Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
Fałszowanie badań lekarskich w IZ Opole
Autor Wiadomość

semafor Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2008

PostWysłany: 01-05-2008, 14:15    Odpowiedz z cytatem

Panie i Panowie!
Nie ma sensu w chwili obecnej dzielić skóry na niedźwiedziu, kiedy tak naprawdę nie ma żadnych pewnych informacji o ewenuualnych konsekwencjach.Nasze umoczone "niedźwiadki" mogą obecnie zapaść w sen zimowy i przezimować burzę jaka w zakladzie ma miejsce.Kiedy wszystko ucichnie, wybudzą się i pójdą po swój upagniony miód.
Bądźcie czujni!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 01-05-2008, 18:21    Odpowiedz z cytatem

Wszelkie próby zatuszowania afery przez dyrekcję IZ Opole będą nagłośnione. Ostatnio głosu w tym temacie nie zabieram, ale sprawie nieustannie się przyglądam i beton IZ Opole mam na oku. Exclamation

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Weronka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 14 Kwi 2008

PostWysłany: 02-05-2008, 19:48    Odpowiedz z cytatem

W ze na moj odzew odnosnie ukazywania dobrych pracownikow na roznych stanowiskach mysle ze na pewno nie powinno sie im krzywdy zrobic z tego powodu jak rzeczywiscie takimi sa. Przedstawiono tu ja zauwazylem branze automatyki ale tez tacy sa w drogowce energetyce, ruchu Ja moge smialo wskazac takich jak Wilczynski, Wieczorek i znalazlo sie by wielu innych ktorzy sa w cieniu bo nie maja odpowiedniego zaplecza politycznego (zwiazkowego). Cos dziwnego sie dzieje w opolu bo pracowniczy dzial nie umie doreczyc zwolnien lub dziala na zwloke. Jakims cudem pracownicy ktorzy mieli otrzymac odpowiednie art. pochorowali sie nagle albo wzieli urolpy na zadanie Moim zdaniem dzialaja w zmowie z dyrekcja zakladu aby jakimis sztuczkami prawnymi ominac konsekwencje. pokazywanie oddolne rzeczywiscie dobrych pracownikow nie karierowiczow powinno tylko im pomoc a nie zaszkodzic. Nie widze innej drogi w walce z patologia jaka agarnela nie tylko kolejowe firmy. Oby nie bylo tak jak w przeszlosci wyrzucono z zakladow partie a teraz moze to spotkac zwiazkowcow. Oni juz popwoli nie rozumieja swoich podstawowych czlonkow zyja w swojej rzeczywistosci. Oby to jak najszybciej peklo bo wiele szkod moze byc w kraju z tego powodu. Tak jest w gornictwie , sluzbie zdrowia itp. Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

semafor Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2008

PostWysłany: 02-05-2008, 22:17    Odpowiedz z cytatem

Jeśli to co pisze Weronka o nieumiejętności doręczenia wypowiedzeń przez zakład jest prawdą, to świadczy to, że wiedza z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego jest zerowa.Panie kadrowe! Chyba jesteście po studiach! Ruszcie głową! W internecie w serwisach prawniczych roi się od wypowiedzi znanych prawników na ten temat, wszystko wyłożone jest na tacy.Zasady doreczeń pism określone są w kodeksie cywilnym.Najbardziej popularną formą jest doręczenie przez Pocztę za potwierdzeniem odbioru.Zwolnienia lekarskie również nie stanowią formalnie przeszkody do rozwiązania umowy o pracę w trybie art.52.
A czy zakład nie ma radcy prawnego? Jak nie ma, to są kancelarie prawnicze i tez można uzyskać informacje.Jest jeden warunek-trzeba chcieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 03-05-2008, 07:43    Odpowiedz z cytatem

Z tego co się nieoficjalnie dowiedziałam, głowy jednak poleciały.
Czegoś więcej dowiem się na dniach...

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

peelkowiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2008

PostWysłany: 06-05-2008, 22:00    Odpowiedz z cytatem

Głowy jednak pleciały. Jednak najważniejsza głowa (dyr.Piotr.K.) która dopuściła do tego, a wręcz była sprawcą tego że ci ludzie Janusz K. , Krzyszof G. wspólnie ze związkowym klanem rodziny Sz. mogli czuć się bezkarnie nadal pozostaje nieruszona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

leo1407 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2007
Skąd: z PKP

PostWysłany: 07-05-2008, 06:55    Odpowiedz z cytatem

Czyli - beton górą Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 07-05-2008, 08:14    Odpowiedz z cytatem

peelkowiec napisał/a:
Głowy jednak pleciały. Jednak najważniejsza głowa (dyr.Piotr.K.) która dopuściła do tego, a wręcz była sprawcą tego że ci ludzie Janusz K. , Krzyszof G. wspólnie ze związkowym klanem rodziny Sz. mogli czuć się bezkarnie nadal pozostaje nieruszona.

Skontaktuj się ze mną na maila lub PW. Przyjrzę się temu. Potrzebuję tylko więcej informacji.

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dławik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2008

PostWysłany: 07-05-2008, 09:47   banda Odpowiedz z cytatem

A nie mówiłem że p....ne .związki pozostaną nietykalne.To norma w tym zakładzie Very Happy .Więcej nie ma sensu o tym gadać bo to niczego nie zmieni .Kolej w iz Opole rządzi się swoimi prawami. I nie ma mocnego który by to zmienił na lepsze Smile .Pozdrowienia dl braci kolejarskiej nie tylko w iz Ople
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

semafor Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2008

PostWysłany: 07-05-2008, 18:33    Odpowiedz z cytatem

Myślę,że co do pierwszego pana, to mogl nawet jako kolega nie wiedziec o procederze i trudno to bedzie udowodnic.Skupmy sie jednak na faktach.Co do drugiego wymienionego nie ma watpliwosci,ze dokonal przestepstwa.Dlaczego pracuje(tzn. nie jest zwolniony)? To już nie pierwsza wpadka!No widac,że wyższa opatrzność czuwa, by mu krzywdy nie zrobic.Moze trzeba wyslać maile do dyrektora IZ Opole i w W-wie,ze jednak spawie przyglada sie jakaś publiczność, a oni postępują jakby nic sie nie stało.Oni naszą opinię mają gdzieś.A gdzie moralność i sprawiedliwość? W słownikach....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kurczak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Maj 2008

PostWysłany: 07-05-2008, 21:57    Odpowiedz z cytatem

peelkowiec napisał/a:
Głowy jednak pleciały. Jednak najważniejsza głowa (dyr.Piotr.K.) która dopuściła do tego, a wręcz była sprawcą tego że ci ludzie Janusz K. , Krzyszof G. wspólnie ze związkowym klanem rodziny Sz. mogli czuć się bezkarnie nadal pozostaje nieruszona.


Myślę, że tylko z czystego wyrachowania (masz ochote na stanowisko dyrektorskie) pałasz zemstą i nienawiścią do dyrekcji zakładu ZLK Opole. A Ty nie masz kolegów? Napewno masz i wiesz o każdym ich kroku? Żółć to chyba Ci się wylewa! Mało Ci, że poleciały głowy jeszcze kilka według Ciebie mogłoby spaść prawda? A może tak pozwolić na normalną pracę w Opolu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

semafor Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2008

PostWysłany: 08-05-2008, 07:44    Odpowiedz z cytatem

Kurczak ten wątek nie powstał, aby komuś zrobić miejsca na stołku, ale by przyjrzeć się jak reaguje IZ Opole podczas afery, w którym dopuszczono się przestępstwa. Wszyscy mamy kolegów to prawda i niejednokrotnie przyglądamy się , jak im zabiera się premie za błahostki, które np. z bezpieczeństwem ruchu kolejowego nie mają nic wspólnego(czapki, mundurki, koszule, buty, brak kropki ,podpisu itd..). Chcemy przyjrzeć się sprawie do końca i rzeczywiście pozwolić na normalną pracę Dyrekcji. Jeśli jednak Dyrekcja jednych zwalnia a innych nie za to samo przestępstwo, to nie może być mowy o normalności. Niech wreszcie się skończą te znajomości, które naszą firmę doprowadziły do stanu jaki mamy okazję obserwować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Weronka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 14 Kwi 2008

PostWysłany: 08-05-2008, 12:19    Odpowiedz z cytatem

Kurczak jak widzę w ogóle nie rozumiesz istoty zarządzania. Decyzje wyboru tych ludzi podjął dyrektor on tez jest odpowiedzialny za wykonywane przez nich obowiązki. Jego stosunki z Januszem K i innymi mogły miec znamiona totalnego rozluźnienia dyscypliny itp. Jak widac z tego on tez jest współodpowiedzialny za ten bałagan w IZ Opole. Tu dyrektor obecny powinien wyciagnąc odpowiednie wnioski. To dobrze widza pracownicy IZ i nie jest to nagonka na stanowisko jak tylko widzi to Kurczak. Kurczak a co naprawdę cię łączy z Piotrem K?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

iceman Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Kwi 2008

PostWysłany: 08-05-2008, 12:43    Odpowiedz z cytatem

kurczak napisał/a:

Myślę, że tylko z czystego wyrachowania (masz ochote na stanowisko dyrektorskie) pałasz zemstą i nienawiścią do dyrekcji zakładu ZLK Opole. A Ty nie masz kolegów? Napewno masz i wiesz o każdym ich kroku? Żółć to chyba Ci się wylewa! Mało Ci, że poleciały głowy jeszcze kilka według Ciebie mogłoby spaść prawda? A może tak pozwolić na normalną pracę w Opolu.


Domyslam sie skad ta frustracja peelkowca Pare lat temu, za czasow panowania pana dyr, byly afery (nie na taka skale jak teraz ale jednak) I w tamtym czasie po dupie dostali tylko pracownicy znajdujacy sie na najnizszym szczeblu (jak dla mnie prawidlowo) Pomimo, ze kierownictwo co poniektorych dzialow musialo wiedziec, ze sa nieprawidlowosci (proceder ciagnal sie od dluzszego czasu) nikt nie poniosl konsekwencji, w innej sprawie zamieszani byli zwiazkowcy i oni tez nie poniesli konsekwencji W obu sytuacjach sprawom ukrecono leb

Jeszcze jedno Dyrektor ma byc menadzerem, ktory sprawnie kieruje firma (zakladem) - organizacja pracy, polityka kadrowa itp., to osoba, ktora musi miec jakies doswiadczenie w byciu menadzerem, wyksztalcenie
W przypadku Opola - wyksztalcenie wyzsze pedagogiczne (nauczanie pocztakowe), dyrektor - z ramienia zz, organizacja pracy?? Zasada spychologii - co sie da wszystko na sekcje, niech oni sie martwia Polityka kadrowa?? Widac, slychac i czuc Wiadac co sie dzieje, slychac komentarze i czuc smrod kolejnych afer

Wiec kurczak, nie dziw sie frustracji peelkowca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kurczak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Maj 2008

PostWysłany: 08-05-2008, 15:19    Odpowiedz z cytatem

Jak szybko doszukuje się powiązań. Jak ktoś ma inne zdanie, a jest jednym z niewielu to zaraz musi to być znajomy dyrektora. Wisi mi kto to będzie (na szczęście nie jestem w ZLK) , ale niektórzym z was jak pijawkom do życia potrzebna jest cudza krew, tak i im sensacja, krzywdzenie innych. Myślę, że ci którzy fałszowali badania ponieśli karę zasłużoną, ale nikt mnie nie przekona że peelkowiec to zwykły karierowicz który przy tej zadymie kręci "swoje lody". mam prawo mieć swoje zdanie i nie mam zamiaru wystraszyć się czy też zmieniać go. czytając bardzo uważnie wszystkie posty doszedłem do wniosku że samo fałszowanie badań to pestka w porównaniu do dalszych planów peelkowca czy jemu podobnych. Śmiać mi się chce. Podobno ma być konkurs na naczelników? Jak głosi tytuł filmu "do dzieła" Wyścig szczurów czas zacząć. I tak właśnie jak wczoraj powiedział mi znajomy "pamiętaj jak nie podjudzisz do większej zadymy to będziesz wróg nr 1. bo na tym forum tylko takich się czytuje chętnie. A ja dalej uważam, że karę ponieśli zasłużenie, ale o ile wiem zawsze mi mówiono iż leżącego już się nie bije". Peelkowiec zakład w Opolu już wisiał na włosku dokopuj dalej życzę powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 14 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl