Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Kupcie mi bilet
Autor Wiadomość

Danka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 18 Gru 2019

PostWysłany: 06-04-2023, 16:17   Kupcie mi bilet Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do udzielania się w tym temacie wszystkie osoby, które chciałyby, aby ktoś inny został ich sponsorem i kupił im bilet na pociąg za swoje pieniądze. W ten sposób można odbyć darmowe podróże.

Właśnie dlatego taki jest temat tej dyskusji. Taki jest powód - chęć nakłonienia innych do takich starań. Nie chodzi o mnie, tylko inne osoby. Sama nigdzie nie planuję jechać, przynajmniej na razie.

[ Dodano: 06-04-2023, 21:06 ]
Na facebooku już nawet jest grupa o tej samej nazwie. W niej też możecie się udzielać.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 10-04-2023, 19:39    Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na Zachodniej gosciu chodzil po pociagu i zbieral kase, niby wyszedl z aresztu i nie mial za co pojechac do Przemysla.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Danka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 18 Gru 2019

PostWysłany: 10-04-2023, 22:59    Odpowiedz z cytatem

Nie do końca to miałam na myśli. Chciałam raczej nakłonić ludzi do kontaktów mailowych, tj. zakupu biletu online i wysłania go mailem drugiej osobie. Mr. Green

Chociaż z drugiej strony o takich sytuacjach jak w poprzednim poście w sumie też możecie wspominać. To też, jakby nie patrzeć, w jakimś zakresie jest powiązane z tematem dyskusji. Będzie nawet ciekawiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

KolejowaMława Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Kwi 2021
Skąd: Mława

PostWysłany: 11-04-2023, 12:08    Odpowiedz z cytatem

Radek napisał/a:
Ostatnio na Zachodniej gosciu chodzil po pociagu i zbieral kase, niby wyszedl z aresztu i nie mial za co pojechac do Przemysla.


Kiedyś jak jechałem IC Kormoran (jeszcze kursował z Warszawy do Olsztyna) to mężczyzna także zbierał pieniądze na bilet o niby wyszedł z aresztu i był strasznie oburzony że nikt nie dał.

Na Wschodniej swego czasu była Pani która codziennie zbierała na pociąg do Częstochowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

wamp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Cze 2020

PostWysłany: 11-04-2023, 12:15    Odpowiedz z cytatem

IC Kormoran nadal jeździ do Olsztyna z Warszawy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

KolejowaMława Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Kwi 2021
Skąd: Mława

PostWysłany: 11-04-2023, 19:53    Odpowiedz z cytatem

Zgadza się obecnie kursuje w relacji Bielsko-Biała Główna/ Wisła Uzdrowisko – Olsztyn Główny.

W poście zapomniałem dodać że chodzi o 2020 rok. Wtedy IC Kormoran kursował w relacji: Warszawa Zachodnia – Olsztyn Główny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Kappa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Kwi 2011
Skąd: małopolska

PostWysłany: 12-04-2023, 14:00    Odpowiedz z cytatem

We Wrocławiu to chodzenie po składach i zbieranie, bo niby brakuje do biletu to norma. Szczególnie młodzi panowie o ciemniejszej karnacji wysiądający w Oławie, jak ktoś nie jeździ regularnie na tej trasie, to może i się nabierze na te ich niby brakujące parę złotych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl