Ładowanie strony... proszę czekać!Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 38, 39, 40  Następny
Stan epidemii
Autor Wiadomość

Olaf Skurvensen Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2012

PostWysłany: 16-09-2021, 00:01    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W czwartek (9.09.2021) na Twitterze zamieszczony został film z interwencji funkcjonariuszy policji i Służby Ochrony Kolei w pociągu PKP. Jeden z pasażerów, który nie miał maski, został brutalnie obezwładniony, a następnie wyrzucony z pociągu. Z rozmowy wynika, że usunięcia pasażera zażądała obsługa zarzucając mu, że nie stosuje się do regulaminu.

Tak tylko informacyjnie: W środę 15.09.2021. Polsat 2 w Wiadomościach o 20.05 również pokazał ten filmik i poinformował, że ten chłopak przyjął mandat w kwocie 100zł i że była tam jeszcze jedna dziewczyna, która mandatu nie przyjęła.
Szkoda, że wraz pandemią koronawirusa, niestety rozwinęła się również, a może przede wszystkim - pandemia wzajemnej nienawiści.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 19-09-2021, 10:35    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szkoda, że wraz pandemią koronawirusa, niestety rozwinęła się również, a może przede wszystkim - pandemia wzajemnej nienawiści.

I głupoty.
I potwierdziło się, że najbardziej narażona jest tak zwana służba zdrowia:

Oczywiście, w krajach, gdzie w ogóle jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Auderman Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Maj 2020
Skąd: Poznań

PostWysłany: 19-09-2021, 12:10    Odpowiedz z cytatem

Najbardziej narażona to jest horda wyznawców świętego słowa z telewizora. I ona upadła jako pierwsza. Medykami kieruje chciwość na pieniądze, które dzięki niej już zarobili. Zarobili w czasie przeszłym bo nie wiadomo co teraz będzie z dodatkami kowidowymi.
Wzajemną nienawiść kreują media ale nie od wiosny 2020 tylko od upadku komuny, kiedy to zaczęły powstawać media alternatywne do jednej prawdy głoszonej przez państwowe media. I to właśnie dzięki nim, dzięki budowanemu przez nich strachowi i nienawiści ta pandemia w ogóle powstała. Na końcu w szeregi pandemiczne dołączyły rządy, które upatrzyły sobie okazję na wprowadzanie swoich chorych pomysłów i władzę absolutną

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCqsfA4g1o1a0hk3ACOI9AfQ Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 19-09-2021, 14:39    Odpowiedz z cytatem

Auderman, to fakt, że pandemię (plandemię/prankdemię) rozkręciły i wciąż podkręcają media głównego ścieku. Ale pandemia wypaliła, moim zdaniem, z innej przyczyny. Mianowicie postmodernizmu, konkretnie upadku zachodnich demokracji. Chodzi mi tu przede wszystkim o odejście od fundamentów cywilizacji zachodniej (łacińskiej/chrześcijańskiej). Obecny system zachodniego kręgu cywilizacyjnego (Europa Zachodnia/UE, USA, Kanada, Australia, Nowa Zelandia) produkuje ludzi słabych, głupich i skrajnie infantylnych (przeciwieństwo np. cywilizacji islamskiej). Brak złożonych emocji, uczuć wyższych, wyznawanej realnej idei, skutkuje obrzydliwie nachalną narracją.

Pandemia nie zaskoczyłaby w zdrowym społeczeństwie, ponieważ na starcie by ją ono odrzuciło. Sądzę, że komuś, kto uwierzył w śmiertelną zarazę bezobjawową, można wmówić dosłownie wszystko. Przyjmowanie kolejnych dawek szprycy oczywiście również. Każdy odmawiający sezonowego szprycowania się trafi do grona płaskoziemców i winnych temu, że pomór nadal trwa. Należy zauważyć swoistą pułapkę, w którą wpadli wszyscy wyszprycowani, którzy twierdzą, że może i z tym wirusem to nie do końca tak się sprawa przedstawia jak telewizja nadaje, ale oszołomy też racji nie mają. Bo epidemia szaleje i oni właśnie rozsądnie postąpili. Odmawiając przyjęcia kolejnych dawek szprycy, niejako przyznaliby słuszność nam, skrajnym szurom, foliarziom i płaskoziemcom. Podejrzewam, iż w zdecydowanej większości, ostatecznie owe osobniki wyzbyte własnej silnej woli, jednak się po kolejne dawki bezrbeluchy zgłoszą. Media głównego ścieku postraszą ich wykluczeniem z grona normalsów, a zostać zaliczonym w poczet foliarski to prawie tak jakby zachorować na covid i umrzeć. Covidiotów takową metodą urobią. Natomiast sam sanitaryzm, jako emanacja komunizmu, zawali się z przyczyn ekonomicznych. Szczepionkowy totalitaryzm, podparty wirusowym obłędem, zbytnio przeczy prawom naturalnym, aby na dłuższą metę się utrzymać. Szaleństwo przybiera straszno-śmieszną postać, jeżeli spojrzeć na nasze, krajowe podwórko. Zamordyzm budują u nas prostacy i kanalie, z najniższej półki. Uciekają się do pospolitych łgarstw, siermiężnej propagandy oraz debilnej argumentacji i prymitywnej, płytkiej emocjonalnie manipulacji psychologicznej.

Pandemia nie byłaby możliwa, gdybyśmy nie żyli w świecie zdominowanym przez masowy przekaz informacji cyfrowej. Do tego informacji docierającej bezpośrednio i natychmiast praktycznie do każdego człowieka, skutkiem umasowienia dostępu do przenośnych urządzeń telekomunikacyjnych (głównie smartfonów). Dzięki tej masowości możliwe stało się oddziaływanie (głównie poprzez emocje) na niewyobrażalną i nieosiągalną wcześniej ilość ludzi. Jeśli na to zjawisko nałożyć ewolucyjną skłonność człowieka (jako gatunku biologicznego) do odruchowej wiary w odbieraną informację i odruchowego zaufania do przywódców gromady w której człowiek żyje, to mamy gotową receptę na masową indoktrynację wszystkich i na dowolny temat. Ten właśnie mechanizm wygenerował obecną pandemię covida i ten mechanizm zrujnował doszczętnie dotychczasową cywilizację białego człowieka.

Wirus stał się swoistym bożkiem, a covidianizm swoistą religią. Albo wierzysz i jesteś normalny, albo nie wierzysz i jesteś szurem, foliarzem i płaskoziemcą. W mediach nie ma covida. Jest tylko Covid, albo COVID. Niczym bożek, w którego masz wierzyć i go wyznawać. A kto najczęściej wyznaje covida? Ci którzy wyzbyli się wyższych idei: głównie młodzi, wykształceni z wielkich miast i lewactwo wszelkiej maści. Mieszkańcy prowincji, ze szczególnym uwzględnieniem pogardzanej i wyśmiewanej ściany wschodniej, starają się żyć normalnie i nie ulegają nachalnej szczepionkowej propagandzie.

Tragiczne to wszystko, bowiem zmierzamy do upadku i nędzy!

_________________
Koleje Dolnośląskie sługą narodu ukraińskiego – Głos sprzeciwu w obecnych czasach ukrofilii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 19-09-2021, 17:15    Odpowiedz z cytatem

Dziś za straszenie Bergamo można dostać w zęby, a nie lajka
(...)
Istnieje jednak coś takiego, jak obiektywna ocena nastrojów, nie zwierająca generalizacji na poziomie 100% skuteczności „szczepionek” i na to chciałbym zwrócić uwagę. Nastrój społeczny zmienił się radykalnie zarówno w proporcjach, jak i w konkretnych zachowaniach ludzi. W 2020 roku ponad 90% ludzi autentycznie się bało śmiertelnego wirusa i dostawało na głowę. Wielu przez tę próbę przeszło w wyjątkowo brudny sposób i do dziś brudu nie zmyło. Polowanie na spacerujące matki z dziećmi, kibicowanie „policjantom” całego świata, którzy pałowali i rzucali na glebę ludzi bez maseczek. Do tego pilnowanie, żeby sąsiad nie poszedł przypadkiem po wódkę, co według rozporządzeń nie było realizacją podstawowych potrzeb życiowych. Parszywy czas, tak bardzo parszywy, że nie tylko daje się porównać z czasem stanu wojennego, ale w paru miejscach był zdecydowanie gorszy. Konkretnie mam na myśli to, że nawet w stanie wojennym ludzie się trzymali razem, w domach podzielonych politycznie, a było takich niemało, żona nie donosiła na męża i odwrotnie. Rok temu brat brata topił w łyżce wody za brak dezynfekcji rąk, do takiej paranoi doprowadził „obóz patriotyczny” z wydatną pomocą jeszcze głupszej opozycji i mediów.

Cały tekst:
https://www.kontrowersje.net/dzis-za-straszenie-bergamo-mozna-dostac-w-zeby-a-nie-lajka/

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 21-09-2021, 16:03    Odpowiedz z cytatem

Pracodawca sprawdzi certyfikat Covid-19? Szwed: Zrobimy to na zasadzie dobrowolności

Pracodawca mając wiedzę o szczepieniu, mógłby umieścić niezaszczepionego pracownika w odpowiednim miejscu, np. na pracy zdalnej lub samodzielnym stanowisku – mówi Stanisław Szwed, wiceminister pracy, polityki społecznej i rodziny.

Więcej:
https://forsal.pl/praca/aktualnosci/wideo/8251089,pracodawca-sprawdzi-certyfikat-covid-19-szwed-dobrowolnosc.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 21-09-2021, 22:10    Odpowiedz z cytatem

15 września br. gubernator stanu Nowy Jork, Kathy Hochul, wprowadziła obowiązek maskowania dzieci w żłobkach i przedszkolach. Nakaz dotyczy dzieci w wieku od dwóch lat!

https://www.governor.ny.gov/sites/default/files/2021-09/09.15.21.rel_.MASK_Polish.pdf

Jedna z zrozpaczonych matek zamieściła na Facebooku nagranie pokazujące jak wygląda egzekwowanie tego nakazu. Pracownica żłobka usiłuje założyć dziecku maskę. Chłopczyk płacze i próbuje ją zdjąć. Film zniknął już z Facebooka, ale jest rozpowszechniany na Twitterze:

https://twitter.com/Daniel01173/status/1439494943291158528

Nagranie ze żłobka w Nowym Jorku pokazuje, do jakiego barbarzyństwa gotowi są posunąć się politycy wykorzystujący medialną pandemię do terroryzowania społeczeństwa.

Covid nie jest zagrożeniem dla dzieci! Maski nie zatrzymują transmisji wirusa! Ta dusząca szmata na układzie oddechowym to tresura oraz oznaczenie pokornego i zastraszonego niewolnika. Maski szkodzą zdrowiu!

Ten post dedykuję covidiotom z PKP Intercity, którzy terroryzują pasażerów i na osoby bez szmaty na twarzy napuszczają policję i SOK. Wstyd i hańba! #PozwijKierpocia

_________________
Koleje Dolnośląskie sługą narodu ukraińskiego – Głos sprzeciwu w obecnych czasach ukrofilii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 23-09-2021, 18:49    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Maski nie zatrzymują transmisji wirusa! Ta dusząca szmata na układzie oddechowym to tresura oraz oznaczenie pokornego i zastraszonego niewolnika. Maski szkodzą zdrowiu!

Ich protestiere. Jazda na rowerze w masoneczce jest po prostu wygodna. Żadne robaki i muszki nie wlatują człowiekowi do ust.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 24-09-2021, 16:20    Odpowiedz z cytatem

My tu śmichy chichy, a lewakom w Australii kompletnie odp...ło.
Słuchać, czytać, zbroić się:

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 25-09-2021, 12:39    Odpowiedz z cytatem

wodkangazico, Australia jest do szpiku kości zlewaczała, nic więc dziwnego, że turbo covidianizm znalazł tam podatny grunt. Podobnie jest w Kanadzie i w kilku krajach Europy zachodniej (np. Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy). Przy czym trzeba pamiętać, że Australia nie jest państwem unitarnym (jak Polska) tylko federalnym (jak USA, Kanada, Niemcy) i tam każdy stan rządzi się po swojemu. Tak więc zupełnie inaczej jest na prowincji, a inaczej w dużych miastach (Sydney, Melbourne itd.). To podobnie jak w Polsce, gdzie ludzie na prowincji starają się żyć normalnie i prawie nikt nie chodzi ze szmatą na twarzy (nawet w sklepach), a już w Warszawie czy we Wrocławiu covidianie grają pierwsze skrzypce i tam też jest największy odsetek wyszprycowanych.

Generalnie im większy stopień zlewaczenia, tym więcej wyznawców religii covidiańskiej i większy zamordyzm. Taka jest natura socjalistów, komunistów, zielonych, tęczowych etc. Zlewaczone społeczeństwa są ogłupione i bardziej podatne na propagandę i ograniczanie swobód obywatelskich. Najbardziej zlewaczona jest młodzież szkolna i uniwersytecka, dlatego duże miasta przodują w covidiańskiej paranoi. Bywam we Wrocławiu, więc mam porównanie. To samo dotyczy transportu kolejowego. O ile w pociągach regionalnych bywa, że nawet obsługa chodzi bez maseczek, że o pasażerach nie wspomnę, to już w pociągach PKP IC, z których korzystają głównie mieszkańcy dużych miast, pasażerowie bez szmaty na twarzy są brutalnie pacyfikowani przez kierpoci, policję i SOK.

A propos Australii, coś takiego znalazłam... W zasadzie w tym krótkim nagraniu ten Australijczyk nie mówi nic czego ja bym już nie powiedziała na tym forum. Tylko w innej formie i w innym języku. Polskę czeka to samo jeśli w porę się nie obudzimy!


_________________
Koleje Dolnośląskie sługą narodu ukraińskiego – Głos sprzeciwu w obecnych czasach ukrofilii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 25-09-2021, 18:21    Odpowiedz z cytatem

Od dawna twierdzę, żeśmy 200 lat za Francuzami:

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25-09-2021, 21:49    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Australia jest do szpiku kości zlewaczała, nic więc dziwnego, że turbo covidianizm znalazł tam podatny grunt. Podobnie jest w Kanadzie i w kilku krajach Europy zachodniej (np. Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy).

Nie tylko Antypody i Europa zachodnia. Malutka Słowenia też idzie tą drogą. Polecam rozmowę z Polką mieszkającą w Słowenii. Niech to będzie dla nas przestrogą!


_________________
Dinozaury wyginęły przez asteroidę. Ludzie wyginą przez głupotę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 26-09-2021, 13:31    Odpowiedz z cytatem

Bunt w Australii. Z oczywistych względów o tym nie mówią w mediach głównego ścieku, ale prawdy nie da się zamilczeć. Na ulicach wielkich miast toczą się regularne walki z policją, ponoć najostrzej jest w Melbourne, gdzie pandemiczny zamordyzm był największy. To tak a propos mego poprzedniego posta:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=397758#397758

Niech to będzie przestrogą dla naszych, pożal się Boże, rządzących. I dla wszystkich turbo covidiotów, którzy publicznie nawołują do segregacji sanitarnej i dyskryminacji osób niezaszczepionych. Polacy to nie zlewaczeni, wykastrowani z mentalnych jaj Australijczycy. My jesteśmy cierpliwi, ale do czasu!


_________________
Koleje Dolnośląskie sługą narodu ukraińskiego – Głos sprzeciwu w obecnych czasach ukrofilii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26-09-2021, 20:31    Odpowiedz z cytatem

Noema, Australia to swoisty poligon doświadczalny. Kraj daleki, odizolowany od reszty zachodniego świata. Pandemiczni macherzy NWO testują na Australijczykach do czego mogą się posunąć w Europie i Ameryce Północnej. To co dzieje się w Australii jest dla nas bardzo ważne!

Polecam felieton Wojciecha Cejrowskiego (kopia w załączniku) o pandemicznym terrorze w Australii, który ukazał się w tygodniku "Do Rzeczy".

FB_IMG_1632657945962.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 121 raz(y) 125.64 KB


_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 26-09-2021, 21:57    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pandemiczni macherzy NWO testują na Australijczykach do czego mogą się posunąć w Europie i Ameryce Północnej.

Mogą, nie mogą - próbować warto.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 40 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 38, 39, 40  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2023 infokolej.pl