Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 79, 80, 81  Następny
Nieudolność Kolei Dolnośląskich
Autor Wiadomość

sZakOOu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Lis 2006
Skąd: i po co?

PostWysłany: 11-06-2014, 21:51    Odpowiedz z cytatem

Oto na jakie problemy natrafimy z klimatyzacją w pociągu KD. Zwłaszcza rozbraja chałupnicza metoda eliminowania usterki. Very Happy

http://kolejowailowa.eu/images/stories/KD-klimaIK.jpg

Więcej na ten temat w tekście w powyższym serwisie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dario.d Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Sty 2014

PostWysłany: 25-06-2014, 21:59    Odpowiedz z cytatem

Koguty gadali dziś na pociągu że prezeska Ładniak podała się rano do dymisji. Kto wie czy to prawda???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dienekes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Lip 2012

PostWysłany: 26-06-2014, 11:55    Odpowiedz z cytatem

http://fakty.lca.pl/legnica,news,47678,Kolejowa_spolka_bedzie_miec_nowego_prezesa.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dario.d Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Sty 2014

PostWysłany: 26-06-2014, 16:16    Odpowiedz z cytatem

A jednak Piotr Rachwalski!!!

http://www.rynek-kolejowy.pl/52910/zmiana_na_stanowisku_prezesa_kolei_dolnoslaskich.html

chyba o tym gościu dużo kiedyś na tym forum napisano...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Nuter Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Lut 2011
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 26-06-2014, 16:18    Odpowiedz z cytatem

Wg mnie to dobry wybór, choć ten pierwszy kandydat w sumie też nie zapowiadał się najgorzej.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 26-06-2014, 16:25    Odpowiedz z cytatem

Panowie, o zmianach kadrowych rozmawiamy tutaj:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=16390

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

anatolinka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 05 Paź 2013

PostWysłany: 27-06-2014, 20:36    Odpowiedz z cytatem

Jadę wlaśnie pociągiem z Wrocławia do Zar, odjazd 21.16, krótki szynobus, ludzie w Nowym Dworze zostali na peronie. Nowa jakość kolei Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03-07-2014, 12:08    Odpowiedz z cytatem

UTK nałożył karę finansową na Koleje Dolnośląskie. Chodzi o brak wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem.

Więcej:
http://nakolei.pl/component/k2/item/4566-utk-nalozyl-kare-finansowa-na-koleje-dolnoslaskie-chodzi-o-brak-wdrozenia-systemu-zarzadzania-bezpieczenstwem

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03-07-2014, 22:14    Odpowiedz z cytatem

http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/20180/50-tys-zl-kary-dla-Kolei-Dolnoslaskich.html

"Prezes UTK nałożył na Koleje Dolnośląskie karę pieniężną w wysokości 50 935,39 zł. Kara ta stanowiła równowartość 88 euro (371,79 zł) za każdy dzień zwłoki w wykonaniu decyzji Prezesa UTK."

Karę zapłacą podatnicy, a powinni zapłacić pracownicy KD, którzy za to odpowiadają! Czy wiadomo kto konkretnie nawalił? Te osoby nie powinny oglądać premii tak długo aż oszczędności KD z tego tytułu nie osiągną kwoty 51 tys. zł. A najlepiej gdyby wyleciały z KD na zbity pysk, tzn. dyscyplinarnie!

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 03-07-2014, 22:36    Odpowiedz z cytatem

Ralny, wiadomo kto za to odpowiada. Jest to były pracownik wrocławskiego oddziału UTK, którego w KD zatrudniła prezeska Ładniak. Ta osoba odpowiadała za System Zarządzania Bezpieczeństwem (SMS) - w tym celu została w KD zatrudniona. Tak oto UTK ukarał KD z winy byłego pracownika UTK, co stanowi kolejny dowód na to, że w KD wszystko postawione jest na głowie.

W niezłe gówno wdepnął Rachwalski. Wyczyszczenie tego szamba to nie lada wyzwanie dla nowego prezesa KD...

Ralny napisał/a:
Karę zapłacą podatnicy, a powinni zapłacić pracownicy KD, którzy za to odpowiadają!

Mam lepszą propozycję. Niech na karę zrzucą się mikole zaczadzeni kadecją, którzy toczyli pianę, gdy krytykowaliśmy nieudolne władze KD. Niektórzy strasznie ubolewali nad sądową porażką zarządu KD. Teraz więc niech wspomogą finansowo swoje najukochańsze KD.

KDchlopak.jpg
Plik ściągnięto 76 raz(y) 48.4 KB


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 11-07-2014, 10:34    Odpowiedz z cytatem

Szokujące wyznania pracowników Kolei Dolnośląskich

Pomocnik maszynisty nie rozróżnia kolorów. Kierowniczka pociągu ma poważne problemy ze słuchem. Nie zorientowała się, że maszynista zasłabł, a skład zatrzymał jeden z pasażerów.

Materiał Radia Wrocław:
http://www.prw.pl/articles/view/36406/Szokujace-wyznania-pracownikow-Kolei-Dolnoslaskich

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pawelW Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2009
Skąd: Legnica

PostWysłany: 15-07-2014, 02:13    Odpowiedz z cytatem

Tak to jest jak zatrudnia się ludzi po znajomości . Swego czsu składałem cv do KD wciąż słysząc że nie potrzebują nikogo . A mimo to nowych ludzi przybywało szczególnie wśród konduktorów .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 07-08-2014, 19:36    Odpowiedz z cytatem

Nieprawidłowości w pracy maszynistów w Kolejach Dolnośląskich

Urząd Transportu Kolejowego stwierdził naruszenie przez Koleje Dolnośląskie przepisów dotyczących obowiązków przewoźnika kolejowego w zakresie bezpieczeństwa transportu kolejowego.

Więcej TUTAJ

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 07-08-2014, 19:46    Odpowiedz z cytatem

No i proszę, kolejna patologia w KD wytknięta przez UTK. Gdy podobne patologie opisywaliśmy na forum to beton KD biegał do prokuratury, by ta łapała forumowe nicki.

Może legnicka prokuratura zacznie teraz ścigać inspektorów UTK, którzy mają czelność nachodzić KD, by wytykać nieprawidłowości i nakładać kary finansowe?

Swoją drogą, zadziwia mnie ta aktywność UTK, odkąd nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa KD. Kiedyś napisałam, że w niezłe szambo wdepnął nowy prezes KD. No i wychodzi...

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 19-08-2014, 10:14    Odpowiedz z cytatem

W niedzielę jechałam pociągiem KD z Legnicy (6:18) do Wrocławia. W Żernikach kierownik pociągu oświadczył przez głośniki, że pociąg będzie opóźniony na czas nieokreślony, ponieważ czekamy na przyjazd policji, gdyż jeden pasażer nie chce zapłacić za bilet. Strasznie mnie to zdenerwowało, bo we Wrocławiu miałam przesiadkę na inny pociąg i moje plany wyjazdowe mógł szlag trafić. Na szczęście po kilku minutach ruszyliśmy dalej, z tego co słyszałam to pasażerowie sami zrzucili się na ten bilet, byle tylko nie stać nie wiadomo jak długo. Wiadomo, wiele osób jechało do pracy i na przesiadki. Frekwencja w tym pociągu była ponad 100 proc.

Dlaczego o tym piszę? Jako pasażerka KD nalegam, aby obsługa pociągu nigdy nie robiła takich numerów (z opowiadań wiem, że to nie był incydentalny przypadek) i nie stresowała pasażerów. Nie może być tak, że przez jednego głupka, który nie chce kupić biletu cierpią wszyscy pasażerowie, którym spieszy się do pracy/szkoły lub na przesiadkę. Takiego delikwenta bierze się za fraki i wyrzuca z pociągu na najbliższej stacji. A tu dwóch młodych byków z KD zachowuje się jak panienki i dzwonią po policję, opóźniając pociąg i narażając swoją firmę na dodatkowe koszty (PKP PLK nalicza kary za opóźnienie pociągu z winy przewoźnika). Pomijam wkurw... pasażerów, które rzutuje na wizerunek KD.

Wczoraj jechałam pociągiem PR (nie podaję którym, żeby obsługa pociągu nie miała kłopotów z powodu niepoprawności politycznej). Konduktor wyrzucił na stacji Cygana, który nie miał ani pieniędzy na bilet, ani żadnego dokumentu. No ale to był doświadczony kolejarz z jajami, a nie wypacykowany gówniarz w czerwonej koszuli...

Mam nadzieję, że przeczyta to prezes KD (wczoraj widziałam go w ostatnim pociągu z Wrocławia do Węglińca, więc wnioskuję, że się interesuje pociągami, którymi zarządza) i wyciągnie z tego wnioski.

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 35 z 81 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 79, 80, 81  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl