Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Następny
Opóźnione i odwołane pociągi w regionie
Autor Wiadomość

Jerry Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Lut 2009
Skąd: Lubin

PostWysłany: 09-12-2010, 21:42    Odpowiedz z cytatem

A co ty chcesz udowadniać? Problemy są w całym kraju. Trzeba się pogodzić z zimą a nie robić zawody który przewoźnik odwoła najwięcej pociągów.

_________________
2012/17- 149 556 km
2018- 55 920 km
2019- 69 888 km
2020- 50 138km
2021- 50 251km
2022- 18 455
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

ET40 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Stolyca województwa.

PostWysłany: 09-12-2010, 21:50    Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to, żeby sprawdzić jak bardzo nieudolnie radzi sobie KD w porównaniu z np Przewozami Regionalnymi czy Arriva-RP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

amadeoen57. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lut 2010

PostWysłany: 09-12-2010, 21:52    Odpowiedz z cytatem

Pod uwagę trzeba wziąć też prace przewozową.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Skoku Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2009
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 09-12-2010, 23:12    Odpowiedz z cytatem

Chętnie obczaję te statystki. Miło będzie zobaczyć ile razy KD odwołało pociągi w tym roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jerry Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Lut 2009
Skąd: Lubin

PostWysłany: 10-12-2010, 01:14    Odpowiedz z cytatem

To jak już chcecie tak bardzo sprawdzać statystyki to policzcie sobie ile pociągów na dolnym śląsku odwołały PR a ile KD. Jedyne co sobie przypominam w KD to był raz odwołany pociąg na odcinku Rogoźnica - Kamieniec Ząbkowicki z powodu defektu i mocne opóźnienie z powodu wypadku w okolicach Legnicy Piekar. Niestety dużo pociągów było opóźnione ale przyjechały!
Jeśli chodzi o PR to już mi się nie chce czytać sms-ów z informacjami że zostają odwołane pociągi BEZ KOMUNIKACJI ZASTĘPCZEJ na trasach Wrocław - Wołów, Wrocław - Głogów, Wrocław - Węgliniec itd...

_________________
2012/17- 149 556 km
2018- 55 920 km
2019- 69 888 km
2020- 50 138km
2021- 50 251km
2022- 18 455
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

tomornik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 10-12-2010, 03:49    Odpowiedz z cytatem

Jerry ja nie mam złych intencji w stosunku do KD ani w stosunku do PR. I nie wciskaj w moje usta że chcę udowadniać nieudolność KD, bo nie moja w tym intencja, no chyb że czegoś nie wiem, to mi uświadom. Chciałbym zobaczyć czystą statystykę i tyle. PR-mi podróżuje rzadko, KD w ogóle bo nie mam jak. Chciałbym wiedzieć jak wygląda sprawa, kto daje sobie lepiej radę, kto %(względem prcy przewozowej itd) odwołuje mniej pociągów-czysto statystycznie. Wiem, że nie powinienem dodawać personalnych wstawek, ale Jerry wydaje mi się, że jesteś zbyt przewrażliwiony na punkcie KD. Ja nie mam złych intencji, a Ty już wietrzysz u mnie spisek i to że chce coś wkręć, udowadniać jakąś nieudolność. Domyślam się, że to Twój pracodawca, ale do ideału mu daleko, a często mam wrażenie, iż Twoje bezkrytyczne podejście do tej spółki nie jest bezinteresowne. Tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Jerry Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Lut 2009
Skąd: Lubin

PostWysłany: 10-12-2010, 03:54    Odpowiedz z cytatem

Tomornik z pełnym szacunkiem do Ciebie mówię że nie szukam tu żadnej zwady i nie mam zamiaru się kłócić kto jest lepszy a kto gorszy. Dla mnie to jest bez sensu. KD i PR podlegają pod marszałka i wszystko wpada do jednego woreczka.

_________________
2012/17- 149 556 km
2018- 55 920 km
2019- 69 888 km
2020- 50 138km
2021- 50 251km
2022- 18 455
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

tomornik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 10-12-2010, 04:05    Odpowiedz z cytatem

Jerry , to że jeden podmiot finansuje dwie, niezależne od siebie spółki to moim zdaniem nie znaczy, iż wszystko idzie jo jednego wora. Pozdrawiam i z zaciekawieniem poznałbym takie statystyki Very Happy tak dla siebie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

farcaul Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Maj 2010

PostWysłany: 16-12-2010, 15:04    Odpowiedz z cytatem

Jestem zapisany na powiadamianie smsowe nt. dwóch linii - i od dwóch tygodni praktycznie nie ma dnia, żeby jeden lub kilka pociągów nie miał opóźnienia rzędu 60,120 minut, albo nie był odwołany, w 90% bez komunikacji zastępczej. Chodzi głównie o linię Legnica-Kamieniec.

Jeżeli na ten linii zostali jeszcze jacykolwiek pasażerowie, to chyba desperaci albo masochiści...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kriss_18 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Lis 2006
Skąd: Dzierżoniów

PostWysłany: 16-12-2010, 19:24    Odpowiedz z cytatem

Święta racja z dnia na dzień frekwencja spada, zresztą sam już tylko jeżdże w celach wycieczkowych,
oczywiście w pierwszej kolejności dzwonie w sprawie czy tramwaj wogóle pojedzie!!!!
Jak widzę z dnia na dzień te SMS to poprostu cały szacun dla tych, którzy wytzymują tą mękę.

Przyszłości na tej linii nie bedzie dopóki nie wrócą pociągi na tory i bezpośrednie połączenia z Nysą i Kędzierzynem .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

EU07-469 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lip 2010
Skąd: Polanów

PostWysłany: 17-12-2010, 21:02    Odpowiedz z cytatem

17.12.2010- pociag R-66227 relacji Wroclaw- J.Gora do JG dotarl ze 180-min.opoznieniem.Przyczyna?Nie wiem,kiedy na odcinek Walbrzych-JG zajrzal plug.Pociag najpierw mial klopoty z ruszeniem ze stacji/po.Boguszow Gorce Wschod,Zachod i Witkow Sl("do tylu i do przodu").Pozniej jednostka zablokowala sie na plycie przejazdu kolejowego niedaleko Sedzislawia-wydobywanie z pulapki trwalo ponad 2 godziny.W koncu zaspa w Marciszowie,ktora zostala sforsowana dopiero po wyciagnieciu skladu spod peronu i rozpedzeniu go.

[ Dodano: 17-12-2010, 23:24 ]
Fotka pokazujaca, co sie stalo na tym nieszczesnym przejezdzie. Nie widac tego zbyt dokladnie, ale kolo jest ok. 4 cm nad szyna.

Podniesione koło.JPG
Plik ściągnięto 54 raz(y) 196.57 KB


_________________
Gdyby cały beton PKP przerobić na podkłady, to można by zmodernizować wszystkie czynne szlaki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thenatanaell Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2009
Skąd: Chojnów

PostWysłany: 18-12-2010, 19:12    Odpowiedz z cytatem

Dziś tj. 18.12.2010r. wybrałem się na wycieczkę Chojnów - Węgliniec - Żary - Żagań - Legnica - Chojnów. Planowy start godz. 6:05 pociągiem KD z Legnicy do Zgorzelca. Najpierw dyżurny zapowiedział 35 minut opóźnienia, potem 45 by w końcu dobić do pełnej godziny... Mad (Z LG do Chojnowa jest 18 km!!!) W końcu nasz szynobus przyjechał. Jak się okazało był to SA135-004. Kierownik powiedział, że padł jakiś sterownik i dlatego takie opóźnienie (mówił, ze miała być KKA, ale się udało usterkę usunąć)... Ale to przecież nowy szynobus!!! To nic. Co stację wsiadali zmarznięci, źli ludzie, którzy nie omieszkali wyładować swojej złości na kierowniku... Lecimy dalej. Przesiadka w Węglińcu na Żary. Tym razem SA135-005 (również nowy szynobus!!!). Do stacji docelowej jechało się miło i przyjemnie. Szybki zwrot i jedziemy dalej do Legnicy tym samym pojazdem. I tutaj zaczęły się schody. Tylko wyjechaliśmy za Żary, szynobus stanął sam na szlaku po uruchomieniu się jakiś czujników. Spode mnie zaczął się wydobywać dym!!! Jechali z nami jeszcze dwaj kolejarze z PR, więc z obsługą, we czwórkę wyskoczyli z pociągu aby zlokalizować usterkę. Okazało się, że winien jest śnieg, który zasypał czujnik. Po chwili ruszyliśmy. identyczna sytuacja znów się przytrafiła na środku mostu za Żaganiem. Masakra!!! Na szczęście poźniej przebojów nie było... Na koniec powrót pewnym i niezawodnym (Laughing) kibelkiem do Chojnowa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

amadeoen57. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lut 2010

PostWysłany: 18-12-2010, 19:51    Odpowiedz z cytatem

Gdyby odśnieżali szlak to by do takich sytuacji nie dochodziło, masa wagonu silnikowego to ok 55t. Więc ile musiało być śniegu że aż tak podniosło wózek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darek
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 18-12-2010, 20:16   

Kto odpowiada za odśnieżanie torów? Przewoźnik czy PLK? Bo jeśli PLK to się zastanawiam za co biorą kasę od przewoźników?
Powrót do góry

amadeoen57. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lut 2010

PostWysłany: 18-12-2010, 20:21    Odpowiedz z cytatem

PLK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 51 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl