Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Zemsta betonu PKP za aferę z EL-IN
Autor Wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 11-03-2009, 20:19    Odpowiedz z cytatem

Dokładnie 15.01.09 w temacie "Agenci WSI w PKP" Krycha napisała:

Temat tego wątku to "Agenci WSI w PKP". Mam dowody na to, że ci nadal dobrze się mają w spółkach PKP i niebawem opiszę to na forum.

Od kilku miesięcy prowadzę "śledztwo dziennikarskie" związane z mega-przekrętami w PKP Cargo. Przypominam, że dziś ta spółka (niegdyś kura znosząca złote jaja) stoi na krawędzi bankructwa i bynajmniej nie jest to "zasługą" tzw. kryzysu. Upadek PKP Cargo przewidziałam już wiele miesięcy temu na tym forum, gdy światowy kryzys finansowy nikomu się nawet nie śnił. Niektórzy mnie wtedy wyśmiali...

Dowody jakie zgromadziłam i informacje do jakich dotarłam wskazują na to, że w PKP Cargo zagnieździła się tzw. mafia powiązana ze służbami (w tym z WSI) i z przemysłem zbrojeniowym, który jest opanowany przez te służby.

Proszę sobie wyobrazić, że dziś w zarządach spółek Grupy PKP zasiadają osoby, które były lub są nadal członkami zarządów i rad nadzorczych prywatnych spółek, które zajmują się handlem bronią i o których niegdyś rozpisywała się prasa w odniesieniu do afer, jak np. nielegalna sprzedaż broni do Iraku.

Niektórzy z Was wiedzą z prywatnej korespondencji ze mną, że to nie są żarty i że mam twarde dowody. Jeszcze w tym miesiącu przedstawię je na forum!

PS.
Proszę w tej sprawie (PKP Cargo) więcej do mnie nie pisać i mnie nie straszyć!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 11-03-2009, 20:22    Odpowiedz z cytatem

A nie uważacie, że bardzo dziwna była by sytuacja, gdzie na forum artykuł pojawia się o godzinie 16:44, a zawiadomienie ze strony PKP wpłynęło np o godzinie 14:00?
Jak dla mnie było by to bardzo, bardzo dziwne, że zawiadomienie Prokuratura dostała przed publikacją na forum...

Krycha, masz możliwość dotarcia do takich informacji? Lub może ktoś z użytkowników? Przyznam, że zaciekawiło mnie to.

Chodź dziwne (i w mojej ocenie kompromitujące władze PKP, a także osobę, której ten temat dotyczy) było by również wysłanie zawiadomienia godzinę po ukazaniu się informacji na forum. Oznacza to, że ktoś znał treść, lub wiedział w na jaki temat pojawią się informację...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Picolo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 11-03-2009, 20:49    Odpowiedz z cytatem

Powiem krótko: TONĄCY BRZYDKO SIĘ CHWYTA!

Myślałem, że beton PKP nie jest w stanie już niczym mnie zaskoczyć. Po lekturze tego wątku wiem, jak bardzo się myliłem.

Zarząd PKP SA skompromitował się na maxa. Z niecierpliwością czekam na publikację kwitów sądowych i z prokuratury, potwierdzających błazeństwa Wacha i jego świty.

_________________
"Demokracja to rządy hien nad osłami."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 11-03-2009, 21:14    Odpowiedz z cytatem

Iktorn
Cytat:
Jak dla mnie było by to bardzo, bardzo dziwne, że zawiadomienie Prokuratura dostała przed publikacją na forum...
15.01.09 Krycha zapowiedziała rozpoczęcie tematu "Szpion-biznes w PKP Cargo" (patrz załączony tekst wyżej). 19.01.09 Wach (zarząd?) złożył zawiadomienie dotyczące tematu "Prezes PKP SA syci rodzinę kolejową kasą" z 29.09.08. Wcześniej jej grożono. Mimo to temat rozpoczęła dokładnie tego samego dnia, kiedy wpłynęło zawiadomienie do prokuratury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 12-03-2009, 07:02   

No nieźle. Czekam na rozwój sytuacji. Nie przypuszczałem, że zarząd PKP posunie się do czegoś takiego. Widocznie jeszcze mało znam życie i ciągle dużo we mnie młodzieńczego idealizmu. O ile to wszystko okaże się prawdą... żeby choć trochę honoru prezes Wach zachował.... dymisja. Tak, to byłoby dobre rozwiązanie.
Powrót do góry

Krzyś Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Lut 2009

PostWysłany: 12-03-2009, 11:01    Odpowiedz z cytatem

Krycha,
Jeśli potrzebna będzie pomoc lub dokumenty świadczące o PKP i PLK służę pomocą.
Krzyś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

daniello241 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2008

PostWysłany: 12-03-2009, 14:04    Odpowiedz z cytatem

Krycha, jesli będzie taka potrzeba to pomożemy w zbiórce kasy na porządnego prawnika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Raf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2009

PostWysłany: 12-03-2009, 14:19    Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie rowniez sluze pomoca... Od dawna mozna bylo wyczuc ze te idiotyczne decyzje w PKP maja drugie dno... Spodziewalem sie ze pan prezez PKP S.A. kreci lewe interesy wykorzystujac swoja pozycje, kolejnym dowodem na to ze ma jakis cel do zrealizowania - i nie jest to wyciagniecie PKP na prosta - jest jego niezatapialna pozycja od dobrych kilku lat!
Nie mniej jednak to co wyczytalem w tym watku i kilku z nim zwiaznych postawily mi wlosy deba. To poprostu niedowiary...
A martwi mnie najbardziej cos innego czy w MI kompletnie nie wiedza co sie wokol nich dzieje? Czy ludzie ktorzy maja wladze w tym panstwie to wylacznie skorumpowane kanalie? Czy w Polsce juz ma prawych, nieuwiklanych w uklady postac, ktore moga cos zrobic?
PS
Ciesz sie ogromnie ze juz na poczatku mojej kariery zawodowej PKP odmowilo mi angazu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 12-03-2009, 17:11    Odpowiedz z cytatem

Raf napisał/a:
Nie mniej jednak to co wyczytalem w tym watku i kilku z nim zwiaznych postawily mi wlosy deba. To poprostu niedowiary...

Wy jeszcze i tak wszystkiego nie wiecie, bo w pewne sprawy wtajemniczana jest tylko redakcja forum.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Raf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2009

PostWysłany: 12-03-2009, 18:28    Odpowiedz z cytatem

W takim razie zeby sie nie narazac moze warto odrazu udac sie do prokuratury z zawiadomieniem o przestepstwie a dopiero pozniej umiescic dalsze watki...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mar-cin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2006
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 12-03-2009, 18:35    Odpowiedz z cytatem

A czy redakcja tego forum myślała już o wtajemniczeniu bardziej poważnych ogólnopolskich mediów ( TVN, TVP, POLSAT itd)??

Wydaje mi się że sprawy zaszły za daleko i jeżeli ktoś coś ma na PKP to może czas podsunąć to pod nos poważnym i liczącym się w Polsce telewizją które to rozgrzebią ten temat. Przecież jeżeli chodzi o przekręty w PKP to są to dosyć znaczne sumy. Nie jeden program w TVN24 by temu poświęcili. A dodatkowym bodźcem by były zwolnienia na kolei które argumentuje się złą sytuacją finansową. No a jak wiadomo zwolnienia nie wynikają tylko z kryzysu finansowego lecz z takiego a nie innego zarządzania spółką czy spółkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 12-03-2009, 18:48    Odpowiedz z cytatem

Mar-cin, niektóre media (dziennikarze, redakcje) są przekupione przez beton. Z nieprzekupnymi jesteśmy w kontakcie i jak już wspomniano na forum:

Ursus Victorius napisał/a:
Krycha ma się dobrze i nadal zagląda na forum. Obecnie pracuje nad PKP Cargo i niebawem będzie o tym w prasie.

To o czym mówimy w tym wątku też będzie opisane w gazecie.

I jeszcze jedno. Użytkownik forum o nicku Andrzej Wach dostaje bana za szczucie nas prokuraturą!

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Mar-cin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2006
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 12-03-2009, 18:55    Odpowiedz z cytatem

No być może jest tak jak mówisz. Ale z drugiej strony nie wydaje mi się żeby TVN czy Polsat nie chciały rozgrzebać takiego tematu.

Jeżeli chodzi o gazety to nie mają one takiej siły przebicia. To trochę tak jakby postawić na przeciwko siebie człowieka z pistoletem ( gazeta) i czołg ( telewizja). Rozumiem też że staracie się zachować anonimowość co jest zrozumiałe, do gazety łatwiej podrzucić jakiś tekst. Ale wydaje mi się że z telewizją było by podobnie. Wystarczy podrzucić temat i materiały a resztą się zajmą.

Telewizja to po prostu większa siła przebicia, większy rozgłos, więcej komentarzy, większe konsekwencje dla tych nieuczciwych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 12-03-2009, 18:58    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jeszcze jedno. Użytkownik forum o nicku Andrzej Wach dostaje bana za szczucie nas prokuraturą! Banujemy również jego IP.


Nie wierzę, że to na prawdę TEN Wach. Wydaje mnie się, że to jakiś dzieciak, jak np na nasze klasie było konto Kwaśniewskiego czy innych znanych polityków.

No i czekam na następne ciekawostki, bo przyznam, że temat mnie zainteresował. Nawet nie myślałem, że we władzach kolejowych mogą używać takich metod, o których Krycha pisała przy wyciąganiu wcześniejszych brudów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 12-03-2009, 19:02    Odpowiedz z cytatem

Iktorn, to jest TEN Wach:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=5601

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl