Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Komunikacja zastępcza na Podkarpaciu
Autor Wiadomość

kraina_solvati Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 12-08-2011, 14:25    Odpowiedz z cytatem

Hento (jak mawia mój znajomy)! KKZ przedłużona do 16.08, a dzień później strajk, więc nawet KKZ nie wyjedzie. Pięknie, oby tak dalej, tak wyglądają koleje. Brawo.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 12-08-2011, 15:00   

No "oferta kolejowa" w Podkarpackim jest coraz lepsza! Ja stawiam żwe od grudnia będzie całoroczne KKA na południe od Rzeszowa mimo remontu...Ręce opadają.
Powrót do góry

Bardi78 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 13-08-2011, 02:01    Odpowiedz z cytatem

Ku...wa to mam po długim weekendzie.....Podkarpackie PR na bruk.....tak chciałem pociągiem pojechać do Łupkowa..obyście wszyscy stracili prace nieudacznicy....wiedziałem że coś wywiną na długi weekend...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 13-08-2011, 11:09   

Super nie ? Wakacje na Podkarpaciu, setki turystow gorskich i amatorow dwóch kółek, mysli naiwne ze dzieki pociagom bedzie moglo dodwiezc sobie rower gdzie chca- i nawet tutaj kolej nie potrafi wykorzystac swojego potencjału i uruchamia autobusy.

PR Rzeszow to obecnie magistrala E30 i kilka par na Przeworsk-St. Wola, reszta to KKA, łącznie z Horyncem (wakacyjna miejscowosc!), Jaslem, Zagorzem i Tanobrzegiem. Te linie na prawde maja wielki potencjal..
Powrót do góry

kraina_solvati Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 13-08-2011, 11:46    Odpowiedz z cytatem

Bardi78, na Łupkowie chyba szynobus będzie... Zresztą zerknij na stronę PR, bo nigdy nie wiadomo, co nagle wytną. Żonglują tymi szynobusami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

iploxi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2011

PostWysłany: 15-08-2011, 12:02    Odpowiedz z cytatem

Pułtuś napisał/a:
reszta to KKA, łącznie z Horyncem (wakacyjna miejscowosc!) Te linie na prawde maja wielki potencjal..


Co za bzdury piszesz o KKA do Horyńca, byłeś w Horyńcu?? Tam pociągi jeżdżą w najlepsze i nie było żadnej KKA, piszesz o potencjale tej linii hm... średnio do pociągu w Horyńcu wsiada około 4 - 5 osób (kurs do Jarosławia), kilka więcej na kurs do Rzeszowa. Turyści korzystają głównie z własnych samochodów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 15-08-2011, 13:28   

Nie bylo KKA? A widziales liste zamkniec? Radze popatrzec! A oprocz Horynca sa inne miejscowosci, z tego co wiem. Mam kolege ktory dojezdza tam pociagiem.
Powrót do góry

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 15-08-2011, 14:12    Odpowiedz z cytatem

Pułtuś, Ostatni raz KKA do Horyńca Zdroju była w dniach 27 - 31 grudzień 2010 z powodu defektu szynobusu obsługującego tą relację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

iploxi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2011

PostWysłany: 15-08-2011, 19:16    Odpowiedz z cytatem

Pułtuś napisał/a:
Mam kolege ktory dojezdza tam pociagiem.


To spójrz na zdjęcie wykonane w Horyńcu bodaj 10 lub 11 sierpnia 2011 roku, i zmień kolegę, albo zapytaj się dlaczego głupoty Ci odpowiada

horyniec1.JPG
Plik ściągnięto 12 raz(y) 89.46 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kuba Wie-Wiór Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2011
Skąd: Katowice Ligota

PostWysłany: 16-08-2011, 08:52    Odpowiedz z cytatem

Czy ja dobrze widzę, że ostatnia szansa aby dojechać do Łupkowa pociągiem to 20.08?

_________________
...w górach jest wszystko co kocham... - tylko pociągów coraz mniej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kraina_solvati Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 17-08-2011, 14:31    Odpowiedz z cytatem

A tydzień później już nie funguje? To jest komedia. To jest FARSA. Przedłużają KKZ do 19 sierpnia. Niech przedłużą do końca rozkładu. Za coś takiego to powinni odbierać premie, a nie nagradzać! Ile szynobusów ma podkarpackie, że w wakacje NIE POTRAFIĄ zaoferować połączeń pasażerskich? Niech jeżdżą składy, jeśli trudnym jest uruchomienie szynobusu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kuba Wie-Wiór Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2011
Skąd: Katowice Ligota

PostWysłany: 17-08-2011, 15:27    Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie kursuje nic po 21.08 - ostatni pociąg do Łupkowa z Zagórza startuje wcześnie rano...i na tym koniec z ofertą przewozową na ten rok. Przecież wakacje jeszcze trwają, we wrześniu mnóstwo ludzi jeździ w Bieszczady...Żenada!

[ Dodano: 17-08-2011, 20:27 ]
A wszystkim Wam d****** pracującym w PR, czytającym to forum, życzę byście usmażyli się z gorąca w swoich ciasnych samochodach. Do szkoły!!!!

Post moderowany. Swoją krytykę można przedstawić w sposób mniej agresywny~kryniczanin

_________________
...w górach jest wszystko co kocham... - tylko pociągów coraz mniej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kraina_solvati Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 17-08-2011, 21:00    Odpowiedz z cytatem

Kuba Wie-Wiór, ostro, dosadnie. Ale może to jedyna droga dotarcia do ludzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kuba Wie-Wiór Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2011
Skąd: Katowice Ligota

PostWysłany: 17-08-2011, 21:36    Odpowiedz z cytatem

No niestety,innej rady nie ma - lać odpowiedzialnych za taki stan kolejowy - Niepojętym dla mnie jest, że w taki region Polski jak Bieszczady nie ma - bo mówmy o tym otwarcie - NIE MA połączeń kolejowych,a to co jest to GÓWNO i nic więcej. Turyści - rowerzyści, plecakowcy etc. w busach no bo jak.Sam tam jadę w sobotę i szlak mnie trafia bo muszę jakoś złapać ten ostatni w historii pociąg do Łupkowa:(

Zapotrzebowanie jest ale niestety co z tego skoro pociągów jak na lekarstwo. To w innych pięknych rejonach Polski - Mazury Cud Natury, wielkie mi gówna pływające po jeziorach - zasrane Mazury. A Suwalszczyzna - to samo co Bieszczady - kolejowy zaścianek Polski...Europy!

Post Moderowany uzasadnienie jak wyżej następnym razem będzie ostrzeżenie.~kryniczanin

_________________
...w górach jest wszystko co kocham... - tylko pociągów coraz mniej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

walther Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lut 2006
Skąd: Warszawa/Sanok*

PostWysłany: 26-08-2011, 22:46    Odpowiedz z cytatem

Od 1.09. na trasie Rzeszów - Jasło - Zagórz - Rzeszów na czas nieograniczony będzie KKA!!! PRy tłumaczą się remontem szlaku, a ja chciałbym w to wierzyć. Kolega Kryniczanin miał wizję w tym temacie, a rzeczywistość okazała się bardziej mroczna... W podkarpackich PRach w końcu mają spokojny sen...

_________________
Ratujmy kolej na Podkarpaciu!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl