Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
W Gorzowie pociągi stale się spóźniają
Autor Wiadomość

Japaw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Wrz 2010
Skąd: Kostrzyn nad Odrą

PostWysłany: 04-01-2011, 22:18    Odpowiedz z cytatem

Kuba MK napisał/a:
Czyli rozumiejąc LZPR dopóki nie przyjadą 2 nowe szynobusy, to sytuacja nie ulegnie żadnej poprawie? Ja już mam dosyć tej kolei...
TLK Białystok-Gorzów był przepełniony? WOW aż trudno mi w to uwierzyć Happy Śmiech


Byl przepelniony bo braklo wagonow.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kubanowy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2009

PostWysłany: 04-01-2011, 22:25    Odpowiedz z cytatem

skoro frekwencja wynosi zazwyczaj 2-3 osoby na pociąg, to nawet jakby brakowało wagonów, to pociąg nie byłby przeładowany, bo te 2-3 osoby w ostateczności zmieściłyby się w samej lokomotywie. A po drugie jakim cudem ten pociąg miałby być przeładowany, skoro wszyscy na niego klną, że nie jedzie przez Poznań i ma znacznie niższy komfort niż zlikwidowany IR? Pierwszy pociąg do wycięcia przy najbliższej korekcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aleksandra81 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 04 Sty 2011

PostWysłany: 04-01-2011, 22:40   pociągi na tiry Odpowiedz z cytatem

Kuba MK napisał/a:
Czyli rozumiejąc LZPR dopóki nie przyjadą 2 nowe szynobusy, to sytuacja nie ulegnie żadnej poprawie? Ja już mam dosyć tej kolei...
TLK Białystok-Gorzów był przepełniony? WOW aż trudno mi w to uwierzyć Happy Śmiech

Dyrektorzy Kugielka i zastepca Bierut w Lzpr czekają ze świeczką na szynobusy tylko jaki sens żeby je dostarczyć i tak je zniszczą. napewno ktoś musi odpowiadać za naprawę tych autobusów szynowych jak one wyjeżdżają na stacje i są odwoływane tak samo jak jednostki. po co płacić na tych wszystkich dyrektorów Idea i cala resztę już mamy pks zamiast pkp i powinno tak zostać. Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Japaw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Wrz 2010
Skąd: Kostrzyn nad Odrą

PostWysłany: 09-01-2011, 20:35    Odpowiedz z cytatem

Na szczescie jak sie okazuje nowe szynobusy z Minska Maz. sa nieco lepszym wyrobem niz ten chłam z Bydgoszczy.Takie jest moje zdanie.Wiem, jechalem w Lubelskiem.One tam przetrwaly zime bez awarii a wcale nie maja mniej do przejechania niz nasze.A druga sprawa to taka ze ja juz nie ogarniam sposobu myslenia naszych wladz i jajoglowych z LZPR.Dlaczego jeden z SA 133 juz od 3 tygodni stoi na bocznicy w Kostrzynie.Dlaczego on jeszcze nie jest w Bydgoszczy sie pytam??Zamiast wykorzystac burdel ktory i tak juz jest przez te szynobusy do ich naprawy to stoja na bocznicy z metrem sniegu na dachu i nie zanosi sie zeby sie to zmienilo.Chyba wystosuje jakiegos maila do tych patałachów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marduq Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2009
Skąd: Gorzów Wlkp.

PostWysłany: 10-01-2011, 09:33    Odpowiedz z cytatem

Stojący w Kostrzynie SZT to SA133-007 - stoi bo musi mieć wymienione zestawy kołowe z powodu rakowin na powierzchni tocznej kół. Powód jego postoju jest prozaiczny - brak kasy.

A o Lubelskich SA134 to czytałem, że 3 na 4 pojazdy zaraz po dostawie stały z powodu usterek i oczekiwały napraw gwarancyjnych. Tak więc, samozachwyt radzę trzymać na wodzy,bo nigdy nie znasz dnia ani godziny jak staniesz w tym pięknym SZT w polu Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Japaw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Wrz 2010
Skąd: Kostrzyn nad Odrą

PostWysłany: 10-01-2011, 15:07    Odpowiedz z cytatem

Marduq napisał/a:
Stojący w Kostrzynie SZT to SA133-007 - stoi bo musi mieć wymienione zestawy kołowe z powodu rakowin na powierzchni tocznej kół. Powód jego postoju jest prozaiczny - brak kasy.


Czyli rozumiem ze gwarancja sie skonczyła Very Happy I wez tu badz czlowieku wyrozumialy jak takie kurioza sie dzieja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl