Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 68, 69, 70  Następny
Wieści z WARS-u

Czy WARS należy zlikwidować (całkowite przejęcie przez PKP IC)?
TAK
66%
 66%  [ 194 ]
NIE
21%
 21%  [ 64 ]
Niech zostanie tak jak jest
5%
 5%  [ 17 ]
Nie mam zdania
6%
 6%  [ 18 ]
Głosowań: 293
Wszystkich głosów: 293

Autor Wiadomość

Picolo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 23-02-2007, 21:16    Odpowiedz z cytatem

fafa, na urlop można iść od poniedziałku, albo go przełożyć. Smile

_________________
"Demokracja to rządy hien nad osłami."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fafa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lut 2007

PostWysłany: 23-02-2007, 22:02    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
fafa, na urlop można iść od poniedziałku, albo go przełożyć.

tak ale on juz miał byc na tym urlopie a nie jest...
Cytat:
Efekt ich rozmowy był taki, że Kaźmierczak został przez Jajego wysłany na urlop.

a według Krychy:
Cytat:
bo informacje są pewne i z pierwszej ręki


a tak nawiasem mowiąc ciekawy jestem czy pracownicy Warsu ktorzy przesyłaja te super extra wiadomości do p.redaktor Krychy są aż tak wiarygodni??
pozdro dla wszystkich kretów Język Język Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kozioł Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Kwi 2006
Skąd: Warszawa Olszynka

PostWysłany: 23-02-2007, 22:24    Odpowiedz z cytatem

wszedł na stronę,napisał co mu do łba przyszło .Tak to jest z początkującymi Rolling Eyes .Przeczytaj sam początek,to zobaczysz że tu jest prawda.Ktoś miał się podać do dymisji,podał się.Chyba to nie przypadek
Question
pozdro dla wszystkich kretów
Dla ciebie również Surprised

_________________
W Polsce nie ma nadziei na normalną kolej..... Sad
Oddać samorządom przewozy w województwach! I będzie tak jak jest na Mazowszu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23-02-2007, 23:25    Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fala celowo sprowadza dyskusję na boczne tory, mając w tym pewnie jakiś interes. To czy dyrektor jest na urlopie czy nie jest to akurat najmniej istotne. Dyskusja dotyczy pana Jaja (Jajo? Jajego? - jak to się odmienia?) i sytuacji w krakowskim oddziale Warsu. Już kilka lat temu dziennikarz opisał poczynania pana Jajo i jak widać do dziś nic się nie zmieniło. Jest tylko jedna różnica - teraz mamy rozpowszechniony Interent i niezależne od władzy PKP fora dyskusyjne. Tak więc dziś trudno ukryć przekręty, machloje i takie "zjawiska" jak Jaje.

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Damian Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2006
Skąd: Łódź

PostWysłany: 24-02-2007, 13:58    Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem WARS powienien zniknac. Jedynie obsługę powinna wprowadzic konkretna niezależna firma zajmujaca sie cateringiem. Np. PR powinna oglosic konkurs na to. W koncu wagony barowe sa wlasnoscia PR a WARS jedynie je dzierzawi. To chyba najlepsza koncepcja.

_________________
Uzdrowic PKP!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

fafa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lut 2007

PostWysłany: 24-02-2007, 14:43    Odpowiedz z cytatem

kozioł napisał:

Cytat:
wszedł na stronę,napisał co mu do łba przyszło

a łby to mają zwierzęta takie jak cap kozioł koza itp.
a z urlopem dyra to jest sprawa wazna bo informacja była z pierwszej reki,
a jednak dalej pracuje!
Przewozy regionalne mają tyle do warsu co piernik do wiatraka
Reasumując mam to gdzies co myslicie o mojej wypowiedzi ale widze tu tylko i wyłącznie głosy oskarżające całą kolej a wars to jest najgorsze co moze wogole istniec na ziemi!
Wiec mam propozycje skoro wam tak zle to granice są otwarte mozna wyjechać i zarabiac 6razy tyle zbierając truskawki na kaukazie:P Język Język Język Język Język Język Język Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 24-02-2007, 18:09    Odpowiedz z cytatem

...powiedział koleś Jajego.

Widzę po IP, że na Forum pozarejestrowali się panowie z Warsu i bronią pana Jajego jak cnoty córki. I proszę mi tu tylko nie zaprzeczać, bo wiem skąd są wejścia na Forum, a mianowicie m.in. z biura Warsu Oddział Południe w Krakowie. Język

Lepiej zajmijcie się pracą zamiast wykorzystywać służbowe komputery do obrony Jajego na forum internetowym. To i tak nic nie da! Kolejny artykuł na temat krakowskiego Warsu być może niebawem ukaże się w prasie. Język

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Damian Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2006
Skąd: Łódź

PostWysłany: 24-02-2007, 19:04    Odpowiedz z cytatem

to ładnie panstwo wielkie z warsu sie panoszy nawet tutaj. Proponowałbym wyrzucic tych głąbów z forum. Pozdrawiam

ps. a na kaukaz wyslac kretynow z Warsu.

_________________
Uzdrowic PKP!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24-02-2007, 19:41    Odpowiedz z cytatem

fafa, ty to na pewno jesteś betonem z Warsu, więc dyskusja z tobą mija się z celem.
A ten cały Antoni Maria Jaje to przypadkiem nie Żyd?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 24-02-2007, 20:34    Odpowiedz z cytatem

fafa napisał/a:
Reasumując mam to gdzies co myslicie o mojej wypowiedzi ale widze tu tylko i wyłącznie głosy oskarżające całą kolej a wars to jest najgorsze co moze wogole istniec na ziemi!
Wiec mam propozycje skoro wam tak zle to granice są otwarte mozna wyjechać i zarabiac 6razy tyle zbierając truskawki na kaukazie

FAFA, po pierwsze nikt tu nie mówi, że Wars to samo zło. Złem jest wyłącznie Jaje i jego kolesiowska sitwa, która rządzi Warsem. Już 6 lat temu gazeta opisała ten burdel a dziś mamy tylko kontynuację tego na tym forum, bo jak widać nic się nie zmieniło, a sam Jaje to jakiś nietykalny pan i władca, którego wszyscy się boją w tym Warsie. Takich pajaców należy wyeliminować z kolei, bo tylko ją niszczą!

A po drugie, dlaczego kogoś wysyłasz na Kaukaz? Skoro jest źle to trzeba tam wysłać takich pajaców jak Jaje ze swoją sitwą, bo to oni są przyczyną tego zła. Na szczęście są w Warsie ludzie, którzy mają tego dość i chcą zmian. Jaje może się ich pozbyć z firmy i pozbywa się niewygodnych ludzi, ale nie zamknie im ust! Mam nadzieję, że w końcu i jemu ktoś dobierze się do d...

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fafa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lut 2007

PostWysłany: 24-02-2007, 23:22    Odpowiedz z cytatem

nie jestem zadnym kolesiem Jajego ale widze ze twoje info Piracie jest podobne do informatorów Krychy:P
Myslisz ze mając nr.ip mozesz sobie napisac ze wiesz skad pisze??????Więc powodzenia życzę Język Język Język
Ale powiedzcie mi!! skoro kierownik Jaje jest taki zły skorumpowany wraz z jego sitwą to dlaczego go wybrali po przywroceniu do pracy odrazu do rady nadzorczej???????
Pewnie za jego przekręty????o ktorych jak piszecie wszyscy wiedzieli!
Nie staram sie tu nikogo bronic ale chce nawiązać do dyskusji dlaczego wrocił do pracy skoro on taki ble ble ble.
Ps. a ty PireX mozesz mnie cmoknąć za tego betona Język Język Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kozioł Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Kwi 2006
Skąd: Warszawa Olszynka

PostWysłany: 25-02-2007, 11:33    Odpowiedz z cytatem

Widzę, że na Forum pozarejestrowali się panowie z Warsu i bronią pana Jajego jak cnoty córki. I proszę mi tu tylko nie zaprzeczać, bo wiem skąd są wejścia na Forum, a mianowicie m.in. z biura Warsu Oddział Południe w Krakowie: IP 80.55.113.138.

Dobre! Very Happy

A czy tego użytkownika nie można usunąć?Przecież to idiota,który dokładnie o wszystkim wie,ale co z tego?Marna ta twoje obrona szefa(??) krakusie Smile

Ale powiedzcie mi!! skoro kierownik Jaje jest taki zły skorumpowany wraz z jego sitwą to dlaczego go wybrali po przywroceniu do pracy odrazu do rady nadzorczej???????



Więcej znaków zapytania.Jak widze IQ za małe,aby to pojąć.No to czytaj od nowa,może zrozumiesz(masz nawet napisane w poście Modliszki).I proponuje olewać jego pytania,które są poprostu idiotyczne.Powodzenia w czytaniu Exclamation

_________________
W Polsce nie ma nadziei na normalną kolej..... Sad
Oddać samorządom przewozy w województwach! I będzie tak jak jest na Mazowszu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

simplex Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Sty 2006
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25-02-2007, 12:14    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przewozy regionalne mają tyle do warsu co piernik do wiatraka


Do samego Warsu jako firmy nie mają nic ale do wagonów które wypożyczają Warsowi za psie pieniądze mają dużo .Tylko ze wy się tym nie przejmujecie są układy więc PR może wam naskoczyć a wy sobie dalej wypożyczacie te wagony ajentom za cenę 3-4 razy wyższą .To się chyba nazywa złodziejstwo ?

_________________
Nigdy nie kłóć się z Idiotą - najpierw zniży Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fafa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lut 2007

PostWysłany: 25-02-2007, 17:02    Odpowiedz z cytatem

Widze Koziołku ze wypowiedz ktora nie jest po twojej mysli nie ma PRAWA widnieć na tym forum a wiec życzę powodzenia w dyskusji na jedno kopytko Język Język Język Język Język Język Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26-02-2007, 06:32    Odpowiedz z cytatem

fafa napisał/a:
nie jestem zadnym kolesiem Jajego ale widze ze twoje info Piracie jest podobne do informatorów Krychy

fafa, pisząc o logach z Warsu nie miałem na myśli konkretnie Ciebie tylko innych użytkowników Forum. Których, tego napisać nie mogę, bo takich danych Administracja Forum nikomu nie ujawnia.

fafa napisał/a:
Myslisz ze mając nr.ip mozesz sobie napisac ze wiesz skad pisze??????Więc powodzenia życzę

Nie interesuje mnie to. Ale zapewniam, że jak zechcę to mogę zlokalizować każdego ewnetualnego intruza, o czym "starzy" forumowicze dobrze wiedzą. I nawet bezprzewodowy Internet z Ery nie będzie dla mnie przeszkodą. Język

fafa napisał/a:
Ale powiedzcie mi!! skoro kierownik Jaje jest taki zły skorumpowany wraz z jego sitwą to dlaczego go wybrali po przywroceniu do pracy odrazu do rady nadzorczej???????
Pewnie za jego przekręty????o ktorych jak piszecie wszyscy wiedzieli!
Nie staram sie tu nikogo bronic ale chce nawiązać do dyskusji dlaczego wrocił do pracy skoro on taki ble ble ble.

Wszystko w swoim czasie. Poczytaj uważnie poprzednie posty, a wyczytasz, że Krycha zapowiedziała rozwinięcie i tego wątku. Może nawet dziś. Język

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 70 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 68, 69, 70  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl