Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
OSŻD - Informacje dotyczące wyjazdu do Pekinu
Autor Wiadomość

romek1393 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 10 Sty 2017

PostWysłany: 23-08-2017, 02:56   OSŻD - Informacje dotyczące wyjazdu do Pekinu Odpowiedz z cytatem

Z racji tego, że wiem jak ciężko znaleźć informacje dotyczące wyjazdu na bilecie OSŻD do Pekinu, a właśnie taką podróż odbyłem to zamieszczam tutaj moje doświadczenia.

1. Koszt biletów

Lwów Kijów (kupe): 318 UAH
Kijów Moskwa (platzkarta): 236 UAH
Moskwa Irkuck (platzkarta): 2691 RUB
Irkuck Erlian (kupe): 1290 RUB
Nauschki Pekin (kupe): 1290 RUB

2. Podczas wypisywania biletu należy wypisać wszystkie stacje, na których będziemy się zatrzymywać. Ja nie wpisałem Ułan Bator, dlatego trasa części biletów się pokrywa.

3. Nie miałem większych problemów kupując bilety bez znajomości języka rosyjskiego i ukraińskiego (a kasjerki nawet w kasach międzynarodowych nie mówią po angielsku). Gdy kasjerki nie wiedziały jak wprowadzić bilet do systemu sięgały po skoroszyt, w którym miały to wytłumaczone jak to zrobić i to rozwiązywało problem.

4. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale bilet był wystawiony dla członka rodziny, nie dla pracownika.

5. Największym problemem wyjazdu był brak możliwości jego dokładnego zaplanowania, aż do kupienia biletów w Moskwie na kolej transmandżurską, ponieważ nie wiedziałem jak wygląda ich dostępność. Jednak w moim przypadku nie było to potrzebne zmartwienie. Bilet na trasę Moskwa Irkuck kupiłem na 5 dni przed odjazdem pociągu.

6. Jechałem przez Ukrainę, ponieważ nie musiałem dzięki temu wyrabiać dodatkowej wizy. Dodatkowo z tego co mi wiadomo jadąc pociągiem "Polonez" relacji Warszawa-Moskwa można zostać nie wpuszczonym do Federacji Rosyjskiej ze względu na nieuznawanie przejścia na granicy białorusko-rosyjskiej za międzynarodowe.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marcin78 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Lis 2017

PostWysłany: 06-02-2018, 18:38    Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pytanie jak kupiłeś bilet z Kijowa do Moskwy, chcę jechać na mistrzostwa do Rosji i nie wiem jak zakupić bilety Sad
Dzięki za wiadomość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl