Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 220, 221, 222  Następny
Rozkład jazdy 2015/2016
Autor Wiadomość

Bartuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: 11-09-2015, 22:42    Odpowiedz z cytatem

A ile dartów już jeździ w PKP IC? Nie od dziś wiadomo że duża część IC-ków dartowych ruszy dopiero w połowie przyszłego roku. Sama idea jazdy z Lublina do Wrocławia przez Warszawę jest szalona, zwłaszcza że najszybsza trasa łącząca te miasta (to jest przez Częstochowę) nie będzie wykorzystywana.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

myszka Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Maj 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 11-09-2015, 23:00    Odpowiedz z cytatem

A na stronie: http://www.zwk.org.pl/index.php/forum/rozklad-jazdy/6-rozklad-jazdy-2015-16-przecieki?start=6

znalazłam z kolei taki przeciek:
KIERUNEK WROCŁAW:

IC Asnyk Warszawa Wsch. 4:53 - Łódź Widzew 6:27 - Zduńska Wola 7:26 - Wrocław Gł. 10:14

IC Orzeszkowa Białystok 5:40 - Warszawa Wsch. 7:53 - Łódź Widzew 9:27 - Zduńska Wola 10:25 - Wrocław Gł. 13:14

IC Słowacki Białystok 9:40 - Warszawa Wsch. 11:53 - Łódź Widzew 13:27 - Zduńska Wola 14:25 - Wrocław Gł. 17:13 - Jelenia Góra 19:54

IC Konopnicka Białystok 13:40 - Warszawa Wsch. 15:53 - Łódź Widzew 17:27 - Zduńska Wola 18:25 - Wrocław Gł. 21.14

IC Dąbrowska Warszawa Wsch 17:53 - Łódź Widzew 19:27 - Zduńska Wola 20:25 - Wrocław Gł. 23:14

KIERUNEK WARSZAWA:

IC Dąbrowska Wrocław Gł. 4:58 - Zduńska Wola 7:34 - Łódź Widzew 8:39 - Warszawa Wsch.10:12

IC Konopnicka Wrocław Gł. 6:58 - Zduńska Wola 9:34 - Łódź Widzew 10:39 - Warszawa Wsch. 12:12 - Białystok 14:25

IC Słowacki Jelenia Góra 8:23 - Wrocław Gł. 10:58 - Zduńska Wola 13:34 - Łódź Widzew 14:39 - Warszawa Wsch. 16:12 - Białystok 18:25

IC Orzeszkowa Wrocław Gł. 14:58 - Zduńska Wola 17:34 - Łódź Widzew 18:39 - Warszawa Wsch. 20:12 - Białystok 22:25


IC Asnyk Wrocław Gł.. 18:58 - Zduńska Wola 21:34 - Łódź Widzew 22:39 - Warszawa Wsch. 00:12

Niestety chyba najmniej realny, acz najlepszy, 5 par pociągów W-wa - W-w - W-wa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: 11-09-2015, 23:10    Odpowiedz z cytatem

A czym te IC-ki obsłużą? Szkieletami dartów które dopiero co powstają w Bydgoszczy?

Nie łudźcie się, do połowy przyszłego roku część dartowych IC-ków będzie obsługiwana szrotem (choć kto wie, czy ED161 to nie jest gorszy szrot, siódemki przynajmniej jeżdżą, a jak z dartem będzie - nie wiadomo)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Maciejanek Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 24 Lip 2015
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 11-09-2015, 23:44    Odpowiedz z cytatem

Czy są planowane bezpośrednie pociągi z Warszawy do Inowrocławia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MK_Wro Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Cze 2015
Skąd: Berlin/Wrocław

PostWysłany: 12-09-2015, 11:03    Odpowiedz z cytatem

"Kolejowe Łużyce" potwierdzają wjazd KD do Görlitz i "Kulturzug" Berlin-Wrocław, natomiast powrót bezpośrednich połączeń do Drezna okazał się kaczką dziennikarską agencji DPA.

http://kolejoweluzyce.eu/aktualnosci/363-wyniku-szczytu-w-poczdamie-wracaja-pociagi-do-drezna-i-berlina-ale
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

IDM Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lis 2013

PostWysłany: 12-09-2015, 14:14    Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł z IC Przemyśl - Kraków - Jelenia Góra. Czy ktoś orientuje się jak najnowsze projekty IC wyglądają dla Krynicy i Zagórza? Z tego co wiem w kwietniowym projekcie do Krynicy miał kursować EIC Ernest Malinowski, TLK Bieszczady i nocne sezonowe. Do Zagórza nocny i TLK Bieszczady. Ktoś jest w stanie powiedzieć jak sytuacja dla Krynicy, Nowego Sącza i Zagórza wygląda na chwilę obecną?

Jak myślicie, jaki będzie czas podróży Kraków Główny - Rzeszów Główny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

waclawed250 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Wrz 2015
Skąd: Kraków

PostWysłany: 12-09-2015, 17:49    Odpowiedz z cytatem

Witam
Właśnie też chciałem zapytać o przewidywany czas jazdy pociągów między Krakowem, Rzeszowem i Przemyślem od grudnia, oraz o godziny kursowania pociągów z Krakowa w stronę Przemyśla i odwrotnie. Z góry dzięki za wszelkie informacje, śledziłem ten wątek od około 8 miesięcy i postanowiłem się zarejestrować by też zabrać głos w tej dyskusji.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 13-09-2015, 15:17    Odpowiedz z cytatem

Pociąg IC "Rusałka" Przemyśl- Zielona Góra/ Jelenia Góra pojedzie w zestawieniu A+B+B+B Zielona Góra + A+B+B+B Jelenia Góra
Do Kudowy na razie nic się nie zmieniło. Jest codzienny nocny ICN TLK "Aurora" (Białystok) Warszawa- Kudowa Zdrój/ Szklarska Poręba Górna i dzienny codzienny TLK Gdynia- Kudowa Zdrój. Tak naprawdę jutrzejszy dzień jest decydujący, ponieważ jutro PLK zatwierdza lub odrzuca wszystkie wnioski, także po 15 września powinniśmy wiedzieć już jak będzie wyglądał rozkład jazdy IC 2015/16. Oczywiście pewnie na upublicznienie projektu trzeba będzie poczekać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Rufi1302 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Maj 2015

PostWysłany: 13-09-2015, 16:32    Odpowiedz z cytatem

Poproszę o wszystkie nowości dotyczące stacji KONIN od nowego RJ Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

obiezykraj Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Kwi 2009
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13-09-2015, 17:22    Odpowiedz z cytatem

Światowid napisał/a:
... i dzienny codzienny TLK Gdynia- Kudowa Zdrój ...

Co to za pociąg będzie i w jakich godzinach ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 13-09-2015, 18:54    Odpowiedz z cytatem

Nie znam konkretniejszych informacji co do godzin na razie, ale jak tylko się dowiem to wam wrzucę. Myślę, że będzie to pociąg, który kiedyś odjeżdżał z Wrocławia w stronę Gdyni po godzinie 15, albo po 12 ( w projekcie z kwietnia tak był planowany po 12 z Wrocławia). Wiem na bank, że ten pociąg jest planowanym a godzina nie odgrywa tutaj znaczenia. Będzie miał obieg z nocnym. Tak jak mówiłem wcześniej : "Najważniejsze decyzje zapadną jutro i oby to połączenie zostało!".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

MK_Wro Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Cze 2015
Skąd: Berlin/Wrocław

PostWysłany: 13-09-2015, 18:59    Odpowiedz z cytatem

@Światowid a odzywali się może z UMWD ws. rozkładu na zgorzeleckiej? Rozmowy z Niemcami zakończone, więc powinni dosłać brakujące tabele.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 13-09-2015, 19:18    Odpowiedz z cytatem

Oni się sami do mnie nie odezwą. To ja muszę do nich dzwonić. Jeżeli jutro nie dostanę tabelek dla linii Wrocław- Zgorzelec i Jelenia Góra- Zgorzelec to we wtorek zadzwonię do nich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

railman93 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Paź 2008
Skąd: Zduńska Wola

PostWysłany: 13-09-2015, 22:24    Odpowiedz z cytatem

myszka napisał/a:
A na stronie: http://www.zwk.org.pl/index.php/forum/rozklad-jazdy/6-rozklad-jazdy-2015-16-przecieki?start=6

znalazłam z kolei taki przeciek: (...)

Niestety chyba najmniej realny, acz najlepszy, 5 par pociągów W-wa - W-w - W-wa.


To już niestety nie.. na ten moment wygląda to tak jak przedstawiłem parę dni temu tutaj na forum

_________________
ZDUŃSKOWOLSKIE WIEŚCI KOLEJOWE
www.zwk.org.pl
https://www.facebook.com/zwkzdwola
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 14-09-2015, 14:05    Odpowiedz z cytatem

jak widzę jakieś wymyślane przez bankomatów ICN to mnie krew zalewa. ICN to mogą sobie nazywać pociągi nocne koleje OeBB, SBB a nie PIC. Przeciez takie pociagi w Szwajcarii prezentuja jakiś poziom, są to wagony komfortowe typu sleeperete i wagony sypialne..a PIC od lat nie kupił żadnych sypialek, a nocne rzeźnie typu Przemyśłanin czy tym podobne od zawsze jeżdżą na najgorszym szrocie. Więc jak takie coś nazwać ICN? wolne zarty! Śmiech

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 93 z 222 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 220, 221, 222  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl