Ładowanie strony... proszę czekać!Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Zemsta betonu PKP za aferę z EL-IN
Autor Wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10-03-2009, 20:34   Zemsta betonu PKP za aferę z EL-IN Odpowiedz z cytatem

W najbliższym czasie opiszemy działania zarządu PKP S.A. z prezesem Wachem na czele mające na celu zdemaskowanie Krychy (tzn. ustalenie jej tożsamości) i likwidację naszego niezależnego od PKP forum przy wykorzystaniu organów ścigania. Wszystko będzie podparte stosowną dokumentacją!

Dodam tylko, że ma to związek ze sprawą EL-IN, którą jako pierwsi ujawniliśmy i nagłośniliśmy:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=5353

Mimo, iż media ogólnopolskie komentowały tę sprawę i, co najważniejsze, potwierdziły nasze ustalenia, zarząd PKP S.A. twierdzi, że (tylko my) pomówiliśmy prezesa Wacha, poniżyliśmy go w oczach opinii publicznej, a nawet naraziliśmy na utratę zaufania potrzebnego do zajmowania stanowiska prezesa PKP. Absurd do kwadratu!

Sprawa ciągnie się już dwa miesiące. Na razie dla "dobra" śledztwa nie możemy podać szczegółów, ale chcemy, by nasi forumowicze, kolejarze i opinia publiczna wiedziała, do czego mogą posunąć się władze PKP, aby zlikwidować niezależne kolejowe media ujawniające i opisujące niewygodną i kompromitującą prawdę o PKP popartą dowodami.

Prosimy o cierpliwość...

---

Dla przypomnienia sprawy materiał Wiadomości TVP:


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 10-03-2009, 22:32    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
działania zarządu PKP S.A. z prezesem Wachem na czele mające na celu zdemaskowanie Krychy (tzn. ustalenie jej tożsamości) i likwidację naszego niezależnego od PKP forum przy wykorzystaniu organów ścigania
Zrozumiałem, że to zarząd powiadomił organa ścigania o pomówieniu Andrzej Wach. Tylko, co zarząd PKP SA ma wspólnego z zarzutami stawianymi na tym forum Wachowi? Przecież o nepotyzm związany z zatrudnianiem spółki El-In nie oskarżano zarządu PKP tylko samego Andrzeja Wacha i to za okres obejmujący nie tylko jego pracę na stanowisku prezesa PKP SA ale i okres jego pracy na stanowisku prezesa PKP Energertyka Sp. z o.o. oraz na stanowisku dyrektora naczelnego pionu energetyki w Przedsiębiorstwie Państwowym Polskie Koleje Państwowe. Rozumiem, że Wach dla wzmocnienia oskarżenia posłużył się autorytetem zarządu jako organu kolegialnego, którego poza samym Wachem zarzuty te nie dotyczą. Chyba, że nadużył stanowiska służbowego i na firmowym papierze podstemplował zawiadomienie pieczątką prezesa zarządu. Pachnie mi tu nadużyciem, bo zgłaszając sprawę do organów ścigania Wach zapewne liczy, że jego dobre imię będą bronili prawnicy opłacani przez PKP. Być może samo zawiadomienie również przygotowali prawnicy PKP?

Gdy prezydent Kaczyński poczuł się pomówiony przez Janusza Palikota, Kancelaria Prezydenta postanowiła wytoczyć mu proces cywilny. Zrobił się szum wokół sprawy. Zatrudniony adwokat potwierdził, że płaci Kancelaria Prezydenta a minister Kamiński zaprzeczył twierdząc, że koszty sądowe pokryje sam prezydent:

Sytuacja jest niecodzienna. Prezydent sam będzie domagał się przed sądem od posła PO przeprosin i zadośćuczynienia za sugerowanie, że głowa państwa ma problemy z alkoholem i słowa posła: "Uważam prezydenta za chama".
Zazwyczaj takie sprawy toczą się z urzędu, a nie na wniosek pokrzywdzonego. Ale prokuratura dwa razy odmówiła wszczęcia śledztwa, a za trzecim razem je umorzyła.
Prezydent zachowa się więc jak każdy urażony słowami Polak. Sam wystąpi do sądu. Tylko kto za to zapłaci?

Kancelaria płaci za pozew
Prezydencki minister Mariusz Kamiński zapewniał dziś, że koszty procesu pokryje prezydent. Być może chodziło mu tylko o koszty sądowe. Bo, jak ustalił dziennik.pl, na razie tak nie jest.
"Moim płatnikiem jest Kancelaria Prezydenta" - potwierdza nam mecenas Henryk Cioch, który ma reprezentować Lecha Kaczyńskiego.
Prawnik tłumaczy zawiłości sprawy tak: "W tym przypadku nie da się oddzielić dwóch rzeczy: obywatela od osoby sprawującej urząd".

Wysokie koszty bez żadnej ulgi
Pozew sądowy na razie powstaje. Jakie koszty mogą czekać jeszcze prezydenta? Chodzi o opłaty sądowe i wpis, wpłacany w podobnych procesach. "Prezydent na pewno nie będzie występował do sądu z wnioskiem o zwolnienie z opłat" - zapewnia mecenas Henryk Cioch, i dodaje, że w przypadku wygrania sprawy cywilnej opłaty sądowe i koszty zastępstwa procesowego są zwracane powodowi przez pozwanego.
Prezydent wystąpi o finansowe zadośćuczynienie nie dla siebie, a na cel charytatywny. Cioch nie ujawnia kwoty. "Na pewno nie będzie to suma symboliczna. Bo z jednej strony zniesławiona została głowa państwa, a z drugiej sytuacja finansowa pana Palikota nie jest najgorsza" - wczoraj tłumaczył mecenas DZIENNIKOWI.
(Dziennik, 11.12.2008)

Proszę zauważyć, że prokuratura odmówiła wszczęcie śledztwa z urzędu za nazwanie prezydenta chamem i sugerowanie uzależnienia od alkoholu. Widać Andrzej Wach jest ważniejszy od prezydenta, skoro udało mu się przy pomocy zarządu organa ścigania przeciwko forum zaangażować. Liczę na to, że zainteresują się tym stosowne organa, bo uciekający do Brukseli minister Engelhardt duperelami raczej się nie zajmuje. Jakby nie było Krycha jedzie na tym samym wózku co Palikot, tylko zarzuty tu stawiane mają inną rangę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 11-03-2009, 03:28    Odpowiedz z cytatem

O, ciekawe...

Chyba dlatego "Krychy" (kimkolwiek jest) od jakiegoś czasu nie widać na tym forum.

Ja myślę że Wach i ekipa - szczególnie po ostatnich rezultatach i "postępowych" efektach działalności kumpla profesora E. - sami się zlikwidują. Ostatecznie wyszło między innymi na moje to znaczy, że Pekapiarze zrobili zarówno swiatły rząd (w tym ministra Grabarczyka) oraz - co oczywiste - samorządy, w wielką słoniową trąbę - pogrążając przy okazji Cargo oraz po części Intercity. Brawo!

Odsłonięcie zaś kulis akcji przeciw niezależnemu wolnemu forum może jedynie proces kompromitacji związkowego "państwa w państwie" dokończyć.

Czekam więc, bo z ochotą i radością roześlę ową historię po wszelkich dużych mediach - licząc na zainteresowanie (w tym oczywiście TV itp.). Może być smakowicie - aż ślinka cieknie...

Na priw również poproszę, jeśli można.

Pozdrawiam
Robert Wyszyński
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 11-03-2009, 12:03    Odpowiedz z cytatem

Ursus Victorius zapowiada:
Cytat:
W najbliższym czasie opiszemy działania zarządu PKP S.A. z prezesem Wachem na czele mające na celu zdemaskowanie Krychy (tzn. ustalenie jej tożsamości) i likwidację naszego niezależnego od PKP forum przy wykorzystaniu organów ścigania.
Forum nie da się zlikwidować!!!! Wach napuścił organa ścigania w nadziei, że zidentyfikują one autora wpisów o nicku Krycha. Inaczej tego nie da się zrobić, choć zapewne próby takie nie raz były podejmowane przez "przyjaciół" forum usiłujących pozyskać jego/jej zaufanie. Póki co Wach nie ma przeciwko komu wytoczyć prywatne oskarżenie przed sądem cywilnym lub karnym. Jeżeli jemu i stojącym za nim ludziom na tym faktycznie zależy? Moim zdaniem nie..., bo układ byłby się jeszcze bardziej odkrył.

Sprawa ma zupełnie inne podłoże. 19.01.2009 Krycha zainicjowała temat "Szpion-biznes w PKP Cargo" . Zanim do tego doszło przez kilka miesięcy zbierała informacje, kontaktowała się z różnymi ludźmi. Zamiar opublikowania demaskatorskiego teksu musiał być Wachowi wcześniej znany. Jak się okazało postawione w nim zarzuty i przedstawione sugestie trafiły w dziesiątkę. Reakcja była natychmiastowa. Na forum pojawiły się nowe osoby, które kpiły z wysuwanych przez Kryche podejrzeń i usiłowały odwrócić uwagę od stojących za układem służb. Mimo to nastąpiły przetasowania kadrowe. Arkadiusz Adamiak zniknął z pola widzenia. Temat wygasł. Wach i układ pozostali...

To forum jest zagrożeniem dla układu, który sądząc po obecnej kondycji spółek PKP ma konkretny cel: doprowadzić do zapaści finansowej, przejąć nad nimi pełną kontrolę nie tylko poprzez zatrudnionych w nich swoich ludzi. Może nie forum jako takie, ale osoby układ ten demaskujące. Udało się uciszyć Krychę i to jest widoczny sukces!

Oczekuję zatem na zapowiadaną publikację. Mam też nadzieję, że sprawa nepotyzmu Andrzeja Wacha nie została jeszcze zakończona, choć nepotyzm nie jest przestępstwem, jak przestępstwem nie jest zawieranie kontraktów przez firmę konkubiny Waldemara Pawlaka z jednostkami Ochotniczej Straży Pożarnej, której Pawlak jest prezesem, czy jak ta fucha się nazywa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 11-03-2009, 12:22    Odpowiedz z cytatem

Już kiedyś o tym pisałem, ale napiszę raz jeszcze.

Przez 10 lat pismaczyłem w pierwszej powiatowej PRYWATNEJ NIEZALEŻNEJ gazecie - jednej z pierwszych na Opolszczyźnie ("Kurier Brzeski" - powstał w 1993 roku ). Dla władzy i różnych polityczych oraz urzędowych mętów był to szok. Straszyli, szczuli, podstawiali szpionów, nasyłali kontrolę, zakładali sprawy w sądzie (znakomitą większość zresztą przegrali, kompromitując się, podobnie jak ostatnio PKP PR przegrał z Zielonym Mazowszem, również się ośmieszając).

Inaczej mówiąc znam te "strachy", pohukiwania i szczucia niezależnych mediów - jestem na to odporny mentalnie. Straszy, szczuje ten kto się czegoś boi, bo zazwyczaj ma - prócz sztandarowego "dobrego imienia" - coś za pazuchą. W 95% tak jest. Reszta to wyjątki albo pomyłki.

Próby szczucia niezależnych mediów (jak to forum) w wolnym demokratycznym kraju zawsze kończą się tym samym: ośmieszeniem badź kolejną kompromitacją tego lub tych, którzy straszą i szczują (przykład: ten utytułowany żelbeton z Gdańska chyba: "turecki kurier" czy jakoś). I wzmocnieniem danego medium, o którym zaczyna być głośno, bo inne media nagłaśniają publicznie sprawę (jak to było z El-In i nie tylko).

Inaczej mówiąc: jestem najzupełniej spokojny o to forum, jego redakcję jak i o Krychę itp. Prywatnie mam - z racji doświadczeń i "bojów" (mnie osobiscie też straszono) - sentyment i duży szacunek do niezależznych - nawet kontrowersyjnych - mediów. Nawet jeśli nie mają stuprocentowej racji, bo nikt takiej nie ma. I - jak napisałem powyżej - z chęcią posłużę jako medialny przekaźnik. Pod własnym imieniem i nazwiskiem oczywiście.

Pozdrawiam
Robert Wyszyński
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 11-03-2009, 12:58    Odpowiedz z cytatem

Gurdol1 deklaruje wsparcie:
Cytat:
z chęcią posłużę jako medialny przekaźnik. Pod własnym imieniem i nazwiskiem oczywiście.
Podsuwam temat: "Szpion-biznes w PKP Cargo". Bo, zacytuję sam siebie: 19.01.2009 Krycha zainicjowała temat "Szpion-biznes w PKP Cargo" . Zanim do tego doszło przez kilka miesięcy zbierała informacje, kontaktowała się z różnymi ludźmi. Zamiar opublikowania demaskatorskiego teksu musiał być Wachowi wcześniej znany. Jak się okazało postawione w nim zarzuty i przedstawione sugestie trafiły w dziesiątkę. Reakcja była natychmiastowa. Na forum pojawiły się nowe osoby, które kpiły z wysuwanych przez Kryche podejrzeń i usiłowały odwrócić uwagę od stojących za układem służb. Mimo to nastąpiły przetasowania kadrowe. Arkadiusz Adamiak zniknął z pola widzenia. Temat wygasł. Wach i układ pozostali...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Anna Skibniewska Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 10 Sty 2009

PostWysłany: 11-03-2009, 13:21    Odpowiedz z cytatem

Oczywiście chodzi o uciszenie Krychy. Stary sprawdzony numer. Tyle, że to krótka piłka. Takie zachowanie to najczęściej największy błąd atakującego. A przecież wszyscy wiemy, że całe szczęście są ludzie, którym lepiej nie próbować zamykać ust. Bo dopiero zaczynają gryźć...Znam to z własnego doświadczenia.
Co prawda nie cierpię słowa układ, bo jest to sztandarowe hasło Kaczora, ale w tym wypadku powiem tylko, że ostatnie zdanie "Wach i układ pozostali..." wiele wyjaśnia. Chce jednak żebyście podeszli do sprawy ingerencji służb z innej strony. Transport, szczególnie kolejowy to jedno z pól strategicznych i obronnych kraju. W każdym kraju w zbrojeniówce i transporcie międzynarodowym są służby. Muszą być. Chodzi tylko o to, by działały kontrolnie dla dobra kraju. Tutaj to się zachwiało, bo niektórzy panowie mieli inne priorytety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Alwis Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2005
Skąd: Bydgoszcz, Wrocław

PostWysłany: 11-03-2009, 14:21    Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu nie biorę udziału w toczących się na forum dyskusjach. Taka moja decyzja.
Jednakże temat "Zemsta betonu PKP za aferę z EL-IN" głęboko mnie poruszył.
Zamach na wolne słowo?! Próba likwidacji, zamknięcia niezależnego forum?! Nie wierzę, to niemożliwe !!! Kto będąc przy zdrowych zmysłach odważy się na "wojnę" z mediami ?
Mogę zrozumieć, że ktoś ewentualnie się obraził za użyte pod jego adresem sformułowania, za, być może, podanie (napisanie) nieprawdy. Jednakże podjecie próby LIKWIDACJI niezależnego medium, w demokratycznym państwie, to absurd.
Każdy, kto poczuł się obrażony, oczerniony, pomówiony, ma prawo bronić przed sądem swego dobrego imienia i wizerunku. Skąd jednak pomysł żeby likwidować Niezależne Internetowe Forum Dyskusyjne?!
Nie podoba mi się wiele na Info Kolej. To moja subiektywna ocena i mam do niej prawo. Jednakże bardzo mnie oburza każda próba ograniczania wolności słowa i stąd ta moja spontaniczna wypowiedź.

Alek Wiśniewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11-03-2009, 17:10    Odpowiedz z cytatem

Na wstępie chcę wszystkich uspokoić. Krycha ma się dobrze i nadal zagląda na forum. Obecnie pracuje nad PKP Cargo i niebawem będzie o tym w prasie. Można się z nią kontaktować przez prywatny e-mail lub GG.

fury napisał/a:
Sprawa ma zupełnie inne podłoże. 19.01.2009 Krycha zainicjowała temat "Szpion-biznes w PKP Cargo" . Zanim do tego doszło przez kilka miesięcy zbierała informacje, kontaktowała się z różnymi ludźmi. Zamiar opublikowania demaskatorskiego teksu musiał być Wachowi wcześniej znany. Jak się okazało postawione w nim zarzuty i przedstawione sugestie trafiły w dziesiątkę.

Na uwagę zasługuje fakt, że zarząd PKP S.A. złożył zawiadomienie do Prokuratury 19.01.2009 r., czyli dokładnie tego samego dnia, kiedy Krycha zainicjowała na forum temat "Szpion-biznes w PKP Cargo":
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=6187

Przypadek? Absolutnie nie, ponieważ zapowiedź publikacji tego tematu pojawiła się na forum kilka dni wcześniej. Władze PKP wiedziały o dokładniej dacie publikacji materiału o PKP Cargo i postanowiły przeciwdziałać. Tak więc 19.01.2009 r. Krycha opublikowała na forum zebrane informacje o PKP Cargo, a zarząd PKP S.A. napuścił na nią Prokuraturę za rzekome pomówienie prezesa Wacha w sprawie EL-IN:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=5353

EL-IN był tylko pretekstem, aby uciszyć Krychę w sprawie PKP Cargo wykorzystując do tego celu Prokuraturę. Przypominam, że prezes Wach jest przewodniczącym rady nadzorczej PKP Cargo. Afera z EL-IN wybuchła 29.09.2008 r. a zarząd PKP S.A. obudził się dopiero po kilku miesiącach, by 19.01.2009 r. wnieść zawiadomienie do Prokuratury. Dziwne, co nie?

Na postanowienie Prokuratury wniesiono do sądu zażalenie. Odbyło się również przesłuchanie w Prokuraturze. Do czasu zamknięcia sprawy, nic więcej na razie powiedzieć nie mogę.

Dodam tylko, że jako redakcja serwisu INFO KOLEJ będziemy się bronić przed atakami zarządu PKP S.A. z wykorzystaniem Prokuratury wszelkimi dostępnymi sposobami. Wystąpimy z apelem do wszystkich polskich mediów oraz do Centrum Monitoringu Wolności Prasy. Jeśli władze PKP chcą z nami wojować to wojna będzie na sądowej wokandzie i pod okiem kamer. Wywołamy taki skandal, że na Szczęśliwickiej nie opędzą się od dziennikarzy!

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

szpak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2006
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 11-03-2009, 18:33    Odpowiedz z cytatem

Czytam i przecieram oczy ze zdumienia! To jest jakiś żart administracji forum na zbliżający się Prima Aprlilis? Doskonale wiem co sobą reprezentuje beton PKP, ale żeby aż tak się ośmieszyć?! Wstyd prezesie Wach!

_________________
Marcin Szpakowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sielawa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sty 2008

PostWysłany: 11-03-2009, 18:40    Odpowiedz z cytatem

można spokojnie do tej listy dodać Helsińską Fundację Praw Człowieka oraz International Press Institute i Rzecznika Praw Obywatelskich

brzmienie art. 212 KK - jak wnioskuję podstawa ścigania Krychy - od jakiegoś czasu już było kwestionowane ze względu na możliwość ograniczania wolności prasy, materiały które wówczas były przedkładane do Ministerstwa Sprawiedliwości są w Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich - być może pomogą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Anna Skibniewska Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 10 Sty 2009

PostWysłany: 11-03-2009, 19:00    Odpowiedz z cytatem

A nie mówiłam...? Aż miło Was poczytać!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 11-03-2009, 19:03    Odpowiedz z cytatem

Ursus Victorius napisał/a:
Na uwagę zasługuje fakt, że zarząd PKP S.A. złożył zawiadomienie do Prokuratury 19.01.2009 r., czyli dokładnie tego samego dnia, kiedy Krycha zainicjowała na forum temat "Szpion-biznes w PKP Cargo"

Przypomnijmy twarze pajacowatego zarządu PKP S.A. (stan na dzień 19.01.2009):

Andrzej Wach - prezes zarządu:
http://www.pkp.pl/node/14

Maria Wasiak:
http://www.pkp.pl/node/253

Paweł Olczyk:
http://www.pkp.pl/node/1310

Paweł Pieśniewski:
http://www.pkp.pl/node/1311

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wykolejeniec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Kwi 2008

PostWysłany: 11-03-2009, 19:54    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na uwagę zasługuje fakt, że zarząd PKP S.A. złożył zawiadomienie do Prokuratury 19.01.2009 r., czyli dokładnie tego samego dnia, kiedy Krycha zainicjowała na forum temat "Szpion-biznes w PKP Cargo

Cytat:
Tak więc 19.01.2009 r. Krycha opublikowała na forum zebrane informacje o PKP Cargo, a zarząd PKP S.A. napuścił na nią Prokuraturę za rzekome pomówienie prezesa Wacha w sprawie EL-IN:

Jak by nie było, po godzinie 16.44 prokuratura raczej zgłoszeń nie przyjmuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 11-03-2009, 20:13    Odpowiedz z cytatem

wykolejeniec, czytaj uważnie co się pisze na forum:

Ursus Victorius napisał/a:
Przypadek? Absolutnie nie, ponieważ zapowiedź publikacji tego tematu pojawiła się na forum kilka dni wcześniej. Władze PKP wiedziały o dokładniej dacie publikacji materiału o PKP Cargo i postanowiły przeciwdziałać. Tak więc 19.01.2009 r. Krycha opublikowała na forum zebrane informacje o PKP Cargo, a zarząd PKP S.A. napuścił na nią Prokuraturę za rzekome pomówienie prezesa Wacha w sprawie EL-IN.

Na forum przez kilka dni wisiało ogłoszenie, że w poniedziałek 19.01.2009 r. nastąpi publikacja nt. przekrętów w PKP Cargo. Zarząd PKP S.A. wiedząc o tym miał czas, aby "spłodzić" pisemko do prokuratury w celu uciszenia Krychy.

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl