Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 88, 89, 90  Następny
Rozkład jazdy 2013/2014
Autor Wiadomość

BryTomWi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Gru 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 10-06-2014, 00:58    Odpowiedz z cytatem

Wagony do Helu zamiast w Pogorii będą kursowały na Wydmach. I ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz, mianowicie gdzie będą przepinać lokomotywy w Łebsku i Wydmach, skoro postoju w Lęborku brak?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 10-06-2014, 09:18    Odpowiedz z cytatem

w rozkładzie jazdy postoje są w Lęborku i tam właśnie podwójne stonki będą podpinane Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 13-06-2014, 10:53    Odpowiedz z cytatem

No i proszę! PKP Intercity mnie prawie, prawie pozytywnie zaskoczyło Wink Ciekawiło mnie ile wagonów będzie liczyć wakacyjny skład TLK "Ustronie" Kraków-Warszawa-Gdynia-Hel/Kołobrzeg. Patrzę dziś na oficjalne zestawienia i oczom nie wierzę - będzie jechać minimum 14 wagonów, z możliwością dołączenia w razie potrzeby (czytaj: codziennie w okresie wakacyjnym) dwóch kolejnych wagonów. Czyli będzie nie lada gratka, bo 16 wagonowy skład Zg Gdzie to się pomieści na peronach w mniejszych miejscowościach? Shocked Czyżby rekord ostatnich lat pod względem długości regularnie kursującego pociągu, na dodatek jadącego przez calutką Polskę? Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 13-06-2014, 14:01    Odpowiedz z cytatem

A czy skład musi się zmieść w perony? Znam pociąg co permanentnie regularnie nie mieści się w perony na znacznej części stacji, nawet obsługa zapowiada że 3 ostatnie zatrzymują się za peronem i wysiadających uprasza się o przejście na przód składu Razz Nie powiem o który skład chodzi bo jeszcze urzędasy to przeczytają i się doczepią Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 13-06-2014, 14:26    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie powiem o który skład chodzi bo jeszcze urzędasy to przeczytają i się doczepią
- dziękuję za komplement... Confused

Taka sytuacja miała miejsce jeszcze niedawno jak jechałam "Pobrzeżem" Mr. Green Ha! Więc niniejszym "urzędasy" już wiedzą Śmiech Poza tym jak wyobrażasz sobie przechodzenie do innego wagonu, skoro na obu końcach TLK "Ustronie" są (to znaczy będą w wakacje) sypialne i kuszetki? Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 13-06-2014, 14:33    Odpowiedz z cytatem

ograniczyć ilość postojów handlowych do takich stacji gdzie w/w pociąg się zmieści Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

atakan Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Paź 2009

PostWysłany: 13-06-2014, 14:56    Odpowiedz z cytatem

Perony w Sochaczewie będą za krótkie na skład Ustronie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 13-06-2014, 15:19    Odpowiedz z cytatem

Na szczęście nie jest to pociąg nocny więc i przejście do innych wagonów nie stanowi problemu (choć ja osobiście skaczę na tory) Razz
A wycinanie postojów to nie metoda - metodą byłaby zmiana w systemie rezerwacji która polegałaby na tym, że ktoś kto kupuje bilet do stacji gdzie cały skład się nie mieści powinien dostać miejscówkę w wagonie który zatrzymuje się w peronie. Ot cała filozofia (oczywiście dotyczy to wyłącznie pociągów bez wagonów z miejscami do leżenia, chyba, że w obu kierunkach znajdują się one wyłącznie na przodzie składu). A jeśli się nie da - trudno, będzie się wysiadać tam gdzie się podjedzie. Jestem pewien, że większość pasażerów woli mieć pociąg nawet jak jest problem z wsiadaniem/wysiadaniem, niż patrzeć jak mu przejeżdżają bez zatrzymania.


Ostatnio zmieniony przez krzychu12231 dnia 13-06-2014, 15:24, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 13-06-2014, 15:21    Odpowiedz z cytatem

Na trasie Ustronia to pewnie takich peronów jest więcej, na pewno zmieści się w Gdyni, Sopocie, Oliwie, Gdańsku Gł., Tczewie, Bydgoszczy, a dalej to nie wiem. WeWrzeszczu na bank nie da rady Smile Przy czym wszystko zależy od tego jak mechanior blisko semafora stanie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 14-06-2014, 20:29    Odpowiedz z cytatem

TLK "Pogoria" zatrzymuje się w Radomsku a NIE ZATRZYMUJE SIĘ w prawie trzykrotnie większym Zgierzu Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Hapek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2013

PostWysłany: 14-06-2014, 20:49    Odpowiedz z cytatem

sympatyk napisał/a:
TLK "Pogoria" zatrzymuje się w Radomsku a NIE ZATRZYMUJE SIĘ w prawie trzykrotnie większym Zgierzu Shocked


Co ty masz do Radomska...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 14-06-2014, 21:07    Odpowiedz z cytatem

Hapek, Przeczytaj ze zrozumieniem mój post. Przecież nie napisałem że mam coś do Radomska.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Hapek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2013

PostWysłany: 14-06-2014, 21:21    Odpowiedz z cytatem

Luźno Smile Widocznie Radomsko jest dla nich bardziej opłacalne niż Zgierz. Chociaż nie wiem jakie oni tam wytyczne mają co do wyboru stacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BARUK552 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Lis 2011
Skąd: Legnica

PostWysłany: 15-06-2014, 09:57    Odpowiedz z cytatem

Dlaczego "GWAREK" kursuje z pominięciem stacji SŁUPSK, jak to jest możliwe!...

link
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 15-06-2014, 10:11   

Don't panic:) Musi być pomyłka, rozkład PLK nic takiego nie pokazuje
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 78 z 90 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 88, 89, 90  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl