Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Następny
Prezentacja sytuacji w PKP Cargo
Autor Wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 16-09-2008, 23:21   Prezentacja sytuacji w PKP Cargo Odpowiedz z cytatem

Na prośbę władz spółki PKP CARGO SA publikacja została usunięta!
~Administrator forum

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

U96 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Lip 2008
Skąd: Z stamtąd

PostWysłany: 17-09-2008, 21:39    Odpowiedz z cytatem

Z pustego to i Salomon nie naleje - najpierw Betoniarnie na bruk a potem możemy stworzyć coś od początku - albo w co bardziej bym uwierzył ( przez działanie Betoniarni ) - Cargo kupi ktoś obcy i będzie koniec pięknego snu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

brum Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 28 Maj 2008

PostWysłany: 19-09-2008, 06:19    Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jaki poziom inteligencji trzeba posiadać, by umieścić takie informacje w Internecie ? Rozumiem walkę z przekrętami i korupcją, piętnowanie nepotyzmu i innych bolączek Grupy PKP. Ale coś takiego budzi mój zdecydowany sprzeciw ponieważ najzwyczajniej szkodzi firmie.
Może to nie jest jednak kwestia inteligencji ( bo czasem ktoś jej po prostu nie posiada ) tylko zwyczajny debilizm ? Czyżby ktoś „ wziął w łapę” od konkurencji ? Jeśli nie wziął to co chciał osiągnąć publikując te dane ? Podnieść swój prestiż na forum ? Coś udowodnić ? Jeśli o mnie chodzi to udowodnił - że jest idiotą.
P.S. Mówiąc prostacko - wisi mi czy za tą wypowiedź mnie zbanujecie czy nałożycie karę itp. itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 19-09-2008, 06:59    Odpowiedz z cytatem

Brum może i masz trochę racji ale odwrócę kota ogonem - jaki trzeba mieć poziom IQ aby taką firmę jak "Cargo" doprowadzić do upadku?
Chcesz aby zacząć wymieniać kto i jak z decydentów działał na szkodę firmy?
Oni nie mieli skrupułów!
Analiza jest ciekawa i warta przeglądnięcia- ciekawe jakie wnioski wynieśli z niej Ci dla których była robiona.
Plotkuje się, że już co poniektórzy dyrektorzy szukają nowych posad poza "Cargo"? Uciekają?
Co na to naczelni związkowcy? Nie wiedzieli o sytuacji w firmie? Jak nie wiedzieli to dupy nie działacze a jak wiedzieli to tym gorzej dla nich!
Pozdrawiam

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

akerman Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2006

PostWysłany: 19-09-2008, 08:05    Odpowiedz z cytatem

Brum zmierz sobie IQ bo wydaje mi sie ze masz zenujaco niski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 19-09-2008, 11:49    Odpowiedz z cytatem

brum, dziękuję za analizuję mojego poziomu inteligencji.

Decyzję o publikacji dokumentu podjęła administracja forum. Otrzymaliśmy go od kogoś z PKP Cargo, z zastrzeżeniem, aby nie podawać od kogo. Naszym celem nie jest działanie na korzyść czy na niekorzyść jakiejkolwiek spółki kolejowej (PKP czy prywatnej), ale przekazywanie opinii publicznej wiarygodnych informacji o sytuacji spółek z branży kolejowej, w tym przede wszystkim z Grupy PKP, bo są to spółki państwowe, a więc utrzymywane z naszych podatków.

W każdej podobnej sytuacji postąpimy tak samo. Jesteśmy niezależnym forum kolejowym, którego nazwa "INFO KOLEJ" do czegoś zobowiązuje. To czego nie napiszą (nie przekażą) inne media, bo beton PKP przekupuje dziennikarzy, pojawi się na tym forum!

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

ulik78 Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 19 Wrz 2008

PostWysłany: 19-09-2008, 11:55    Odpowiedz z cytatem

w liczbie ilu osób??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rojber Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Lip 2008

PostWysłany: 19-09-2008, 13:29    Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze że się taka publikacja ukazała i tak za mało wiemy co się dzieje w zakładach i całej firmie , ale według mnie to jest przeciek kontrolowany , nic się nie dzieje bez zgody zarządu , ale puki co to Wielkie dzięki dla tego kogoś z PKP Cargo i proszę o więcej takich ciekawych informacji .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gacek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2007

PostWysłany: 19-09-2008, 21:16    Odpowiedz z cytatem

Areczek napisał/a:
brum, dziękuję za analizuję mojego poziomu inteligencji.

Decyzję o publikacji dokumentu podjęła administracja forum. Otrzymaliśmy go od kogoś z PKP Cargo, z zastrzeżeniem, aby nie podawać od kogo. Naszym celem nie jest działanie na korzyść czy na niekorzyść jakiejkolwiek spółki kolejowej (PKP czy prywatnej)



Hahaha mało nie umarłem ze śmiechu. Wiem od kogo administracja forum dostała te dane i kto sporządził prezentację. Od pewnego związku zawodowego grupujacego maszynistów. Od kogo konketnie to sie ustali - i głowy polecą za wykradanie informacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Naczelnik Płeć:Mężczyzna
Administrator


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Polska

PostWysłany: 20-09-2008, 06:38    Odpowiedz z cytatem

Gacek napisał/a:
Wiem od kogo administracja forum dostała te dane

Nie wiesz.

Do wszystkich:
Darujcie sobie te durnowate e-maile do administracji forum, mam tu szczególnie na myśli epitety kierowane pod adresem Areczka. Do różnych pogróżek już dawno się przyzwyczailiśmy i nie robią one na nas żadnego wrażenia, a wręcz śmieszą nas.
Do prezentacji PKP Cargo dotarła Krycha, natomiast decyzję o publikacji podjęliśmy oboje.
Pretensje i żale proszę kierować do zarządu i rady nadzorczej PKP Cargo oraz do związków zawodowych, których działalność doprowadziła do żałosnej sytuacji w tej PAŃSTWOWEJ spółce, co zostało pokazane w prezentacji. Niewygodna prawda ujrzała światło dzienne.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 20-09-2008, 11:32    Odpowiedz z cytatem

Przecież ta prezentacja nie jest tajna. Może wzbudzać takie podejrzenia, bo podano w niej prognozy katastroficzne - finał: bankructwo przedsiębiorstwa w przypadku niepodjęcia działań restrukturyzacyjnych. Moim zdaniem ma ona charakter edukacyjny służący uświadomieniu wszystkim, poczynając od kadry menadżerskiej a kończąc na szeregowych pracownikach, konieczności przeprowadzenia głębokich i bolesnych reform. Jeżeli w sposób niezamierzony wyciekła ona z PKP Cargo, to tym lepiej. Sensacja łatwiej trafia do świadomości ogółu. Brawo administracja tego forum. Zrobiliście dobrą robotę dla Balczuma. Wyręczyliście go w rozpowszechnianiu prawd oczywistych. Co z tego zrozumieją kacykowie związkowi, to już inna sprawa. Oni potrafią prawdy oczywiste interpretować dla zdobycia popularności i umocnienia swoich wpływów, jak ci zadymiarze z "Przedziału dla dymiących" .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Gacek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2007

PostWysłany: 20-09-2008, 12:20    Odpowiedz z cytatem

Mogliście jednak pewnych informacji bardzo uzyteczncyh doa konkurencji nei publikować. Każdy kij ma dwa końce.
A zresztą- czy mogę dowiedzieć się, jaki cel ma związek zawodowy maszynistów kolejowych w publikacji prezentacji? Czy oni nie tworzą "związkowego betonu"?

[ Dodano: 20-09-2008, 13:22 ]
fury napisał/a:
Przecież ta prezentacja nie jest tajna. "[/URL] .


Jest tajna, bo zawiera istotne dla przedsiebiorstwa- i jego konkurencji- dane.kradzież danych jest przestępstwem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 20-09-2008, 12:28    Odpowiedz z cytatem

Bzdura panie Gacek. Tajne dane trzyma się w sejfie a nie na slajdach przeznaczony do prezentacji. I jeżeli coś na tych slajdach jest tajnego, to proszę o przykład.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Lausitzer Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2008

PostWysłany: 20-09-2008, 13:13    Odpowiedz z cytatem

Smutne, ale prawdziwe. Już w 2005 roku byłem zdania, że sytuacja w obecnym roku doprowadzi do zapaści.

_________________
Nie chce PeKaPe ....... ? To pojedzie DeBe Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Grzegorz1956 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Wrz 2008

PostWysłany: 20-09-2008, 14:47    Odpowiedz z cytatem

Wnioski po przeczytaniu prezentacji nasuwają się same!!! Za przedsiębiorstwo odpowiada Zarząd!!!

a skoro nie umie sobie poradzić z sytuacją w firmie to nie ma innego wyjścia jak USTĄPIĆ

Panie Prezesie czas na dymisję
bo już za chwile pewnie odbędzie się to mniej honorowo

z prezentacji jasno wynika, że w ostatnim czasie popełniono szereg błędów bo wszystko spada na łeb na szyje
i teraz trzeba za to odpowiedzieć. Nie umiecie Panowie zarządzać to wypad!!! do zbierania ziemniaków

Areczek, czy prezentacje przesłała Anna Rongies bo we właściwościach to ona jest autorem pliku?

Pozdrawiam miłośników kolei
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 77 Idź do strony 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl