Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Nieprzyjazne Przewozy Regionalne
Autor Wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 07-05-2006, 19:56   Nieprzyjazne Przewozy Regionalne Odpowiedz z cytatem

W PKP rozpoczął się właśnie ranking na Najbardziej Nieprzyjazny Zakład Przewozów Regionalnych. Potrwa co najmniej przez kilka tygodni, bo jak się przypuszcza tyle czasu może zająć poszukiwanie Zakładu, który byłby w jakimś znaczącym stopniu niesprzyjający pasażerom.

Pomysł rankingu wziął się właśnie od samych pasażerów, którym wygody i wysoka jakość obsługi są niekiedy nie na rękę. - Dziadek mi mówił, że jakieś pół wieku temu w pociągach stało się całymi godzinami a z wagonu wychodziło się przez okno. - wspomina Albin Dziwak, grabarz ze Zgorzelca.

Zmobilizowało to dyrekcje poszczególnych Zakładów do podjęcia drastycznych środków, by jak najlepiej wypaść w rywalizacji.
- Nie będzie już żadnego witania chlebem i solą przed wejściem do siedziby naszego Zakładu - zapowiada dyrektor Małopolskiego Zakładu Przewozów Regionalnych - Jeżeli już, to tylko naparstkiem koniaku.

Dyrekcja Dolnośląskiego Zakładu Przewozów Regionalnych zobowiązała się zamykać oczy na propozycje i sugestie odnośnie rozkładu jazdy. We Wrocławiu zapowiedziano, że wstrzymają się ze zwrotami za niewykorzystane bilety. Zostanie zawieszona kolejowa komunikacja autobusowa do/z Lwówka Śląskiego. I wiadomość z ostatniej chwili: od 1 lipca planuje się likwidację "Wrocławianina" na odcinku Legnica - Zgorzelec!
- Już w kwietniu zlikwidowaliśmy na Dolnym Śląsku 42 pociągi regionalne, a kolejnych 100 zlikwidujemy w lipcu. Chcemy i za wszelką cenę musimy wygrać ten konkurs! - powiedział dyrektor DZPR.

Niestety, w Poznaniu dyrektor tamtejszego Zakładu na wieść o konkursie podał się do dymisji.
- Nie mogę startować w czymś podobnym, zrozumcie mnie. Przecież pasażerowie pracują na mnie, na mój Zakład, na PKP, na naszą Polskę. Nie wolno tak się bawić ich kosztem - tłumaczył z płaczem.

konkurs.jpg
Dyrekcja jednego z Zakładów. Czy oni wygrają ten konkurs...?
Plik ściągnięto 89 raz(y) 17.56 KB


_________________
Follow me!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szpak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2006
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 07-05-2006, 20:28    Odpowiedz z cytatem

Dobre Śmiech
Stawiam na DZPR! Jest bezkonkurencyjny!

_________________
Marcin Szpakowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 09-05-2006, 10:14    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- Już w kwietniu zlikwidowaliśmy na Dolnym Śląsku 42 pociągi regionalne, a kolejnych 100 zlikwidujemy w lipcu. Chcemy i za wszelką cenę musimy wygrać ten konkurs! - powiedział dyrektor DZPR.

Prorocze słowa! Twisted Evil

_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Paszczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 09-05-2006, 21:32    Odpowiedz z cytatem

FAJNE! Śmiech Śmiech Śmiech

_________________
Paszczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl