Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 79, 80, 81  Następny
Nieudolność Kolei Dolnośląskich
Autor Wiadomość

leyba76 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2009

PostWysłany: 15-12-2010, 17:05    Odpowiedz z cytatem

Nie mam zamiaru bronić KD ale sądzę że serwis w tej firmie nie jest w stanie wykrzesać nic więcej z tego sprzętu. Podróżni marznący na peronach powinni zapytać urzędników z UMWD dlaczego za ogromne pieniądze kupują sprzęt który bez przerwy się psuje. Już gdzieś to pisałem, nie słyszałem o awarii Desiro które jeżdżą codziennie po naszych torach więc gadanie o zimowych warunkach mnie nie przekonują .
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wojtek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 15-12-2010, 17:20    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Reasumując, ani nowe zaplecze techniczne w Miłkowicach, ani nowe szynobusy, które KD niedawno dostały od UMWD, ani zmiana na stanowisku dyrektora technicznego nie mają absolutnie żadnego wpływu na to jak KD funkcjonują. Powtarza się sytuacja z poprzedniej zimy!

Trzeba jeszcze wymienić zarząd i radę nadzorczą spółki, zanim Gienka całkowicie rozłoży na łopatki kolej regionalną w naszym regionie!

_________________
Podróżny pamiętaj! Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją. (S. Bareja)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Stella Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 19 Lis 2005
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 15-12-2010, 17:42    Odpowiedz z cytatem

Czytam te SMS-owe komunikaty i jestem zaniepokojona. W najbliższą sobotę muszę być o 8 rano w Gorlitz, gdzie mam bardzo ważną sprawę do załatwienia. Niestety jestem skazana na pociąg KD. Normalnie pojechałabym samochodem, ale warunki na drogach są okropne i boję się teraz sama jeździć. Autobusów z Bolesławca do Zgorzelca rano nie ma. Jest tylko pociąg KD o 6.27, którym muszę jechać. Dlatego mam prośbę do KD - zróbcie wszystko, żeby w sobotę ten pociąg jechał planowo! Pwned

_________________
Stella
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Kefalos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sie 2010
Skąd: Legnica

PostWysłany: 15-12-2010, 18:55    Odpowiedz z cytatem

Noema-zostalo Ci sie domyslac co sie stalo a prawdy sie nigdy nie dowiesz.

[ Dodano: 15-12-2010, 18:57 ]
Stella-wierz mi ze jesli ludzie maja jakikolwiek wplyw na to zeby pojazd pojechal to pojedzie. Nawet czasami nie do konca sprawny jak bedzie trzeba. Zobaczcie ile dzisiaj PR pociagow odwolalo. I nic sie na to nie poradzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Papero Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Gru 2008
Skąd: Łużyce Górne

PostWysłany: 19-12-2010, 20:03    Odpowiedz z cytatem

Będąc dziś na dworcu Zgorzelec Miasto zauważyłem karygodny błąd na tablicy z rozkładem jazdy. Otóż wszystkie pociągi RE Wrocław- Dresden-Wrocław są zapisane w relacji Wrocław-Gorlitz i Gorlitz-Wrocław! Trzeba to jak najszybciej poprawić!

Dodam, że tablicę z rozkładem najprawdopodobniej przygotowały KD (widnieje na niej tylko ich logo).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 19-12-2010, 20:07    Odpowiedz z cytatem

Papero, dokładnie jest tak jak mówisz, przy czym błąd ten powtarza się. Na starych tablicach rozkładowych "made in KD" też nie było Drezna.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Papero Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Gru 2008
Skąd: Łużyce Górne

PostWysłany: 19-12-2010, 20:12    Odpowiedz z cytatem

KD jak widać nie tylko nie radzi sobie z obsługą przewozów, ale nawet ze zrobieniem głupiej tablicy z rozkładem jazdy!

Pytam się: co za imbecyle tam pracują Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomaszw22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Lis 2010

PostWysłany: 19-12-2010, 20:29    Odpowiedz z cytatem

rew2010 napisał/a:
Jerry, a dlaczego bez komunikacji zastępczej? Chyba nie dlatego, że szynobus miał wypadek na przejeździe? Bo chyba nie powiesz, że wypadek był z autobusem czy tam busem, który akurat miał jechać w ramach KKZ ;>

A tak na poważnie: czy na linii Kłodzko - Wałbrzych już kompletnie nikt nie jeździ, że nie ma co liczyć na KKZ w przypadku awarii/wypadku? Olaliście całkowicie nielicznych pasażerów?

[ Dodano: 15-12-2010, 11:28 ]
No i jak było można się spodziewać, przyszła wiadomość dopełniająca obieg:
"Pociag rel. Klodzko Miasto (odj. 13:52) - Legnica (przyj. 16:47) bedzie odwolany. Brak kom. zastpeczej. Przepraszamy za utrudnienia."

Zastanawia mnie co podróżnemu po informacji, że nigdzie nie pojedzie? To taka luźna sugestia w stylu: zorganizujcie sobie transport we własnym zakresie? Obserwując poczynania KD w takich przypadkach widać, że przewoźnik tej jest kompletnie niepoważny, bo o przygotowaniu do zimy i innych pór roku nie ma sensu w ogóle mówić. Tak swoją drogą, to zimy jeszcze nie ma formalnie, to cały czas końcówka jesieni, aż strach się bać co będzie w styczniu czy lutym :-/




Ps. Jak co będzie.... to raczej pewne .... pociągi będą widnieć na papierze... a przy odrobinie szczescia ... KKZ ... ale za takie cos dziekuje.. wole PKS do Wałbrzycha z Kłodzka.....to samo do Legnicy... bo na KD ... nie ma coliczyc... w normalnymy kraju..... KKz alebo całkowite odwołanie pociągu to zjawisko incydentalne....a w KD to normalne... ile razy jechałem z kłodzka do wrocławia... w 80 % KKZ albo brak.... niestety Szanowni Państwo z KD.... Klienci korzystający z waszych usług mają już serdecznie dosyć takich cyrków.

A miało być tak pieknie.... pamiętam jak uruchamiali po przerwie połączenia Kłodzko- Wałbrzych- Legnica... jak wszyscy byli zadowoleni... i co... wszysycy was olewają , a wypowiedzi na foryum niestety to potwierdzają.... przykrr....

ps. Jerry.... a co mnie obchodzi ze był wypadek na trasie... i pociag nie ma obiwgu.... przepraszam JEDNE WIELKIE G.... skorobierzecie sie za swiadczenie usług.... to je swiadczcie... poprzez KKZ... wiadomo zdarza sie i pewnych sytuacji nie mozna przeiwdziec.....

Mam nadzieje, że się to w tym rozkładzie poprawi.... bo jak nie to bardzo chętnie niech PR-y wezmą linie Klodzko-Walbrzych , Klodzko- Legnica, Legnica-Zgorzelec, a KD niech obsługuje Trzebnice, bo z waszym taborem... przepraszam WYNAJĘTYM... nie wywiązujecie się ze swoich rozkładow....

Ps. jak kiedys wyremontują linie Klodzko-Kudowa, mam nadzieje ze KD nie bedzie ej obslugiwala, bo to bedzie dramat.....

Tyle.... nie chcialem nikogo urazic swoją wypowiedzią , zwlaszcza ciebie Jerry... bo zwykli pracownicy nie są winni, ale zrozumiecie Panowie z KD. ze to Klient jest waszym " Panem" a nie wy Klienta...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 19-12-2010, 20:43    Odpowiedz z cytatem

Papero napisał/a:
Pytam się: co za imbecyle tam pracują

Ci co mają najwięcej do powiedzenia w KD to imbecyle ze spółek PKP. Najliczniejszy desant betonu przypada na PKP PLK i to są ludzie byłego wiceprezesa KD, który wcześniej był wicedyrektorem Zakładu Linii Kolejowych we Wrocławiu.

Ci ludzie na tym forum pod różnymi nickami pisali, że kto w końcu ma pracować w kolejowej spółce jaką są KD jak nie kolejarze-fachowcy z PKP...? Cóż, od przeszło roku widzimy żałosne efekty pracy tych "fachowców" (czytaj: nieudaczników) z PKP, z prezeską Ładniak (też z PKP!) na czele, i z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej!

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sZakOOu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Lis 2006
Skąd: i po co?

PostWysłany: 19-12-2010, 20:49    Odpowiedz z cytatem

Papero napisał/a:
KD jak widać nie tylko nie radzi sobie z obsługą przewozów, ale nawet ze zrobieniem głupiej tablicy z rozkładem jazdy!

To samo można napisać o Przewozach Regionalnych. Na rozkładach stacyjnych "pominęli" jeden kurs Kolei Dolnośląskich. O czym napisałem w stosownym wątku...
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=170567#170567

Więc wyluzujcie z jechaniem po Kolejach Dolnośląskich, bo w Przewozach Regionalnych też jest burdel. I to od lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomaszw22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Lis 2010

PostWysłany: 19-12-2010, 20:55    Odpowiedz z cytatem

sZakOOu napisał/a:
Papero napisał/a:
KD jak widać nie tylko nie radzi sobie z obsługą przewozów, ale nawet ze zrobieniem głupiej tablicy z rozkładem jazdy!

To samo można napisać o Przewozach Regionalnych. Na rozkładach stacyjnych "pominęli" jeden kurs Kolei Dolnośląskich. O czym napisałem w stosownym wątku...
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=170567#170567

Więc wyluzujcie z jechaniem po Kolejach Dolnośląskich, bo w Przewozach Regionalnych też jest burdel. I to od lat.



Powiem tak, masz racje ze w PR jest burdel...jAK I W IC ... itd... ale w związku z czym, KD niech pokażą , że moze byc normalnie, bo taki był chyba pomysl ich powstania... a na dzien dzisiejszy robi dokladnie to samo.... a niesty moze i przebija PR.... bo to co sie dzieje na np Kamieniec- Legnica.... to nadaje się do śmeichu warte...

[ Dodano: 19-12-2010, 20:56 ]
a i jeszcze jedno.... ubolewając, TRACI PASAZEROW.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 19-12-2010, 20:58    Odpowiedz z cytatem

sZakOOu, masz rację, ale KD miały pokazać tzw. nową jakość, a okazały się takim samym burdelem jak PR, tylko w mniejszej skali. To KD zawiodły zaufanie pasażerów, a nie PR i stąd frustracja ludzi wynikająca z nieudolności KD.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

leyba76 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2009

PostWysłany: 20-12-2010, 15:08    Odpowiedz z cytatem

Podsudecka chwieje się pod ciosami odwołań pociągów, specjaliści z KD nie są w stanie zapanować nad obsługą tej linii. Sądzę że po tej zimie nie będzie kogo tam wozić, choć w samych miastach na przebiegu tej linii mieszka ok. 280 tyś. ludzi. Czy jest sens utrzymywać spółkę, która sobie nie radzi z utrzymaniem ruchu? Jeżeli pasażer nie może polegać na usługach tego operatora to jaki jest sens jego istnienia? I ostatnie, czy nie powinny spaść głowy ludzi odpowiedzialnych za funkcjonowanie tej spółki? Nasze wspólne pieniądze są marnowane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

1762 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-12-2010, 15:57    Odpowiedz z cytatem

"20 grudnia odwołane zostaną też poniższe pociągi. Zostanie za nie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza.
- poc. 60828/9 Legnica (15:37) - Kłodzko Miasto (18:44)
- poc. 60830/1 Legnica (18:48) - Kłodzko Główne (21:40)"
Porażka, porażka! Przecież baza jest niedaleko Legnicy - żadnych rezerw sprawnych.

_________________
Koniec degradacji-gminy dla Chełmska Śl. i Ruszowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 20-12-2010, 18:19    Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie:
Ile szynobusów użytkuje KD i ile jest rozpisanych obiegów?

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 81 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 79, 80, 81  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl