Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Bardzo słuszne cięcia w Małopolsce
Autor Wiadomość

kns Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2010

PostWysłany: 02-01-2011, 20:04    Odpowiedz z cytatem

Janosik napisał/a:
kns napisał/a:
Ciekawe ile razy jechałeś tym pociągiem?


Którym? Jak coś piszesz cytuj fragment o który Ci chodzi...
625 i 6028, a o czym mówimy cały czas?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Janosik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2009
Skąd: Gorlice/Kraków

PostWysłany: 02-01-2011, 20:09    Odpowiedz z cytatem

kns napisał/a:
Janosik napisał/a:
kns napisał/a:
Ciekawe ile razy jechałeś tym pociągiem?


Którym? Jak coś piszesz cytuj fragment o który Ci chodzi...
625 i 6028, a o czym mówimy cały czas?


No ja o nich mówiłem tylko, że Ty z mojej wypowiedzi, że w zamian za zlikwidowane połączenia powinny pojawić się nowe na innych liniach wywnioskowałeś, że chce 8 par Stróże-Nowy Sącz - co jest bzdurą. Więc albo Cię nie interesuje dyskusja tylko robienie bałaganu (m.in. poprzez ciągłe wypowiedzi o autobusach i dowolna interpretacje innych wypowiedzi ) albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem ( choć tego uczą już w podstawówce, a tyle lat chyba masz? )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lukasz92 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Cze 2007
Skąd: z Krakowa do Krynicy

PostWysłany: 02-01-2011, 20:21    Odpowiedz z cytatem

Ale podstawowy problem MZPR jest taki, że za zaoszczędzoną na stróżaninie pracę przewozową nie uruchomią nic nowego, a uzyskane w ten sposób oszczędności zostaną przejedzone przez biurwę albo zostaną wykorzystane na łatanie dziurawego budżetu zakładu. Nie tędy droga! Z jednej strony dobrze, że zlikwidowano muchowóz, skandalem jest że nie otrzymamy nic w zamian, a dotacja na przewozy jest ciągle większa. Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 02-01-2011, 20:29   

Janosik, Ja nie jestem wrogiem pociągów w Gorlicach. Cały czas mam nadzieję na pociąg z Gorlic do Krakowa jako R+ z pominięciem Stróż na początek w 5 z Krakowa a 1 z Gorlic potem rozszerzenie jak się przyjmie. Uważam że tak duże miasto jak Gorlice powinno mieć dobre kolejowe połączenie ze stolicą województwa.
Powrót do góry

Janosik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2009
Skąd: Gorlice/Kraków

PostWysłany: 02-01-2011, 20:39    Odpowiedz z cytatem

kryniczanin napisał/a:
Janosik, Ja nie jestem wrogiem pociągów w Gorlicach. Cały czas mam nadzieję na pociąg z Gorlic do Krakowa jako R+ z pominięciem Stróż na początek w 5 z Krakowa a 1 z Gorlic potem rozszerzenie jak się przyjmie. Uważam że tak duże miasto jak Gorlice powinno mieć dobre kolejowe połączenie ze stolicą województwa.


A czy ja coś mówiłem,że niby jesteś jakimś wrogiem? Smile Do Ciebie nic nie mam - jesteś jedną z najsensowniej myślących osób na tym forum ( w odrożnieniu np. od knsa, który nie ma większego pojęcia o czymś innym niż HaDziewiony i Kassbohrery Very Happy )

Za zaoszczedzone pieniądze na Stróże- NS możnaby spróbować coś takiego puszczać, ale na pewno bardzo ciężko byłoby odbić klientów busiarzom, bo jeździ ich mnóstwo ( i do tego mają pewnie klime, składane siedzenia, wifi i codzienną prasę Razz ). Czas przejazdu i cena odgrywałyby tutaj decydującą rolę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 02-01-2011, 21:05   

Janosik, 3h05min jest realne przy dobrych krzyżowaniach na Tarnów - Stróże SR4 nie wiem jaka jest szlakowa na Stróże SR4-Stróże SR3. Może jeszcze z 5 minut da się urwać. No i cena np. 18pln PWDC i ulgi studenckie więc mniej niż 9pln. Na rynku lokalnym w Gorlicach nie ma co marzyć o odbiciu czegoś. Więc czemu nie spróbować na trasie do Krakowa?
Powrót do góry

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 02-01-2011, 23:40   

O, widzę bardzo ciekawa dyskusja sie toczy Cool jutro dodam swoje trzy grosze, chetnie sie przyłączę do wątku, a poki co wypoczywam po sylwestrze Cool
Powrót do góry

mozambikpl Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Maj 2009
Skąd: Gorlice

PostWysłany: 03-01-2011, 08:17    Odpowiedz z cytatem

odnosnie autobusów gorlice kraków wi-fi nie ma i nie będzie pewnie przez jeszcze kilka lat, odnośnie klimatyzacji to różnie z tym bywa więc tutaj pociąg nie jest na straconej pozycji przed świętami a raczej po jak ludzie wracali do wiem że Veolia na jeden kurs wysłała 1 autobus i 3 x bis czyli było chętnych ponad 100 osób plus dwie inne firmy przewozowe, które też jeżdżą do Krakowa czyli popyt by był nawet jakby puścili pociąg na przed i po świętach to wtedy by się napewno zwrócił.... a jeszcze jedno cena to max 15zł inaczej nikt nie pojedzie i R+ Gorlice, Bobowa, Cięzkowice, Gromnik, Tuchów, Tarnów, Mościce, Brzesko Bochnia, Płaszów, Główny i czas przejazdu około 3h.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pp Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Gru 2009
Skąd: Skądinąd

PostWysłany: 03-01-2011, 09:12    Odpowiedz z cytatem

Proszę nie dublować tematów! bo się robi bajzel na forum. O Gorlicach jest tutaj: http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=7089&start=405
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

anna50 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 06 Gru 2007

PostWysłany: 03-01-2011, 10:29   Witam Odpowiedz z cytatem

Nadeszła pora na cięcia przewozy regionalne nie mają prawa utrzymać się jest konkurencja mamy XXI wiek i komentarze są zbędne . Nadeszła pora aby pieniądze podatników były wykorzystywane na inne cele ...
Ratujmy Szpitale ....................
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-01-2011, 10:32   

anna50, A może Krus?
Powrót do góry

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 06-01-2011, 18:04    Odpowiedz z cytatem

625 skrócony i pojedzie od Sącza do Krynicy.
Czyli kolejna para wycięta, a pociągów coraz mniej...
Aż strach pomyśleć co będzie dalej.

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl