25-05-2010, 07:05    Odpowiedz z cytatem

Budują obwodnicę Goleniowa i pociąg będzie jeździł w jakimś tunelu, choć pierwszy raz się spotkałem aby budując most zamykać odcinek, ale widocznie ktoś komuś zrobił dobrze jak to w tych czasach bywa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jerry Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Lut 2009
Skąd: Lubin

PostWysłany: 27-09-2010, 09:35    Odpowiedz z cytatem

W Lubinie również budują obwodnicę nad torami ale tylko wyłączali sieć trakcyjną i to czasami ale linia była cały czas przejezdna

_________________
2012/17- 149 556 km
2018- 55 920 km
2019- 69 888 km
2020- 50 138km
2021- 50 251km
2022- 18 455
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl