Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Pomógł mu konduktor KD
Autor Wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 22-12-2014, 15:13   Pomógł mu konduktor KD Odpowiedz z cytatem

Człowieczeństwo ma się we krwi - takie zdanie padło z ust Leszka Stryjewskiego, konduktora Kolei Dolnośląskich z Legnicy, który jadąc pociągiem zaopiekował się rannym mężczyzną.

Do zdarzenia doszło 25 listopada w godzinach popołudniowych. Pan Zdzisław Pogroszewski chciał wsiąść do pociągu w Tomaszowie Bolesławieckim. Spieszył się, bo pociąg już czekał.

- I wtedy musiałem o coś zahaczyć nogą, przewróciłem się na ziemię i uderzyłem w głowę - powiedział nam. - Mam 79 lat, jestem inwalidą. Nie mogłem się podnieść, krew mi leciała.

Rannego mężczyznę zauważył konduktor.

Czytaj dalej:
http://legnica.naszemiasto.pl/artykul/koleje-dolnoslaskie-pomogl-mu-konduktor,2677162,art,t,id,tm.html

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 22-12-2014, 15:29    Odpowiedz z cytatem

Sytuacja sprzed kilku dni. Temat zupełnie przemilczany przez Koleje Dolnośląskie! To jest ta nowa jakość KD? Że promuje się i nagradza maszynistów (instruktora i przewodniczącego związku zawodowego) nie wiadomo za co i zgłasza do resortowych odznaczeń, a o konduktorze zasługującym na prawdziwe nagrody ani słowa?! Wstyd prezesie Rachwalski!

https://www.facebook.com/KolejeDolnoslaskieSA/posts/669388979825043

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

blakop Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Paź 2013

PostWysłany: 22-12-2014, 17:50    Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że posłałaś mu stosowne PW tutaj i PW tam gdzie trzeba oficjalnie.
Szkoda, że gość się wycofał z pisania tutaj (takie mam wrażenie)...
Dla Konduktora oklaski oczywiście za wzorowe zachowanie!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

andrej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009

PostWysłany: 22-12-2014, 17:58    Odpowiedz z cytatem

Leszek to solidny pracownik , wcześniej kierownik pociągu PR.Leszku wiesz że odznaczenia przyznawane były związkowcą i tgz, swoim ludzią, dlatego jestem za likwidacją wszelkich odznaczeń .Wybieranie ludzi do odznaczeń nie ma nić wspólnego z zasłużonym dla kolei itp. Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 22-12-2014, 18:01    Odpowiedz z cytatem

blakop, nie ma takiej potrzeby. Beton KD bardzo dokładnie monitoruje nasze forum. Co ma do nich dotrzeć to na pewno dotrze. Błyskawicznie.

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

andrej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009

PostWysłany: 22-12-2014, 19:27    Odpowiedz z cytatem

Znam Leszka bardzo dobrze, ma zasady jest przykładem normalności. Pozdrawiam kolegę mam nadzieje że się spotkamy.Występuje tu anonimowo ,więc nie mogę napisać prawdziwych danych, tym bardziej że wytykam często patologie panującą na kolei .Leszek pracował w PR ,IC i wszędzie dał się poznać jako osoba z zasadami, Czego brakuje karierowiczą, zwiącholą itp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

blakop Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Paź 2013

PostWysłany: 22-12-2014, 21:44    Odpowiedz z cytatem

Z tego pocieszający wniosek, że nie firma czyni człowieka, i można mieć swoją "misję", "przesłanie", czy też kolejarskie przeznaczenie niezależnie od pracodawcy. Widać wystarczy chcieć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26-12-2014, 15:52    Odpowiedz z cytatem

Beatrycze napisał/a:
Sytuacja sprzed kilku dni. Temat zupełnie przemilczany przez Koleje Dolnośląskie! To jest ta nowa jakość KD? Że promuje się i nagradza maszynistów (instruktora i przewodniczącego związku zawodowego) nie wiadomo za co i zgłasza do resortowych odznaczeń, a o konduktorze zasługującym na prawdziwe nagrody ani słowa?! Wstyd prezesie Rachwalski!

Zrehabilitowali się wczoraj:
https://www.facebook.com/KolejeDolnoslaskieSA/posts/674906545939953

Rychło w czas. Oczywiście nie zabrakło przy tej okazji propagandowego bełkotu:

"W Kolejach Dolnośląskich zawsze - nie tylko od święta - możecie Państwo liczyć na troskę i zainteresowanie obsługi naszych pociągów."

Zacytuję więc szeregowych pracowników KD, którzy w prywatnej korespondencji do nas piszą, że "tylko nasze forum mówi prawdę o KD". I pytają "którego spedalonego młokosa pyskującego do ludzi jak do bydła stać byłoby na coś takiego?"

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl