Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Słabość oferty Kolei Śląskich
Autor Wiadomość

Podróżnik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Paź 2009

PostWysłany: 02-07-2012, 22:46   Słabość oferty Kolei Śląskich Odpowiedz z cytatem

Słabość oferty Kolei Śląskich – trasa do Wisły.

Co do licha jest z punktualnością jazdy na trasie Katowice – Wisła???

Wracałem z Wisły Głębce 16.06.2012 składem na Gliwice, chciałem zdążyć na II połowę meczu z Czechami. Opóźnienie na starcie 25 minut, na finiszu zmniejszyło się do około 18 minut. Wg wyjaśnienia konduktorki przyczyną była awaria torów. Żadnej nie było, skoro odwrotnie udało się przejechać i nieco zmniejszyć opóźnienie (chyba, że te awarie pojawiają się i znikają jak fatamorgana).

Potem wracałem tym samym połączeniem 30.06.2012. W Wiśle Uzdrowisko opóźnienie niecałe 15 minut. Potem pociąg utknął chyba w Goleszowie. Zgasło światło, telewizorek i klima, a mechanik poszedł na drugi koniec Elfa pogrzebać w bezpiecznikach. Opóźnienie w Katowicach równe 30 minut. Potem nastąpił mój ulubiony (przed 10.2011), numer z gratów regionalnych tj. dwa lub więcej składów w tym samym kierunku (do Gliwic), jeden za drugim.

C.d. śledzę w necie na stronie http://infopasazer.intercity.pl/ 01.07.2012 ten sam skład 46 minut opóźnienia. 02.07.2012 20 minut opóźnienia.

Przyczyną z pewnością nie jest stan torów, bo to jest uwzględnione w rozkładzie jazdy. Czy tak już będzie na stałe???

_________________
Flirty dla Gliwic i Zabrza!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Exsimus Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2009
Skąd: Silesia

PostWysłany: 02-07-2012, 23:04    Odpowiedz z cytatem

Ostatnie opóźnienia jakie były, spowodowane były upałami, a co za tym idzie ograniczeniami prędkości z 60 do 50 km/h na odcinku Skoczów - Wisła - Skoczów natomiast sytuacja z Goleszowa związana była z przegrzaniem silników Elfa i maszynista poszedł po prostu do drugiej kabiny zrestartować komputer.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl