Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Coś o Flirtach
Autor Wiadomość

ubahn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 14-04-2011, 21:34    Odpowiedz z cytatem

mike_sc3 napisał/a:
1) W którym miejscu linia Cz-wa-Katowice jest zdezelowana. Może tylko w rejonie Ząbkowic. Gdyby wszystkie linie kolejowe w Pl były tak zdezelowane to naprawdę mielibyśmy kolejowy raj. Za to z wyprawy do Tychów pamiętam, że co najmniej do Ligoty pociąg się toczył.


Co nie zmienia faktu, że to nie wina Tyszan (nie jestem Tyszaninem) tylko niedasizmu PLK przy remoncie na Ligocie. A Cz-wa nie zrobiła nic, po prostu je dostała. Za free. Tychy z tego co mi wiadomo rozpoczęły budowę nowych peronów. Głośno się mówi o przeciągnięciu linii dalej. Cały czas utrzymują "dostosowany" rozkład jazdy kom. miejskiej, pomimo, że rozkład jazdy SKR to jakaś kpina jak teraz sobie czytam zmieny w RJ dla stacji Tychy.

mike_sc3 napisał/a:
2) Jeżdżą puste, bo ktoś puścił je poza szczytem. Godzinę wcześniej byłby tłok, ale widać nie dało się, bo obiegi się nie zgadzały... Po prostu obsługują nie te kursy co trzeba.


Masz częściowo rację, ale czy 17.30 to nie szczyt? Ciapong do B-B pełny w 90% (siedzące), osoby dojeżdzające np. do Ligoty stały przy wejściach. I tak jest codziennie. Wcześniejszy 17.17 na Tychy Miasto również zapełniony w co najmniej 65%. Po co 2xEn75, niech dadzą jednego na B-B. Ale nie, lepiej niech flirt jeździ tylko Katowice - Cz-wa i nieważne, że wiezie powietrze. Tym wywodem zbiłem argumentację marszałkowa o znikomym wykorzystaniu tych pociągów przez pasażerów na linii tyskiej. Chyba przedzwonię do Czopika z tym...

Na RK piszą, że z takim woj. jak Śląskie etc to PR upadną, bo są nieustępliwi. Okazuje się, że marszałkowo jest nie lepsze niż same PR. Swój swego...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dave Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Mar 2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: 18-04-2011, 11:44    Odpowiedz z cytatem

ubahn napisał/a:
a ja tylko dodam, że flirty jeżdzą puste. Widze codziennie 2xEN75 o 17.30 na Cz-wę..


To źle widzisz, o 17:30 (17:27 chyba rozkładowo!) pora faktycznie jest już po głównym szczycie (po co w ogóle o tej porze przyspieszony pociąg do Czewy? Zaraz po nim zwykła osobówka nie starczy?! A pół godziny wcześniej jeszcze Zawiercie jedzie przecież!), ale rano z Czewy przed 8 jeżdżą często podwójne Flirty i w DG wolnego miejsca siedzącego nie znajdziesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

ubahn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 21-04-2011, 22:05    Odpowiedz z cytatem

Nie jestem dewotem i nie mam w głowie całego RJ tym bardziej na linii z której nigdy nie miałem okazji skorzystać.

Ale wracając do meritum. Jeśli o 8 są faktycznie pełne to ok, ale o tej 17.30 niech je rozłączą i dadzą sztukę na chociażby Żywiec albo Gliwice o 17.13. Dziś na peronie stało - uwaga! - 12 osób. 12 osób na 2 EZT! Pociąg dp Żywca (w przerwie świątecznej) zapełniony w ponad połowie.

Tnij cytaty!
@mk1992.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aguirre Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2011
Skąd: Tychy

PostWysłany: 25-05-2011, 08:00   Kasowanie biletów we flircie (połączenie tychy-katowice) Odpowiedz z cytatem

Witam,
Dziś rano konduktor we flircie (wiem, wiem - nazwa była do żółtych pociągów, ale się już przyzwyczaiłem) powiedział mi (gdy mu podałem bilet jednorazowy do skasowania), że nowego rozkładu będą chodzić rewizorzy po pociągu i bilety jednorazowe trzeba będzie kasować na początku pociągu od razu po wejściu, a nie czekać na przyjście konduktora. Ktoś coś wie więcej na ten temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lil_Peter Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14-11-2011, 14:39    Odpowiedz z cytatem

Ktoś się orientuje kiedy ów poturbowany Flirt wróci ze Szwajcarii? Jakieś wieści, przecieki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kohtrain Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lis 2011

PostWysłany: 14-11-2011, 15:22    Odpowiedz z cytatem

Naprawiony wróci na początku nowego roku. Słyszałem że już są prowadzone testy zanim zostanie przekazany na Śląsk.

_________________
-- KOHTRAIN --
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mikiyee Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2009

PostWysłany: 25-03-2012, 20:16    Odpowiedz z cytatem

http://www.railpictures.net/viewphoto.php?id=393040

Naprawiony flirt na testach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl