Ładowanie strony... proszę czekać!Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   M.INFOKOLEJ.PL   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 34, 35, 36  Następny
Stan epidemii
Autor Wiadomość

Raxo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2020
Skąd: Łużyce Górne

PostWysłany: 24-02-2021, 16:30    Odpowiedz z cytatem

Na 3. marca zaplanowana jest konferencja, na której Makrela ma ogłosić łagodzenie obostrzeń:

https://www.money.pl/gospodarka/niemcy-koncza-z-lockdownem-merkel-chce-zniesienia-czesci-obostrzen-6610933565369216a.html

Nieźle musiało trzepnąć Makrelą w sondażach skoro zmuszona jest do takiego ruchu. Jeszcze parę tygodni temu nie chciała nawet słyszeć o luzowaniu czegokolwiek.

I druga sprawa - co teraz pocznie PiS? Przecież małpują Zachód (czytaj Niemcy) w dokręcaniu śruby obywatelom na każdym kroku. Dopiero co Niedzielski zarządził trzecią falę (chociaż nie wiadomo gdzie i kiedy skończyła się druga) a tu taki numer kanclerka chce im wywinąć...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Auderman Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 13 Maj 2020
Skąd: Poznań

PostWysłany: 24-02-2021, 18:36    Odpowiedz z cytatem

Jak to co pocznie ?

Ta ich śmieszna epidemia upada. Ich reżim tonie. Oprócz tego że coraz więcej ma ich zdanie w dupie to jeszcze to co narazie poczęli by tą epidemię utrzymać się nie sprawdziło. Przecież to otwarcie hoteli akurat na koniec sezonu skłoniło tłumy do wyjazdu w góry. I mimo tych tłumów w Zakopanem czy wszędzie jedyne miejsce gdzie mogą zrobić
to co mieli czyli lockdown w warmińsko-mazurskim zamiast całego kraju jak zakładali. Jeszcze te nowe mutacje co rząd specjalnie sprowadził do kraju miały być w chuj zaraźliwe okazały się w miarę zjadliwe i wywołały „wzrosty” mieszczące się w granicy błędu statystycznego. Te ostanie doświadczenia pokazują że wirus jest w możliwym odwrocie. Ostatnio zaczęli uruchamiać nowe punkty do testowania czyli znowu planują masowe testy bo jak wiadomo więcej testów to więcej zachorowań. Tonący brzytwy się chwyta czyli możemy się jeszcze spodziewać że wyjmą jeszcze asy, które trzymają w rękawach od swoich banksterskich garniturów ale to że ich statek epidemia utonie to jest kwestia czasu.

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCqsfA4g1o1a0hk3ACOI9AfQ Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 24-02-2021, 20:36    Odpowiedz z cytatem

Czas na uporządkowanie chronologiczne pewnych zdarzeń. Niestety, co do zasady, pamięć ludzka w zakresie zjawisk społecznych nie sięga dalej niż tydzień wstecz, stąd ktoś musi przypomnieć:

a) kwiecień 2020 - Szumowski jednoznacznie stwierdza, że noszenie maseczek nikogo przed niczym nie chroni,

b) przed wyborami prezydenckimi Morawiecki twierdzi, że przyłbice są najlepszym sposobem zapobiegającym transmisji wirusa i kupuje przyłbice dla wszystkich członków komisji wyborczych w wyborach prezydenckich,

c) październik - Niedzielski wraz z Morawieckim wprowadzają bezwzględny obowiązek zakrywania nosa i ust - "nieważne jak, ważne, aby nos i usta były zasłonięte; może to być chusta, bandamka, szalik, maseczka, przyłbica" - twierdził Niedzielski. UWAGA: w dniu ogłoszenia tego obowiązku liczba stwierdzonych zakażeń nie przekraczała 800 dziennie,

d) po wprowadzeniu obowiązku powszechnego zakrywania nosa i ust liczba zakażeń wzrasta w skrajnym przypadku do 25.000 dziennie. Jak ocenić efektywność (skuteczność) tego obowiązku?

e) mniej więcej od grudnia, przed każdą konferencją Niedzielskiego zapowiadającą nowe obostrzenia wzrasta ilość testów, a tym samym ilość testów pozytywnych; nikt nie podaje udziału pozytywnych w ilości wykonanych testów,

f) w międzyczasie - od listopada do stycznia - wprowadzane zostają kolejne zakazy prowadzenia działalności - nie ma to żadnego wpływu na spadek ilości zakażeń,

g) dzisiaj Niedzielski i jakaś nowa "autorytet" podaje, że nic nie chroni przez transmisją tak jak maseczki i tylko one są dozwolone.

Ludzie (pomijam covidiotów) mają już dość kretyńskich i ciągle przedłużanych obostrzeń. Niektóre nie mają żadnych wskazań medycznych i służą tylko upodleniu. Parafrazując Jandę, czuję się jakby PiS na mnie srał i to nie od wczoraj, ale od roku.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 24-02-2021, 22:05    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
październik - Niedzielski wraz z Morawieckim wprowadzają bezwzględny obowiązek zakrywania nosa i ust - "nieważne, jak, ważne, aby nos i usta były zasłonięte; może to być chusta, bandamka, szalik, maseczka, przyłbica" - twierdził Niedzielski.

Wspominałem już co nieco - uczciwie przyznać trzeba, w grudniu, przed świętami, obowiązek ten dla zdecydowanej większości obywateli, a także wielu miejsc, znieśli.

1. Przestał np. dotyczyć:
a) uczniów i dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym oraz osób zatrudnionych w przedszkolu, szkole lub placówce oświatowej itp.,
b) osób, wykonujących czynności zawodowe, służbowe lub zarobkowe, w budynkach użyteczności publicznej, przeznaczonych na potrzeby:
- administracji publicznej,
- wymiaru sprawiedliwości,
- kultury,
- kultu religijnego,
- oświaty,
- szkolnictwa wyższego,
- nauki,
- wychowania,
- opieki zdrowotnej, społecznej lub socjalnej,
- obsługi bankowej,
- handlu,
- gastronomii,
- usług, w tym usług pocztowych lub telekomunikacyjnych,
- turystyki,
- sportu,
- obsługi pasażerów w transporcie kolejowym, drogowym, lotniczym, morskim lub wodnym śródlądowym,
jak również - uwaga - w:
- budynkach biurowych,
- budynkach socjalnych
.
a ponadto, wielu innych osób wymienionych w $27 ust.3 rozporządzenia z 21 grudnia 2020 r.

2. Pierwsze zdanie tego ustępu 3 nie pozostawia żadnych wątpliwości - wszystkie takie osoby, zwolnione są z nakazu zasłaniania ust i nosa w:
a) środkach publicznego transportu zbiorowego,
b) na statkach pasażerskich w żegludze krajowej,
c) w miejscach ogólnodostępnych, w tym:
- na drogach i placach,
- na terenie cmentarzy, promenad, bulwarów, miejsc postoju pojazdów, parkingów leśnych,
d) na terenie nieruchomości wspólnych oraz na terenie takich nieruchomości o innych formach posiadania,
e) w zakładach pracy, jeżeli w pomieszczeniu przebywa więcej niż 1 osoba, chyba że pracodawca postanowi inaczej,
f) w budynkach użyteczności publicznej przeznaczonych na potrzeby: administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości, kultury, kultu religijnego, oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki, wychowania, opieki zdrowotnej, społecznej lub socjalnej, obsługi bankowej, handlu, gastronomii, usług, w tym usług pocztowych lub telekomunikacyjnych, turystyki, sportu, obsługi pasażerów w transporcie kolejowym, drogowym, lotniczym, morskim lub wodnym śródlądowym; za budynek użyteczności publicznej uznaje się także budynek biurowy lub socjalny,
g) w obiektach handlowych lub usługowych, placówkach handlowych lub usługowych i na targowiskach (straganach);
h) w trakcie sprawowania kultu religijnego, w tym czynności lub obrzędów religijnych, w budynku użyteczności publicznej przeznaczonym na potrzeby kultu religijnego oraz na cmentarzu.
i) na statkach powietrznych.

Ograniczenia wobec ww. osób i miejsc to m.in.:
1a), 1b) i 2f) - jeżeli zarządzający budynkiem postanowi inaczej, czyli że "maski włóż". Przy czym, musi to być zarządca budynku, nie zaś np. właściciel sklepu w wynajętym pomieszczeniu.
1b) - jeżeli osoba wykonująca bezpośrednią obsługę interesantów lub klientów jest w czasie jej wykonywania
i parę innych, dotyczących np. kierowców.


Jak z powyższego ewidentnie wynika, do zwolnienia z nakazu maskowania twarzy na tzw. świeżym powietrzu oraz środkach transportu - w tym, w pociągach, tępe kierpocie!!! - kwalifikuje się każdy, kto w firmie, w której pracuje, ma budynek biurowy lub socjalny, a także każdy, w tym przedsiębiorcy, kto choćby odwiedza urząd skarbowy w celu złożenia PIT-a.
Ponadto każdy uczeń, student i przedszkolak.

I, co istotne, by spławić na ulicy psy, wystarczy rzecz oświadczyć. Nie trzeba żadnego papieru. No, chyba że wydruk $27 rozporządzenia, ale tu trzeba by trafić na takiego, co czytać umi.
Jak się takim coś nie spodoba, niech sobie zbierają dowody do sądu we własnym zakresie.
I tu rzecz ważna - spotkanie z psami nagrywamy.
Bo ściemniają po sądach bez mrugnięcia okiem.

Tak więc, majt..., to jest: maski w dół!
Oddychamy pełną piersią, dotleniamy zwoje i obmyślamy tortury dla komuny.
Na tyle wymyślne, coby się jej za lekko nie zdechło. Chytry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 24-02-2021, 22:32    Odpowiedz z cytatem

Pirat napisał/a:
Ludzie (pomijam covidiotów) mają już dość kretyńskich i ciągle przedłużanych obostrzeń. Niektóre nie mają żadnych wskazań medycznych i służą tylko upodleniu. Parafrazując Jandę, czuję się jakby PiS na mnie srał i to nie od wczoraj, ale od roku.

Duda wrócił z nart, więc Ministerstwo Covida może już zamknąć stoki i dokręcić śrubę hotelarzom. Macherzy NWO zapewne się cieszą z tego pisowskiego DDM (deprywatyzacja, depopulacja, milicyjne państwo). Polska może się jeszcze wyrwać z tego galopu lemingów. Lęk przed „pandemią” to jedynie kawałek rzeczywistości. Bardziej realny jest lęk przed zbrojnym ramieniem rządu (tj. Policja, Sanepid). Myślę, że rozwinie się nam stan analogiczny do schyłkowego okresu rządów PZPR, ideowej poprzedniczki PiS. Mianowicie stan równoległych rzeczywistości. W tym okresie będzie funkcjonować oficjalna fasada covidowa, a realne życie będzie się toczyć swoją drogą. Zresztą w miarę normalne życie toczy się na prowincji, natomiast dużo gorzej jest w większych ośrodkach miejskich (np. Wrocław), gdzie zamaskowanych covidian jest dużo więcej. Posłuchajcie vlogera, który relacjonuje swój pobyt w Bolesławcu (miasto powiatowe na Dolnym Śląsku).


_________________
Koleje Dolnośląskie sługą narodu ukraińskiego – Głos sprzeciwu w obecnych czasach ukrofilii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 26-02-2021, 10:12    Odpowiedz z cytatem

https://fakehunter.pap.pl/challengeII
Jak myślicie, tutejsza produkcja by się kwalifikowała?
Nie śmiem wątpić.
Może zgłoszę, co?
Zdanie tych oszołomów, nikogo i tak nie obchodzi, a 6 koła ulicą nie chodzi.
Taki mam - wiem, menda jestem - biznesplan... Chytry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 26-02-2021, 14:09    Odpowiedz z cytatem

wodkangazico, rząd PiS (via PAP) walczy z fake newsami? Buhahaha... Niech zaczną od siebie! Od początku tej medialnej pandemii każdy myślący człowiek wie, że podawane przez Ministerstwo Zdrowia statystyki to kpiny z rozumu i ze wszystkich możliwych nauk ścisłych. Ci ludzie kłamią tak, jakby nie było internetu i każda informacja nie mogła być zweryfikowana w czasie rzeczywistym. Ta głupota rządzących, covidowych celebrytów i pseudo dziennikarzy poraża!

Ogłupianie ludzi trwa w najlepsze i trwać będzie tak długo jak długo ludzie będą czerpać wiedzę o Polsce i świecie z mediów głównego ścieku. Tak jak w powieści Prusa „Faraon”, gdy kapłani nastraszyli lud zaćmieniem Słońca przedstawiając je jako gniew boga, tak teraz odbywa się straszenie koronawirusem, który pozabija nas, jeśli nie będziemy nosić szmat na twarzy. Wiedza naukowa nie ma żadnego znaczenia!

Starsi ludzie wiedzę na temat „pandemii” czerpią wyłącznie z telewizji, a tam od ponad roku na każdym kanale trwa 24 godziny na dobę śmiertelnie zabójcza „pandemia” i trup ściele się gęsto jak w Bergamo, a co kilka dni pojawiają się nowe coraz bardziej zjadliwe szczepy i mutacje tego zabójczego wirusa. Stąd ten strach wśród seniorów. I stąd ta bezrefleksyjna chęć zaszczepienia się naprędce skleconym i nieprzebadanym preparatem chemicznym. Nie rozumiem tylko jednego. Dlaczego ci starsi, doświadczeni przez życie ludzie (wojna, komuna, plan Balcerowicza) pozabijaliby nas, młodszych nie noszących masek? Jedyna odpowiedź jaka mi się nasuwa to okoliczność, że oni nigdy nie czuli się wolnymi, my zaś tę wolność demonstrujemy. I to ich wkurwia.

Pamiętacie zeszłoroczne apele rządu, żeby zostać w domu na Wielkanoc, bo to pozwoli na w miarę normalne Boże Narodzenie? Pamiętacie apele, żeby zostać w domu na Boże Narodzenie, bo to pozwoli na normalną Wielkanoc? Teraz oczywiście będą apele o pozostanie w domu na Wielkanoc, żeby móc normalnie obchodzić Boże Narodzenie. I tak w kółko...

Jeżeli luzują durnowate obostrzenia to tylko po to, by poprawić sobie chwyt na naszej szyi. Chwilowe luzowanie ma tylko upuszczać ciśnienie, a cytowane bez ładu i sensu statystyki wyssane przez Niedzielskiego z brudnego palca Morawieckiego, mają uzasadniać tezę, że Polacy „nie dorośli do normalnego życia”. Ważnym celem tego chwilowego luzowania jest też wytworzenie odpowiedniej dramaturgii i dynamiki „pandemii”, która przeciwdziała przyzwyczajeniu się ludzi do sytuacji, pozbyciu się panicznego strachu i trzeźwemu spojrzeniu na rzeczywistość.

Obecny „covidowy” stan wojenny jest dla społeczeństwa gorszy niż ten „jaruzelski”. Już przyczynił się do kilkudziesięciu tysięcy nadliczbowych, niecovidowych zgonów. Niszczy psychicznie naród, rujnuje gospodarkę, likwiduje klasę średnią, odbiera dzieciństwo i młodość naszym dzieciom. Ogranicza naszą wolność, upadla nas maskami i poddaje eksperymentowi medycznemu, na myśl którego Josef Mengele dostałby orgazmu. Do tego kłamią 24 godziny na dobę, że to wszystko dla naszego dobra.

Niestety, „pandemia” koronawirusa pokazała, że nie ma takiego idiotyzmu, którego by ludzie nie przyjęli jako mądrość objawioną. Wyłącz TV, włącz myślenie!

PS 1
Jutro rano jadę do Wrocławia. Niech no mi tylko jakiś durny kierpoć KD zwróci uwagę i zacznie straszyć policją, że zamiast komina lub chusty powinnam mieć maseczkę (nieważne, że z podobnego materiału, ważne, że na uszach, bo głupi rząd tak ustanowił). Uprzedzam, że durnego kierpocia nagram komórką, nagranie upublicznię w internecie i narobię wstydu. A jak się mocno wkurwię to jeszcze durnemu kierpociowi wytoczę proces cywilny o odszkodowanie i zadośćuczynienie! Tak jak mali przedsiębiorcy wytaczają procesy karne i cywilne konkretnym pracownikom Sanepidu i konkretnym policjantom. Zachęcam, żeby każdy prześladowany pasażer pociągu brał przykład z prześladowanych przedsiębiorców! Nie skarżyć pracodawcy (np. KD) tylko konkretnego pracownika (kierpocia) – widmo wielu kar i odszkodowań finansowych za bezprawne działania, płaconych z własnej kieszeni, może przywróci rozum niektórym covidiotom. A tych w KD nie brakuje, czego już parę razy byłam świadkiem. Co gorsze, odbijało tylko kierpociom płci żeńskiej. Faceci są mądrzejsi?

PS 2
#PozwijKierpocia – to akcja, którą w dobie koronaparanoi chcę zainicjować. Jeśli nasz pociąg będzie opóźniony z wyłącznej winy kierpocia (parę razy mi się to przytrafiło w KD, a ja raczej rzadko jeżdżę pociągami, więc takich sytuacji musi być multum), bo ten bezzasadnie wezwał policję na pasażera, a my z tego powodu poniesiemy stratę (np. spóźnimy się na przesiadkę, na samolot, do pracy, do lekarza etc.) to pozywajmy kierpocia do sądu cywilnego o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Dlaczego w takiej sytuacji odszkodowanie ma płacić przewoźnik utrzymywany z naszych podatków? Niech płaci ten kto zawinił, czyli głupi i nadgorliwy kierpoć. Z prywatnej kieszeni – to najbardziej zaboli i będzie ostrzeżeniem dla innych kierpoci-idiotów.

I żeby nie było... Nie mam nic do kierowników pociągów ani konduktorów. Większość z nich to normalni ludzie, którzy nie uprzykrzają życia pasażerom. Ale jak w każdym środowisku tak i wśród kolejarzy jest niewielki odsetek nadgorliwców, chamów i idiotów (każdy z nas natknął się na kogoś takiego), których należy zwalczać, tak dla dobra pasażerów jak i przewoźników. Dlatego #PozwijKierpocia

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=394413#394413

_________________
Koleje Dolnośląskie sługą narodu ukraińskiego – Głos sprzeciwu w obecnych czasach ukrofilii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 27-02-2021, 18:27    Odpowiedz z cytatem

Noema, popieram! Bezczelność niektórych kierpoci KD sięga zenitu i czas to ukrócić. Muszą czuć nad sobą bat.

Jak nie wyłudzanie od pasażerów pieniędzy, jak na przykład tutaj:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=335196#335196

to wzywanie policji bez potrzeby, opóźnianie pociągu i narażanie pasażerów na stres, czego doświadczyłam osobiście, o czym pisałam tutaj:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=324094#324094

Inni forumowicze też wielokrotnie skarżyli się na chamstwo obsługi pociągów KD. Niektóre incydenty były nawet opisywane w lokalnych mediach.

#PozwijKierpocia OK

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 27-02-2021, 20:59    Odpowiedz z cytatem

Nasi milusińscy wydalili z siebie nowe rozporządzenie covidowe:

https://dziennikustaw.gov.pl/DU/2021/367

Są tam te wszystkie pierdoły, o których w kółko ględzą oraz jest nakaz zasłaniania ust i nosa przy pomocy maseczek. Przy czym nie dowiemy się z tego rozporządzenia czym jest owa maseczka. Wiem, że teoretycznie wiadomo, problem jest taki jak ktoś zapyta choćby policjanta o definicję prawną. Nie ma, nie było, nie będzie. Kary też nie będzie, bo przecież te rozporządzenia mają wartość prawną papieru toaletowego.

To tak a propos dzisiejszego wpisu na fanpage KD, który został zbesztany przez komentujących:

https://www.facebook.com/KolejeDolnoslaskieSA/posts/3612569228840322

Przypominam, że sądy masowo uchylają mandaty nakładane za brak maseczki, gdyż rządowe rozporządzenia nie mają podstawy prawnej (w załączniku orzeczenie sądu z ostatnich dni). Tak więc nadgorliwi kierpocie niech nie szarżują i nie straszą pasażerów policją, bo ktoś może im utrzeć nosa. Chętnie będę pierwsza!

Ja wiem, że drużyny konduktorskie mają durnowatych przełożonych (na kolei jest selekcja negatywna!), ale to nie ich głupi przełożeni będą ponosić konsekwencje prawne (naczelnicy i dyrektorzy się wykpią) tylko osobiście kierownicy pociągów!

#PozwijKierpocia

wyrok.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 255 raz(y) 64.17 KB


_________________
Koleje Dolnośląskie sługą narodu ukraińskiego – Głos sprzeciwu w obecnych czasach ukrofilii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28-02-2021, 15:17    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Nie skarżyć pracodawcy (np. KD) tylko konkretnego pracownika (kierpocia) – widmo wielu kar i odszkodowań finansowych za bezprawne działania, płaconych z własnej kieszeni, może przywróci rozum niektórym covidiotom. A tych w KD nie brakuje, czego już parę razy byłam świadkiem. Co gorsze, odbijało tylko kierpociom płci żeńskiej. Faceci są mądrzejsi?

Jest udowodnione naukowo, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn, a co za tym idzie - są bardziej podatne na wpływy i manipulację. Są też bardziej zawzięte i bezwzględne, bo częściej kierują się emocjami niż rozumem. Wynika to z różnic psychologicznych między płciami. Po prostu tak nas ukształtowała natura w procesie ewolucji.

Na dowód prawdziwy skecz z dworca PKP:

Mała kolejka do kasy biletowej, pani kasjerka, pasażer przy okienku.
- Nie obsłużę pana, pan nie ma maseczki, niech pan założy.
- Pani też nie ma maseczki.
- Ale ja jestem za szybą.
- Ja też jestem za szybą.
Reakcja ludzi z kolejki bezcenna - śmiech.

Feministki i feministów uprasza się o nietoczenie piany z ust w moim kierunku.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Auderman Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 13 Maj 2020
Skąd: Poznań

PostWysłany: 28-02-2021, 16:03    Odpowiedz z cytatem

Najwyraźniej szkło chroni tylko z jednej strony No i szkło w takiej postaci to chroni a w postaci przyłbicy to już nie chroni.

Niemniej dzisiaj miałem przyjemność widzieć interwencje policji w pociągu w sprawie zbrodni przeciw jaką jest brak noszenia maseczki. Pociąg +20. Sytuacja, która zaczyna się klarować przypomina znane mi tylko z książek historycznych czasy stalinowskie w ZSRR gdy donosicielstwo to było pierwszy obowiązek obywateli bo inaczej sami by zostali aresztowani. Ta sytuacja wygląda również niemal identycznie jak sytuacja z kwietnia gdy ci którzy wychodzili z domu podczas lockdownu byli linczowani przez porządnych obywateli za roznoszenie śmiercionośnego wirusa.

Niestety ludzie głupi byli są i będą. Mimo mojego wcześniejszego optymizmu jednak pełny lockdown nas czeka w najbliższym czasie. Głupi lud kupił bajeczkę o 2137 mutacjach w kraju, które odpowiadają za z dupy wzięte liczby nowych zakażeń na Mazurach. Z dupy mówię dlatego że po ogłoszeniu obostrzeń w warmińsko-mazurskim nawet przed wdrożeniem liczba tam nowych zaczęła spadać. Jednakże by wyrównać stratę w nowych przypadkach przodować zaczynają pozostałe województwa

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCqsfA4g1o1a0hk3ACOI9AfQ Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 28-02-2021, 19:12    Odpowiedz z cytatem

I tu Was Szanowni, że tak powiem, z mańki zażyję.
Pewna Bardzo Inteligentna Osoba, której - jak sama twierdzi - los wyciął niezły numer i - skutkiem - musi się męczyć z jednym takim niewydarzonym lat już dwadzieścia, scenkę powyższą rodzajową przeczytwaszy, bez chwili namysłu, z niesłychaną czułością w głosie rzekła:
- I czego rżysz jełopie jeden? Przecież to oczywiste. Jeżeli ona była "za", to ten, co się tak pluł, był "przed".

Pirat, dobrze żeś to wrzucił dopiero teraz, bo bym miał cały łykend do ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Raxo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2020
Skąd: Łużyce Górne

PostWysłany: 03-03-2021, 20:03    Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z przewidywaniami ciotka Aniela przedłuża lockdown w RFN, jednak na razie tylko do 28. marca. "Na razie", ponieważ ogłoszenie kolejnego, długoterminowego lockdownu zapewne wkurzyłoby jeszcze bardziej Niemców:

https://www.dw.com/pl/zmiana-nastroj%C3%B3w-w-niemczech-wi%C4%99kszo%C5%9B%C4%87-za-poluzowaniem-lockdownu/a-56738933

https://www.dw.com/pl/kanclerz-merkel-w-ogniu-krytyki-z%C5%82e-zarz%C4%85dzanie-kryzysowe/a-56744807

Lockdownowe rozgrywki i negocjacje w RFN są kluczowe dla całej Europy - tak długo jak żelazna kanclerka będzie trzymać swoich krótko, tak długo żaden inny kraj nie wyjdzie znacząco przed szereg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 04-03-2021, 01:27    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Przypominam, że sądy masowo uchylają mandaty nakładane za brak maseczki, gdyż rządowe rozporządzenia nie mają podstawy prawnej (w załączniku orzeczenie sądu z ostatnich dni). Tak więc nadgorliwi kierpocie niech nie szarżują i nie straszą pasażerów policją, bo ktoś może im utrzeć nosa. Chętnie będę pierwsza!

Dokładnie tak. Na potwierdzenie materiał filmowy.


_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 04-03-2021, 13:40    Odpowiedz z cytatem

Rok marksistowskiej paranoi za nami – przetrwał człowiek, przegrała tłuszcza

Dziś w wielu miejscach publikują rozmaite zestawienia, w punktach i w tabelach, gdzie zamieszcza się „informacje” pod tytułem: „Czego nas nauczyła pandemia”. Już w samym czterowyrazowym tytule znajdziemy dwa kłamstwa, poczynając od „pandemii” kończąc na „nauce”. Prawda wygląda tak, że „pandemia” ogłupiła masy i pokazała smutny wskaźnik człowieczeństwa. Gdybym był brutalny swoje podsumowanie zacząłbym i zakończył na pierwszym dniu tej marksistowskiej paranoi. Byłoby to jednak nazbyt brutalne, a przez to niemądre. Kto w tym krótkim czasie nie zorientował się w czym bierze udział, bo uzasadniony strach o własne życie i zdrowie osłabił zdolność do racjonalnej analizy, jeszcze życia nie przegrał. Natomiast nie mam żadnej, ale to żadnej litości dla tych, którzy do dziś nie wyciągnęli żadnych wniosków i nadal tkwią w obłędzie, a gardzę i tępię paranoików „pandemicznych” podtrzymujących tę zbrodnię z głupoty lub cynizmu.

Cały tekst:
https://www.kontrowersje.net/rok_marksistowskiej_paranoi_za_nami_przetrwa_cz_owiek_przegra_a_t_uszcza

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 36 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 34, 35, 36  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2022 infokolej.pl