Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
[PKP IC] Projekt RJ 2013/2014
Autor Wiadomość

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 31-08-2013, 21:11    Odpowiedz z cytatem

Pogórze niestety ma kiepską frekwencję nawet w piątek... Jechałem nim wiele razy z Wrocławia i zawsze mam pusty przedział dla siebie nawet w 2 klasie... pojedyncze osoby, dużo wolnych przedziałów.

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

andrey Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Sie 2012
Skąd: Okolice Kudowy-Zdrój

PostWysłany: 31-08-2013, 21:48    Odpowiedz z cytatem

@hanys, bo widzę, że Ty obcykany jesteś w temacie. Powiedz mi: mam rozumieć, że HETMAN pojedzie przez Bochnie, Tarnów... Nie wiesz o której będzie wyjeżdżał z Poznania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 31-08-2013, 22:20    Odpowiedz z cytatem

Jakim cudem Ślązak pojedzie przez Staszów? Od Poznania na Częstochowę, Kielce i dalej na Staszów?

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

andrey Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Sie 2012
Skąd: Okolice Kudowy-Zdrój

PostWysłany: 31-08-2013, 22:34    Odpowiedz z cytatem

Aha, zapomniałem zapytać jeszcze o USTRONIE. Pojadą przez Iławę, Działdowo, czy normalną trasą przez Bydgoszcz, Kutno?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Bartuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: 31-08-2013, 22:43    Odpowiedz z cytatem

mkfilmykolejowe napisał/a:
Jakim cudem Ślązak pojedzie przez Staszów? Od Poznania na Częstochowę, Kielce i dalej na Staszów?


Ślązak przez Poznań ? Przecież ten pociąg nigdy nie miał nic wspólnego z Poznaniem. Ze Staszowem zresztą też nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lolingpl Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2013
Skąd: Poznań

PostWysłany: 01-09-2013, 01:34    Odpowiedz z cytatem

buuuuum napisał/a:
Co wy z tym Pogórzem. Wcale nie wozi 15 osób. Luzy może są w 1 klasie i sypialnym, ale poza tym, nie widziałem tam słabej frekwencji.

Przez kilka dni mojej egzystencji w Zakopanem niestety nie widziałem wielkiej frekwencji, max. 20 osób na skład. Nawet w Sobotę, i Niedzielę licho z frekwencją. (ale to już gdzieś chyba pisałem...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Krystian Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Lut 2011
Skąd: Krk

PostWysłany: 01-09-2013, 14:01    Odpowiedz z cytatem

mkfilmykolejowe napisał/a:
Jakim cudem Ślązak pojedzie przez Staszów? Od Poznania na Częstochowę, Kielce i dalej na Staszów?


Jak już to najprawdopodobniej Zielona Góra - Wrocław - Katowice - Zawiercie - CMK - Kielce - Staszów - Tarnobrzeg - Stalowa Wola - Przeworsk - Przemyśl. Czyli od Wrocławia trasa pokrywająca się z dziś idącą do piachu Łysicą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 01-09-2013, 14:02    Odpowiedz z cytatem

Z zakopanego to może tak, ale jest jeszcze Sucha Beskidzka, Kraków itd.
Przy takim czasie przejazdu pociągu mało kto jeździ do Zakopanego (głównie jak ktoś jedzie np. z Gdyni w góry)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 02-09-2013, 11:51    Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzajmy z tym czasem jazdy bo dla nocnych pociągów wiele on nie zmienia. Chyba lepiej wyjechać wieczorem i rano być na miejscu niż dotrzeć do celu o 3 czy 4 nad ranem lub też wyjeżdżać o 2 w nocy, zastanówcie się sami. Rozkład Pogórza jak dla mnie to na sezon do Zakopanego jest jak najbardziej OK, nie wiem czemu nie ma frekwencji. Wniosek z tego taki że Podhalanin przez Wrocław też nie miałby sensu, chyba że dla podróżnych Poznań - Wrocław.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lil_Peter Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 02-09-2013, 15:53    Odpowiedz z cytatem

krzychu12231 napisał/a:
Rozkład Pogórza jak dla mnie to na sezon do Zakopanego jest jak najbardziej OK, nie wiem czemu nie ma frekwencji.

Wybuchnąłem śmiechem jak to przeczytałem. Porównaj sobie czas przejazdu samochodu/autobusu do czasu przejazdu pociągiem, a potem będziemy rozmawiać. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

hanys Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Cze 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 02-09-2013, 16:21    Odpowiedz z cytatem

Tak, Ślązak pojedzie przez Staszów, Hetman i Przemyślanin przez Tarnów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 02-09-2013, 23:29    Odpowiedz z cytatem

Lil_Peter szkoda że całego posta nie przeczytałeś. Ewentualnie mógłby wyjeżdżać z Wrocławia ciut wcześniej, ale czas jady jak na noc nie jest zły. Wnioskuję że wolałbyś żeby wyjechał o 23 i był na miejscu o 4. Jak lubisz docierać do celu w środku nocy to Twoja sprawa, ja nie lubię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomek-Gliwice
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 02-09-2013, 23:45   

Apropo wywołanej Zielonej Góry, to pociąg TLK-a jak przyjeżdża tam po 22 giej, to dalej nigdzie się i tak nie dotrze ani PKS-em a ni też innymi pociągami..
Powrót do góry

ufoludek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Lip 2011

PostWysłany: 03-09-2013, 07:31    Odpowiedz z cytatem

krzychu12231 napisał/a:
Lil_Peter szkoda że całego posta nie przeczytałeś. Ewentualnie mógłby wyjeżdżać z Wrocławia ciut wcześniej, ale czas jady jak na noc nie jest zły. Wnioskuję że wolałbyś żeby wyjechał o 23 i był na miejscu o 4. Jak lubisz docierać do celu w środku nocy to Twoja sprawa, ja nie lubię.

Autem się jedzie 5 godzin, pociągiem 11. Bilet na pociąg dla 2 osób jest droższy niż benzyna. Ja bym już pociągiem do Zakopanego nie pojechał. Choć, kiedyś jeździłem. Autem mozna wyjechać po południu i dojechać tego samego dnia. A rano ruszyć w góry. Pociągiem jest jeden dzień w plecy. I drugi dzień trzeba liczyć na powrót.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

hanys Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Cze 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 03-09-2013, 10:27    Odpowiedz z cytatem

Tomek-Gliwice napisał/a:
Apropo wywołanej Zielonej Góry, to pociąg TLK-a jak przyjeżdża tam po 22 giej, to dalej nigdzie się i tak nie dotrze ani PKS-em a ni też innymi pociągami..


Może i nie ale sama Zielona Góra zapełniała jeszcze rok temu Ślązaka. Wielu zielonogórzan podrożowało z Krakowa, Śląska i Wrocławia, tym pociagiem docelowo do Zielonej Góry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl